[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 11 5.0%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 23 10.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 21 9.5%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 6 2.7%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 26 11.7%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 20 9.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 28 12.6%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 7.2%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 26 11.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Είσαι σίγουρη; Η πλειονότητα διαφωνεί. :P
Ομολογώ πως η διάθεσή μου ήταν σκωπτική. :P Δεν έχω διαβάσει ποτέ κάποιο θετικό σχόλιό σου για τη Νομική Αθήνας, γεγονός που με προβληματίζει γιατί φαίνεται πως έχεις γνώση των πραγμάτων.
Το εύχομαι κι εγώ.:)
Να έχουμε έναν να χαρούμε, βρε παιδί μου, ότι πήγε στη Νομική της πρωτεύουσας.:P:P
Να 'σαι καλά! :) Πολλά συγχαρητήρια για την εισαγωγή σου στη νομική Κομοτηνής! :smartass: Καταλαβαίνω πως προτιμούσες κάποια μεγαλούπολη, αλλά αφού δεν είσαι κάτοικος Αθήνας ή Θεσσαλονίκης (οπότε εμπλέκονται οικονομικοί παράγοντες) είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα. Είσαι ένας νομικάριος! :D:D
Νομίζω ότι ξεκάθαρα ειρωνεύεται. :P
Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο, διαφωνώ καθέτως. :pfff:
Μα πώς με καταλαβαίνεις...:P
Καθείς με τις προσλαμβάνουσές του. Οι πλείστοι νομίζουν ότι απλώς τρολλάρω. Όμως ποτέ δε λέω κάτι στην τύχη.
Θα έπρεπε να το έχετε καταλάβει.-
Ποιος είπε ότι τρολάρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ομολογώ πως η διάθεσή μου ήταν σκωπτική. :P Δεν έχω διαβάσει ποτέ κάποιο θετικό σχόλιό σου για τη Νομική Αθήνας, γεγονός που με προβληματίζει γιατί φαίνεται πως έχεις γνώση των πραγμάτων.
Στειλ' του pm. Εκεί δεν είναι τόσο αποθαρρυντικός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Στειλ' του pm. Εκεί δεν είναι τόσο αποθαρρυντικός. :P

Θα το έχω υπόψη μου τότε.
Πάντως, δεν απαντήσατε αγαπητέ στο ερώτημά μου. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastazz

Νεοφερμένος

Ο anastazz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ, παιδιά, σκέφτομαι: 1) Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας και 2) Σχολές Πληροφορικής (μάλλον αυτή στη Θεσ/κη, γιατί είναι και κοντά στην περιοχή μου). Τις προάλλες, κάποιος μου είχε βάλει την ιδέα να δηλώσω Οικονομικό ΣΣΑΣ στην Θεσ/κη, αλλά δεν έχω ιδέα περί τίνος πρόκειται αυτή η σχολή! Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι έχει υψηλή βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Να 'σαι καλά! :) Πολλά συγχαρητήρια για την εισαγωγή σου στη νομική Κομοτηνής! :smartass: Καταλαβαίνω πως προτιμούσες κάποια μεγαλούπολη, αλλά αφού δεν είσαι κάτοικος Αθήνας ή Θεσσαλονίκης (οπότε εμπλέκονται οικονομικοί παράγοντες) είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα. Είσαι ένας νομικάριος! :D:D

Ευχαριστώ, Άγνωστο.:)
Είμαι 100 τοις εκατό σίγουρος ότι εσύ θα μας βγάλεις ασπροπρόσωπους.:vroum:
Δεν περίμενα ότι με διαφορά 160 μορίων από τη Νομική ΑΠΘ με κοινωνικά κριτήρια, και αύξηση εισακτέων, θα την έχανα.:'(
Τέλος πάντων. Όλα καλά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Αγγλική Φιλολογία Αθήνας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SilverLining

Νεοφερμένος

Η SilverLining αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Επιτέλους, ένα θέμα και για εμάς του '13! Είχα σκυλιάσει διαβάζοντας τις επιτυχίες των άλλων! :Ρ
Λοιπόν, και εγώ την Νομική ορέγομαι αν και δύσκολα τα βλέπω τα πράγματα. Ανηλεής ο ανταγωνισμός! Αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Επιτέλους, ένα θέμα και για εμάς του '13! Είχα σκυλιάσει διαβάζοντας τις επιτυχίες των άλλων! :Ρ
Λοιπόν, και εγώ την Νομική ορέγομαι αν και δύσκολα τα βλέπω τα πράγματα. Ανηλεής ο ανταγωνισμός! Αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία :)
Μην ανησυχείς, SilverLining. :console:
Ρε άντε που θα μας τα πεις και δύσκολα! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ (συγγνωμη για τα κεφαλαια αλλα χφαριστιεμαι να το βλεπω ετσι:P)
μακαριιιι παιδια να μπουμε ολοι στην 1η μας επιλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ (συγγνωμη για τα κεφαλαια αλλα χφαριστιεμαι να το βλεπω ετσι:P)
μακαριιιι παιδια να μπουμε ολοι στην 1η μας επιλογη
Επιτελους ,ενα ατομο που κανει τη διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
οδοντατρικη αθηνας και επιστημης διαιτολογιας και διατροφης χαροκοπειου με ιδιαιτερη κλιση προς το δευτερο;) μακαρι να καταφερω να γραψω οσο καλα χρειαζεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Κτηνιατρική ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Δημοσιογραφια ΑΠΘ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΔΕΟΣ ΑΣΟΕΕ η μήπως Μαρκετινγκ η μηπως Λοχρη;
Δε ξερω ακομα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoni

Νεοφερμένος

Η evoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
πρωτη επιλογη μου ηταν το παιδαγωγικο αλλα αλλαξαν τα σχεδια και ετσι ..διοικηση επιχειρησεων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομική -αν και κομματάκι δύσκολο το κόβω- ή Ναυτιλιακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης ΑΠΘ :inlove:
(έπεσε κι η βάση :clapup: )

πολύ χάρηκα που πέσανε οι βάσεις!!!!:D:D:D
αν και εγώ δίνω το '14 αλλά εντάξει.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Νομική και ό,τι πόλη να'ναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasia Pit.

Νεοφερμένος

Η Vasia Pit. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημεραα!!
Ποια η γνωμη σας για τη ΣΑΣΣ (αεροπορια-στρατιωτικες σχολες)?
ακουω οτι δεν αξιζει γιατι θα χασω τη φοιτητικη ζωη, θα χαραμισω τα χρονια μου καθως θα μετακινουμε συνεχεια και θα συναναστρεφομαι με ατομα χαμηλου επιπεδου...
ανεξαρτητα το γεγονος οτι θα εχω αποκατασταση και καμια εγνοια για το οικονομικο, γενικα η σχολη και η σταδιοδρομια θα ειναι καλη?
Και αλλο το πεζικο και αλλο η αεροπορια..σωστα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top