[24/5/2013] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 30 55.6%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 14 25.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 5 9.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 5.6%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 1.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

shadowstep00

Νεοφερμένος

Ο shadowstep00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Έχασα το σωστό λάθος στη κωδικοποίηση :| και έγραψα περίπου με δικά μου λόγια το Β3.β

κανα 18 θα έγραψα τελικά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Έχασα το σωστό λάθος στη κωδικοποίηση :| και έγραψα περίπου με δικά μου λόγια το Β3.β

κανα 18 θα έγραψα τελικά :(
Από ότι φαίνεται σχεδόν όλοι δεν γράψαμε τέλεια το β3β. Το σλ ήταν πονηρό(το είδα πρίν φύγω γιατί λόγω άγχους δεν έδωσα σημασία). Δεν ξέρω βέβαια τι σχολή στοχεύεις αλλά ο βαθμός σου είναι πολύ καλός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Αν γράψει καποιος και τη διαδικασία μετάδοσης του μηνύματος και τη διαδικασία διαπροσωπικής επικοινωνίας πόσο θα του κόψουν γιατί ξέχασα να διαγράψω το λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosmalko

Νεοφερμένος

Ο panosmalko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δεν είναι και πολύ παγίδα. Πρέπει να είσαι φουλ αγχωμένος για να μην το δεις. Για πες τα σλ, α2-α3-α4(καλήτερα πμ) να κάνουμε μια ταυτοποίηση αν και νομίζω ότι ήταν κάπως εύκολα.


ηταν παγιδα ! αν εχει δει τις λεξεις πομπος και δεκτης 1041401241240141201244120 φορες μεσα στο βιβλιο και το λαθος ειναι σε μια λεξη σου διαφευγει πολυ ευκολα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Έχασα μονο το Σ-Λ με τη κωδικοποίηση! Κρίμα,γιατί τα είχα όλα τα θέματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosmon1994

Νεοφερμένος

Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Βασικά στο Β3β μπερδευτήκατε (για αυτούς που δεν τα πήγαν καλά σε αυτό το ερώτημα αναφέρομαι) επειδή βάλατε διαδικασία διαπροσωπικής επικοινωνίας η επειδή σας είχε φάνει δύσκολο και δεν το χατε διαβάσει μες στην χρονιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
ηταν παγιδα ! αν εχει δει τις λεξεις πομπος και δεκτης 1041401241240141201244120 φορες μεσα στο βιβλιο και το λαθος ειναι σε μια λεξη σου διαφευγει πολυ ευκολα !!!
Και εγώ στην αρχή δεν το πρόσεξα επειδή είχα άγχος αλλά δεν ήταν και το τρελό κόλπο για να κόψουν μονάδες. Εννοείτε ότι πριν δώσουμε το γραπτό μας(αν έχουμε επαρκή χρόνο βεβαίως) κοιτάμε και ξανακοιτάμε αυτά που γράψαμε για επαλήθευση. Ετσι γλύτωσα σήμερα 4 μόρια και προχτές 5(είχα κάνει λάθος το doppler στο α1).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosmalko

Νεοφερμένος

Ο panosmalko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Έχασα μονο το Σ-Λ με τη κωδικοποίηση! Κρίμα,γιατί τα είχα όλα τα θέματα..

ολοι μια απ τ ιδια ! χασαμε 80 μοριακια αλλα δε πειραζει ..ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημήτρης365

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης365 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Βατά θέματα,100 έχω γράψει αφού χθες τα έλιωσα...Παγίδες που κάνανε αρκετοί λάθος ήταν πομπός-δέκτης στο Σ-Λ και αρκετοί γράψανε τη διαδικασία διαπροσωπικής επικοινωνίας.Σε 40 λεπτά έβγαιναν εύκολα...Καλή συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosmalko

Νεοφερμένος

Ο panosmalko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Και εγώ στην αρχή δεν το πρόσεξα επειδή είχα άγχος αλλά δεν ήταν και το τρελό κόλπο για να κόψουν μονάδες. Εννοείτε ότι πριν δώσουμε το γραπτό μας(αν έχουμε επαρκή χρόνο βεβαίως) κοιτάμε και ξανακοιτάμε αυτά που γράψαμε για επαλήθευση. Ετσι γλύτωσα σήμερα 4 μόρια και προχτές 5(είχα κάνει λάθος το doppler στο α1).

3 φορες το ειδα..αλλαααα !!!! :/ καινα φανταστεις ειχα μπερδεψει τις λεξεις πομπος-δεκτης σε 2 αλλα ερωτηματα και τα διορθωσα.. Αν δεν ηταν παγιδα δε θα το μπερδευε το 60 - 70 % των υποψηφιων,γιατι ως τωρα πολλοι λιγο το εκαναν σωστο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ευκολα παιδια , καλη συνεχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εγω δεν ηξερα που ακριβως αναφεροταν η ερωτηση για τη διαδικασια μεταδοσης και εγραψα απαντηση για 4 ναι για 4 ερωτησεις μου πηρε καμια ωρα αυτο αλλα τουλαχστον τωρα ειμαι σιγουρος οτι εχω πιασει και τη σωστη απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Βασικά στο Β3β μπερδευτήκατε (για αυτούς που δεν τα πήγαν καλά σε αυτό το ερώτημα αναφέρομαι) επειδή βάλατε διαδικασία διαπροσωπικής επικοινωνίας η επειδή σας είχε φάνει δύσκολο και δεν το χατε διαβάσει μες στην χρονιά?
Οχι εγώ δεν μπερδεύτηκα και το βιβλίο το είχα βγάλει όλο αλλά δεν ξέρω πως έγινε και δεν το θυμόμουν κατά λέξη. Εντάξει πάντως αυτό που έχω γράψει περιλαμβάνει όλα τα στοιχεία του σχολικού απλά οι συνδετικές λέξεις και τα ρήματα είναι διαφορετικά(αλλά παρεμφερή). Από τα 9 μόρια περιμένω τουλάχιστον 3-4 να πιάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Οχι εγώ δεν μπερδεύτηκα και το βιβλίο το είχα βγάλει όλο αλλά δεν ξέρω πως έγινε και δεν το θυμόμουν κατά λέξη. Εντάξει πάντως αυτό που έχω γράψει περιλαμβάνει όλα τα στοιχεία του σχολικού απλά οι συνδετικές λέξεις και τα ρήματα είναι διαφορετικά(αλλά παρεμφερή). Από τα 9 μόρια περιμένω τουλάχιστον 3-4 να πιάσω.
και εγω αυτο ειχα κανει περσι σε μια ερωτηση..ο ενας μ βαλε ολα τα μορια κ ο αλλος τα μισα!:)
Οποτε μια χαρα!
Καλη συνεχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Εύκολα θέματα που από ότι βλέπω δεν απαιτούν καθόλου κριτική σκέψη απλά απομνημόνευση

ΝΤΡΟΠΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Ακους εκει να βαζουν ευκολα.
Πως θα ξεχωρισουν οι αριστοι παπαγαλοι;

Απαιτω οι θεματοθετες να τιμωρηθουν παραδειγματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolakis1995

Νεοφερμένος

Ο manolakis1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
πιστεύω κανα 17αρι το πιασα! τα εγραψα όλα ππαγαλία, μόνο που στο τέλος αυτές τις δύο, λόγω της εκδρομής μας τα είχαε κάνει στο φροντ τα άλλα παιδιά και προσπεράστηκαν!!!!!!! ωστόσο το διάβασμα έγινε αλλά και πάλι την πρώτη την έγραψα με δικά μου λόγια και πιστεύω 4/9 τουλάχιστον θα τις πάρω και στο δεύτρο 5/9 ή 6/9 επειδή ήμουν πολύ ποιο κοντά θα τις πάρω! Όμως είχα απ τα σ,λ το δεύτερο λάθος!!! το είχα λάθος και ειναι σωστό γτ όμως ρε παιδιά; και το χα για σίγουρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
πιστεύω κανα 17αρι το πιασα! τα εγραψα όλα ππαγαλία, μόνο που στο τέλος αυτές τις δύο, λόγω της εκδρομής μας τα είχαε κάνει στο φροντ τα άλλα παιδιά και προσπεράστηκαν!!!!!!! ωστόσο το διάβασμα έγινε αλλά και πάλι την πρώτη την έγραψα με δικά μου λόγια και πιστεύω 4/9 τουλάχιστον θα τις πάρω και στο δεύτρο 5/9 ή 6/9 επειδή ήμουν πολύ ποιο κοντά θα τις πάρω! Όμως είχα απ τα σ,λ το δεύτερο λάθος!!! το είχα λάθος και ειναι σωστό γτ όμως ρε παιδιά; και το χα για σίγουρο!
ΣΕΛΙΔΑ 124 3.3.1 1η πρόταση. Οπότε σωστό. Προκύπτει και εμπειρικά από τους ορισμούς δύναμης,εξουσίας,επιρροής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
το σωστό-λάθος με τη γαμημένη κωδικοποίηση. ας κλάψω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τόσοι πολλοί μπερδεύτηκαν με αυτό το σλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τόσοι πολλοί μπερδεύτηκαν με αυτό το σλ;
Eλα ντε. Απλα προσεκτικο διαβασμα της ερωτησης ηθελε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top