[24/5/2013] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 30 55.6%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 14 25.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 5 9.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 5.6%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 1.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Αν στην Παραγωγικοτητα Εργασιας, δεν εγραφες τον τυπο Παραγωγικοτητα Εργασιας αλλα της Παραγωγικοτητας σκετο ειναι λαθος ;

Άντε να σου κόψει το πολύ 1 μόριο.Μην ανησυχείς :)
Επιτέλους ένα μάθημα που τα πάω καταπληκτικά :) :) :)
Καλή συνέχεια με τα Μαθηματικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Α ειμαι η μονη που εβαλα 15-18 ; Τελεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Τα θεματα βατα.Οι ερωτησεις αναμενομενες εκτος απο την τελευταια περι κατανοησης διαφορων πομπου και δεκτη.Εμενα με ταλαιπωρησαν τα σωστο/λαθος αλλα ολα καλα!!!
Συνεχιζουμε με μαθηματικα κατευθυνσης,δεν χρειαζεται να αναλυουμε και πολυ τα θεματα αυτου του μαθηματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Στο Β3α ηθελε μονο τους τροπους βελτιωσης? εγω εβαλα και δημιουργια, συλληψη και αποκωδικοποιηση απο το δεκτη.

ΟΧΙ! Μονο τους τροπους, ηθελε εκεινο το κομματι που λεει "Βελτιωση μηνυματος ->προετοιμασια,μεταδοση μηνυματος,feedback". Η δημιουργια που κολλαει; Η συλληψη? Η αποκωδικοποιηση? Δεν εχουν καμια σχεση, θα σου κοψουν μορια :(

Τα θεματα βατα.Οι ερωτησεις αναμενομενες εκτος απο την τελευταια περι κατανοησης διαφορων πομπου και δεκτη.Εμενα με ταλαιπωρησαν τα σωστο/λαθος αλλα ολα καλα!!!
Συνεχιζουμε με μαθηματικα κατευθυνσης,δεν χρειαζεται να αναλυουμε και πολυ τα θεματα αυτου του μαθηματος...

Σωστος, τα Σ/Λ πανευκολα μονο αυτο που ειπες το τελευταιο με ταλαιπωρησε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ΟΧΙ! Μονο τους τροπους, ηθελε εκεινο το κομματι που λεει "Βελτιωση μηνυματος ->προετοιμασια,μεταδοση μηνυματος,feedback". Η δημιουργια που κολλαει; Η συλληψη? Η αποκωδικοποιηση? Δεν εχουν καμια σχεση, θα σου κοψουν μορια :(



Σωστος, τα Σ/Λ πανευκολα μονο αυτο που ειπες το τελευταιο με ταλαιπωρησε :D
Γιατι στην ουσια εκει αναφερει τον τροπο μεταδοσης το μηνυματος, μετα λεει απλα για τη βελτιωση του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Γιατι στην ουσια εκει αναφερει τον τροπο μεταδοσης το μηνυματος, μετα λεει απλα για τη βελτιωση του.

Έχει δίκιο δεν χρειαζόταν..Αλλά δεν θα σου κόψουν μόρια.Δεν έχει αρνητική βαθμολογία το ΑΟΔΕ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Έχει δίκιο δεν χρειαζόταν..Αλλά δεν θα σου κόψουν μόρια.Δεν έχει αρνητική βαθμολογία το ΑΟΔΕ.:)

Εισαι σιγουρη; Μα εμε ελεγε "πες για τον Weber" και εγω εγραψα για Weber, Fayol και Taylor (σωστα ολα) θα μου την επαιρναν σωστη λες; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Έχει δίκιο δεν χρειαζόταν..Αλλά δεν θα σου κόψουν μόρια.Δεν έχει αρνητική βαθμολογία το ΑΟΔΕ.:)
Ναι κι εγω δε τα ξερω καλα αποτι μου λεει η αδερφη μου που τα εγραψε απλα μ ειπε οτι ναι μεν αυτο με τη βελτιωση ειχε τον τιτλο που ζητουσε, απλα της φανηκε ελλιπες και εβαλε και τα αλλα...αλλα μου το ειπε αυτο πως δν εχει αρνητικη βαθμολογηση...
Εισαι σιγουρη; Μα εμε ελεγε "πες για τον Weber" και εγω εγραψα για Weber, Fayol και Taylor (σωστα ολα) θα μου την επαιρναν σωστη λες; :D
Μα δεν ειναι το ιδιο, αυτο που λες εσυ ειναι ασχετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ναι κι εγω δε τα ξερω καλα αποτι μου λεει η αδερφη μου που τα εγραψε απλα μ ειπε οτι ναι μεν αυτο με τη βελτιωση ειχε τον τιτλο που ζητουσε, απλα της φανηκε ελλιπες και εβαλε και τα αλλα...αλλα μου το ειπε αυτο πως δν εχει αρνητικη βαθμολογηση...

Μα δεν ειναι το ιδιο, αυτο που λες εσυ ειναι ασχετο.

Το ιδιο πραμα λεμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Δεν ειμαι σιγουος.:P

Ποιος νοιαζεται, γραψαμε καλα, παμε στα μαθηματικα τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γερά παιδιά, τώρα μαθηματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Κριμα ρε γαμωτο. Για ενα ερωτημα απο το Σωστο-Λαθος (ε) παει το 20. Καλη συνεχεια παιδια. Υπομονη λιγο ακομα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Κριμα ρε γαμωτο. Για ενα ερωτημα απο το Σωστο-Λαθος (ε) παει το 20. Καλη συνεχεια παιδια. Υπομονη λιγο ακομα !!!
Το ίδιο ακριβώς έπαθα πέρσι στο αοθ. Ατυχία αλλά και πάλι πολύ καλά τα πήγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosmon1994

Νεοφερμένος

Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Απ ότι συζήτησα και με τα παιδιά από το σχολείο πολλοί μπερδεύτηκαν με το Σ/Λ (με τον δέκτη)
Κάποιοι άλλοι πάλι μπερδεύτηκαν και αντί για την διαδικασία μετάδοσης του μηνύματος έβαλαν την διαδικασία διαπροσωπικής επικοινωνίας
Μόνο αυτά τα δύο ήταν τα επικίνδυνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Δεν υπαρχει χειροτερο απο το να χανεις σε σωστο/λαθος ή σε πολλαπλης.Την επαθα περσι αοθ και ειχα νευριασει απιστευτα.Για αυτον τον λογο εκατσα 50 λεπτα για να επιλεξω τα σωστα/λαθος γιατι αν την πατουσα και φετος θα σκοτωνα κανεναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Το ίδιο ακριβώς έπαθα πέρσι στο αοθ. Ατυχία αλλά και πάλι πολύ καλά τα πήγες.

Παρα πολυ καλα θεωρω οτι τα πηγα, απλα ηθελα καθαρο 20 γιατι το βιβλιο 5 φορες το εβγαλα και δεν αστειευομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top