RV... το όνειρο μου!

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
gsova, πολύ καλό όνειρο!
Μακάρι σου εύχομαι.
Στο δικό μου όνειρο, κάνω το ίδιο δρομολόγιο με αυτό:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Gsova, είσαι πολύ ωραίος...
Συμφωνώ με 100000000000000000 :thumbup::thumbup::thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
smiles με χαμογελο που λεει
::Και ξέρετε τι λένε για τα όνειρα…είναι φτιαγμένα για να παραμένουν όνειρα.. αλλιώς θα τα λεγανε στόχους από την αρχή..::


βαλτε στοχους... βαλτε...στοχους...;)


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Και ξέρετε τι λένε για τα όνειρα…είναι φτιαγμένα για να παραμένουν όνειρα.. αλλιώς θα τα λεγανε στόχους από την αρχή..::

ξενέρωσα τώρα μιλάμεν... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
να σβήσω το μήνυμα μου και το μήνυμα σου και να πούμε ότι δεν τα είπαμε?


έλα μη με κάνεις να νιώθω τύψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
να σβήσω το μήνυμα μου και το μήνυμα σου και να πούμε ότι δεν τα είπαμε?


έλα μη με κάνεις να νιώθω τύψεις...

έλα βρε σιγά... πλακίτσα κάνουμε... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
ξενέρωσα τώρα μιλάμεν... :(
Γιατί να ξενερώσεις;
Δεν είναι όλοι ίδιοι στον κόσμο αυτό....
Συνέχισε να κυνηγάς το όνειρό σου και θα το καταφέρεις, δεν είναι δα και απραγματοποίητο. :):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Άν μου καθότανε το τζόκερ θα έπαιρνα ένα τέτοιο και θα γύριζα όλο τον κόσμο... :redface:

https://www.winnebagoind.com/products/winnebago/adventurer/

Φιλαράκι είναι πάρα πολύ καλό!!! Τον γύρω του κόσμου δεν ξέρω αν θα τον έκανα, αλλά τις εκδρομούλες μου με τον γαύρο στην ευρώπη και το καλοκαίρι σε όλη την Ελλάδα, πραγματικά θα τις απολάμβανα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Άν μου καθότανε το τζόκερ θα έπαιρνα ένα τέτοιο και θα γύριζα όλο τον κόσμο... :redface:

https://www.winnebagoind.com/products/winnebago/adventurer/

Επιτέλους υπάρχει και άνθρωπος που του αρέσουν αυτά που αρέσουν και σε μένα, να σταματάς όπου θές, να κοιμάσε όπωτε θές, να κάνεις σέξ μπροστά σε υπέροχα τοπία τέλειο, θα ήθελα και εγώ πάρα πολλύ να το έκανα αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Επιτέλους υπάρχει και άνθρωπος που του αρέσουν αυτά που αρέσουν και σε μένα, να σταματάς όπου θές, να κοιμάσε όπωτε θές, να κάνεις σέξ μπροστά σε υπέροχα τοπία τέλειο, θα ήθελα και εγώ πάρα πολλύ να το έκανα αυτό:)
Μάνια μου, αυτό που περιγράφεις είναι όλα μου τα καλοκαίρια από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου.
Μόνο το συγκεκριμένο όχημα απουσιάζει....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια μου, αυτό που περιγράφεις είναι όλα μου τα καλοκαίρια από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου.
Μόνο το συγκεκριμένο όχημα απουσιάζει....:)

Αλο όμως να ταξιδέυεις όλο τον κόσμο και άλλο να πηγαίνεις π.χ. αεροπορικώς, όσα ταξίδια έχω πάει μέσα και έξω πέρνουμε αεροπλάνο, το θέμα ή άλλο όχημα, το θέμα είναι το τροχόσπητο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Eω γυρίσει όλη την ελλάδα με το αυτοκινητάκι μου, ούτε με αεροπλάνο, ούτε δυστυχώς με τροχόσπιτο, κάνοντας στάσεις όπου έβρισκα κάτι ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Eω γυρίσει όλη την ελλάδα με το αυτοκινητάκι μου, ούτε με αεροπλάνο, ούτε δυστυχώς με τροχόσπιτο, κάνοντας στάσεις όπου έβρισκα κάτι ενδιαφέρον.


Μένετε αθήνα, εδώ είναι δύσκολο γενικά να πάρεις τροχόσπιτό έτσι κι άλιώς, αυτή είναι η βλακεία με τα νησιά, ενώ εσείς μπορείτε όποτε θέλετε να το κάνετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Eγω δεν μένω Αθήνα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω παλι συμφωνω σε ενα μερος τις λογικης, και καπια μερα θα το κανω! Αλλα οχι με τροχοσπιτο, προτιμω κατι σαν το παρακατω...
https://www.harley-davidson-ostrava.cz/images/title_25.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ ένα τέτοιο θέλω... φορτωμένο με την τέλεια παρέα και τα βασικά αγαθά... να σερφάρουμε στον κόσμο... ρε θέλω ρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • πονζ.jpg
    πονζ.jpg
    261.8 KB · Εμφανίσεις: 244

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
δε το βλέπω να σε πηγαίνει πολύ μακρυά πάντως αυτό το όχημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top