Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Κλείστε τ' αυτιά σας καλύτερα. Πολλοί κακοπροαίρετοι θα πουν διάφορα.
Εσείς τώρα διαβάζετε και έχετε ένα στόχο: να τα πάτε όσο το δυνατόν καλύτερα στις εξετάσεις. Αυτό σας απασχολεί στην παρούσα φάση.
Όλοι γνωρίζουμε πως η αγορά εργασίας είναι νεκρή. Από εκεί και πέρα, το να σπουδάσει κανείς και να έχει στόχους μόνο κακό δεν είναι.

Ας είμαστε εμείς αυτοί που θα προσπαθήσουν να αλλάξουν την κατάσταση.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Οι πανελληνιες δεν θελουν κοπο,θελουν τροπο.
Θα το δειτε αργοτερα μεσα στη χρονια αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:worry:
Βλέπω πολλούς περσινούς υποψηφίους να μπαίνουν , να γράφουν και να κοροιδεύουν έμμεσα τα παιδιά που αρχίζουν την προετοιμασία τους για τις επόμενες πανελλαδικές εξετάσεις.
Θα ήθελα να πω πως αυτό δεν ειναι σωστό ούτε και ωραίο και ίσως θα πρέπει να σταματήσετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Καλή σας επιτυχία παιδάκια! Αποκτήστε πρόγραμμα αποβάλλετε το άγχος και όλα θα πάνε μια χαρά :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία. Εγώ κατα 99.9 % ξαναδίνω φέτος για να περάσω στον ένα και μοναδικό στόχο μου... Φιλολογία Θεσσαλονίκης. !
Λογικά απο 10 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσω με τους απόφοιτους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
μία συμβουλή και κρατήστε μόνο αυτή BE POSITIVE , αμα έχετε θετική διάθεση όλη η χρονιά δεν θα καταλάβετε πως πέρασε , μην αφήσετε να σας πάρει απο κάτω ουτε ενα τεστ ούτε ενα διαγώνισμα ούτε κάποια λάθη στο γραπτό των πανελλαδικών :)
άμα έχετε θετική ενέργεια θα τη μεταδίδετε και στους άλλους και δεν θα νιώθετε μια απο σχόλια του τύπου "την άλλη βδομάδα κρίνεται το μέλλον μας"
ΕΡΩΤΗΣΗ και πως να αποκτήσω θετική διάθεση ? ακούγοντας ενα ανεβαστικό τραγούδι , τρέχοντας άφθονες ώρες στο πάρκο βγαίνοντας έξω με φίλους κ.α
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
μία συμβουλή και κρατήστε μόνο αυτή BE POSITIVE , αμα έχετε θετική διάθεση όλη η χρονιά δεν θα καταλάβετε πως πέρασε , μην αφήσετε να σας πάρει απο κάτω ουτε ενα τεστ ούτε ενα διαγώνισμα ούτε κάποια λάθη στο γραπτό των πανελλαδικών :)
άμα έχετε θετική ενέργεια θα τη μεταδίδετε και στους άλλους και δεν θα νιώθετε μια απο σχόλια του τύπου "την άλλη βδομάδα κρίνεται το μέλλον μας"
ΕΡΩΤΗΣΗ και πως να αποκτήσω θετική διάθεση ? ακούγοντας ενα ανεβαστικό τραγούδι , τρέχοντας άφθονες ώρες στο πάρκο βγαίνοντας έξω με φίλους κ.α
:D
ωραια τα λες, αλλα δεν ειμαστε και ρομποτ:worry:;)
ααφθονες ωρες?πουντες?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Όπως όλοι γνωρίζουμε, η χρονιά των πανελληνίων δεν είναι και η καλύτερη της ζωής μας. Πρέπει να αποφασίσουμε τι θα ακολουθήσουμε για το υπόλοιπο της ζωής μας (εντάξει υπάρχουν και περιπτώσεις που και σε μετέπειτα ηλικία αλλάζουνμε επαγγελματικό προσανατολισμό). Εε όσο να 'ναι όλο αυτό, καθώς επίσης και το περιβάλλον μας, μάς δημιουργούν μια σύγχυση και μάλιστα σε μια περίοδο της ζωής μας που ακόμα 'ψάχνουμε να βρουμε τον εαυτό μας'...
Εδώ μπορούμε να εμψυχώνουμε ο ένας τον άλλον με λογικά ή και συναισθηματικά λόγια. :) (για να μην επιβαρύνεται και το thread των πανελληνίων:whistle:)
Υ.γ. Παρακαλούνται τα trolling να αποφεύγονται!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Thetawaves

Νεοφερμένος

Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παιδιά εγώ από το πολύ το διάβασμα ευχόμουν να έρθουν οι Πανελλήνιες να τελειώνω! :D
Μες στη χαρά ήμουν όταν έγραφα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Αμα ανοιξει κι αλλο θεμα Πανελληνιων θα πεθανω απο αγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Παιδιά εγώ από το πολύ το διάβασμα ευχόμουν να έρθουν οι Πανελλήνιες να τελειώνω! :D
Μες στη χαρά ήμουν όταν έγραφα!
και εγω παρακαλουσα να γραψουμε γιατι δεν αντεχα αλλο....πραγματικα.βεβαια δεν τις απολαυσα ισι-ισα.εγω το μονο που σας λεω ειναι να μην εχετε αγχος και να εχετε τη συνειδηση σας καθαρη οταν γραφετε.να κανετε ο,τι καταλαβενετε.απο καποιο σημειο και μετα να μην ακουτε ουτε τους γονεις σας ουτε ειδικα τους καθηγητες σας αν σας πιεζουν υπερβολικα.κανεις δεν ξερει καλυτερα απο εσας τις δυνατοτητες σαςκαι τις αντοχες σας.τελος να σκεφτεστε οτι το πιθανοτερο ειναι τ αθεματα να ειναι ευκολοτερα απο αυτα που κανατε στο φροντιστηριο.εγω οταν εδινα εκτος απο καποια ερωτηματα στην βιολογια δεν σκεφθηκα ποτε ποσο δυσκολο ειναι αυτο δεν θα το λυσω.εφοσον εχετε δουλεψει και δεν εχετε αγχος ολα θα πανε καλα

και εγω παρακαλουσα να γραψουμε γιατι δεν αντεχα αλλο....πραγματικα.βεβαια δεν τις απολαυσα ισι-ισα.εγω το μονο που σας λεω ειναι να μην εχετε αγχος και να εχετε τη συνειδηση σας καθαρη οταν γραφετε.να κανετε ο,τι καταλαβενετε.απο καποιο σημειο και μετα να μην ακουτε ουτε τους γονεις σας ουτε ειδικα τους καθηγητες σας αν σας πιεζουν υπερβολικα.κανεις δεν ξερει καλυτερα απο εσας τις δυνατοτητες σαςκαι τις αντοχες σας.τελος να σκεφτεστε οτι το πιθανοτερο ειναι τ αθεματα να ειναι ευκολοτερα απο αυτα που κανατε στο φροντιστηριο.εγω οταν εδινα εκτος απο καποια ερωτηματα στην βιολογια δεν σκεφθηκα ποτε ποσο δυσκολο ειναι αυτο δεν θα το λυσω.εφοσον εχετε δουλεψει και δεν εχετε αγχος ολα θα πανε καλα
εμενα αυτο που με τρελενε ηταν η αναμονη.την πρωτη μερα αν και δεν αγχωθηκα ημουν στις 7,30 και τα θεματα τα πηραμε στις 9.επισης το περισοοτερο αγχος το ειχα στην λογοτεχνια γιατι ηταν ισως το μαθημα που ειχα περισοοτερο παρατημενο μαζι με την εκθεση.πριν μας δωσουν τα θεματα ο καθενας ελεγε το μακρυ του και το κοντο του.χαρακτηριστικα θυμαμαι καποιος να λεει οτι ενας απο το αλλα τμημα ειδε στον υπνο του την κατσικα μοσχουλα απο το ονειρο στο κυμα και εμενα να φωναζω μπροστα στους επιτηρητες οτι ευχομαινα παρακαλα την κατσικα να του κατσει και να μην του καθεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εμενα αυτο που με τρελενε ηταν η αναμονη.την πρωτη μερα αν και δεν αγχωθηκα ημουν στις 7,30 και τα θεματα τα πηραμε στις 9.επισης το περισοοτερο αγχος το ειχα στην λογοτεχνια γιατι ηταν ισως το μαθημα που ειχα περισοοτερο παρατημενο μαζι με την εκθεση.πριν μας δωσουν τα θεματα ο καθενας ελεγε το μακρυ του και το κοντο του.χαρακτηριστικα θυμαμαι καποιος να λεει οτι ενας απο το αλλα τμημα ειδε στον υπνο του την κατσικα μοσχουλα απο το ονειρο στο κυμα και εμενα να φωναζω μπροστα στους επιτηρητες οτι ευχομαινα παρακαλα την κατσικα να του κατσει και να μην του καθεται.

ασε και εγω το ιδιο ακριβως επαθα...καθε φορα την ωρα της αναμονης ειχα αγχος αλλα ειδικα την ημερα των κειμενων ηταν αλλο πραμα :P φοβομουν μην βαλουν το αλλο μισο του κρητικου γιατι δεν το ειχα διαβασει...πραγματικα ο καθενας ελεγε το μακρυ του και το κοντο του..αλλοι να πεσει παπαδιαμαντης,αλλοι πολυδουρη!οταν ηρθαν τα θεματα και ειδαμε οτι ηταν καβαφης αρχισαμε να φωναζουμε απο τη χαρα μας...αξεχαστες στιγμες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ξέρετε ότι το 98% από εσάς κάποια στιγμή θα κάνετε αυτό που λέμε ''κοιλιά''.
Να το ξέρετε,να το περιμένετε,να το αποδεχτείτε,να μην αγχωθείτε.Μη σας πάρει από κάτω αν 2,3,5 μέρες δεν είστε ΣΟΥΠΕΡΓΟΥΑΟΥ μαθητές. Θα το ξεπεράσετε χαλαρώνοντας λίγο τους ρυθμούς σας για κάποιες μέρες.
Μπορεί να το νιώσετε πολύ έντονα κάπου μετά τα Χριστούγεννα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
τίποτα δεν είναι οι πανελλήνιες.....
όλοι μας έχουμε περάσει απο τόσες εξετάσεις στην εκπαιδευση(γυμνάσιο/λύκειο/αγγλικά/γερμανικά/ιταλικά/γαλλικά/.....)
απλώς οι πανελληνιες έχουν και όνομα:Pκαι αυτό το άγχος που νιώθετε το κατόρθωσε η κοινωνία μας....."οι πανελλήνιες ειναι το παν"....ουσιαστικά δεν διαφέρουν σε τίποτα(καλά εντάξει έχει διαφορά) απο όλες τις υπόλοιπες εξετάσεις που εχετε περάσει μέχρι τώρα......άσε εγώ ήμουν μαζόχας μου άρεσαν πολύ οι πανελλήνιες και αυτό γιατί είχαμε κάθε φορά το τετραδιάκι μας και όχι οπως στις ενδοσχολικές τις κόλλες αναφοράς, την καρτελίτσα μας, τους κωδικούς μας κτλπ πολύ κυριλέ....γνωρίζεις καινούριους καθηγητές που σε επιτηρούν οι οποίοι πιανουν κουβέντα μαζί σου πριν έρθουν τα θέματα για να ξεαγχωθείς και το καλύετρο για εμένα τα θέματα ειναι καθαρογραμμένα στον υπολογιστή με ακρίβεια και σαφήνεια(σχεδόν πάντα), τα θέματα τα έβγαλε ολόκληρη επιτροπη και όχι ο καθηγητής και θα διορθωθούν τα γραπτά απο κάποιους άγνωστους=>άρα αντικειμενικότητα
Βασικα αυτο που εσενα (προφανως:P) σου αρεσε, ειναι και αυτο που αγχωνει τους περισσοτερους! οτι δηλαδη γραφεις εξετασεις και τα θεματα τα εχει βαλει καποιος που πιθανων να μην δεις ποτε στην ζωη σου, οπως ισχυει και με τους διορθωτες! και μαλλον ειναι και οι μονες εξετασεις στην ζωη μας που γινεται αυτο...

Αμα ανοιξει κι αλλο θεμα Πανελληνιων θα πεθανω απο αγχος.
Η αληθεια ειναι πως οσο πιο πολυ ασχολουμαστε με τις πανελληνιες τοσο πιο πολυ αξια τους δινουμε, αλλα.....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Να ξέρετε ότι το 98% από εσάς κάποια στιγμή θα κάνετε αυτό που λέμε ''κοιλιά''.
Να το ξέρετε,να το περιμένετε,να το αποδεχτείτε,να μην αγχωθείτε.Μη σας πάρει από κάτω αν 2,3,5 μέρες δεν είστε ΣΟΥΠΕΡΓΟΥΑΟΥ μαθητές. Θα το ξεπεράσετε χαλαρώνοντας λίγο τους ρυθμούς σας για κάποιες μέρες.
Μπορεί να το νιώσετε πολύ έντονα κάπου μετά τα Χριστούγεννα.
Για τους θετικο-τεχνολογικούς έχω να πω πως αυτή την κούραση το 90% των μαθητών(όπως και εγώ και οι φίλοι μου) αυτών των κατευθύνσεων την βιώνουν γύρω στα τέλη Νοέμβρη-αρχές Δεκέμβρη.....όπου γίνεται συσώρευση διαγωνισμάτων και στο σχολείο και στο φροντηστηριο,δεν προλαβαίνεις και ...και...και...αρχίζεις και βρίζεις όποιον βρεις μπροστά σου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Για τους θετικο-τεχνολογικούς έχω να πω πως αυτή την κούραση το 90% των μαθητών(όπως και εγώ και οι φίλοι μου) αυτών των κατευθύνσεων την βιώνουν γύρω στα τέλη Νοέμβρη-αρχές Δεκέμβρη.....όπου γίνεται συσώρευση διαγωνισμάτων και στο σχολείο και στο φροντηστηριο,δεν προλαβαίνεις και ...και...και...αρχίζεις και βρίζεις όποιον βρεις μπροστά σου...:P

Πωω ισχύει....Εκείνη την περίοδο άρχισα τη λίστα με τις "ασκήσεις για την επόμενη φορά":P
αλλά γαμώτο περνούσα ωραία...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ένα εμψυχωτικό σχόλιο

''Πανελλήνιες, όσοι ξεκινάτε αφήστε κάθε ελπίδα''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Έχεις απόλυτο δίκιο......αν δεν είσαι σε καλή ψυχολογική κατάσταση ακόμα και όλο το βιβλίο να έχεις διαβάσει και να το θυμάσαι, δεν τα καταφέρνεις....


Για τους θετικο-τεχνολογικούς έχω να πω πως αυτή την κούραση το 90% των μαθητών(όπως και εγώ και οι φίλοι μου) αυτών των κατευθύνσεων την βιώνουν γύρω στα τέλη Νοέμβρη-αρχές Δεκέμβρη.....όπου γίνεται συσώρευση διαγωνισμάτων και στο σχολείο και στο φροντηστηριο,δεν προλαβαίνεις και ...και...και...αρχίζεις και βρίζεις όποιον βρεις μπροστά σου...:P
πολυ νωρις βρε δημητρη νοεμβριο-δεκεμβριο?εγω κατερρευσα μολις μπηκε ο μαρτιος και μεχρι το τελος συνεχισα ετσι.αν μου ειχε βγει η κουραση απο τον νοεμβριο θα ειχα γραψει μοναδα σε ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
πολυ νωρις βρε δημητρη νοεμβριο-δεκεμβριο?εγω κατερρευσα μολις μπηκε ο μαρτιος και μεχρι το τελος συνεχισα ετσι.αν μου ειχε βγει η κουραση απο τον νοεμβριο θα ειχα γραψει μοναδα σε ολα.
Α και εγώ φεβρουάριο μάρτιο κατάλαβα όταν δεν μπορώ να πάρω πια τα πόδια μου....:redface::redface:
Λοιπόν στα παιδάκια που αρχίζουν σήμερα ή έχουν αρχίσει ήδη ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ, ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup: Τώρα που αρχίζετε σας φαίνονται βουνό τα μαθήματα αλλά μόλις δώσετε το πρώτο θα δείτε ότι οι Πανελλήνιες είναι ΑΠΛΑ εξετάσεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ δεν μιλάω για κούραση. Μιλάω για χέρια που αρνούνται να κουνηθούν και μυαλό που αρνείται να δουλέψει. Όχι μεταφορικά. Κυριολεκτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top