Ερωτικές σχέσεις

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ειμαι 17 χρονων! Τοσα χρονια στο σχολειο τοσες φιλιες μια κοπελα δεν ειχα! και να πω οτι ειμαι ασχημος δεν ειμαι! Να πω οτι δεν εχω χιουμορ ολοι εχουν να λενε! Και φιλους εχω που με αγαπανε! Γιατι ομως να μην εχω κοπελα? Ποτε δεν ειχα! Βλεπω ολους γυρω μου συνομιλικους ακομα και μικροτερους και εχουν ενω εγω τιποτα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε, η κοπέλα δεν είναι αξεσουάρ. Δεν τα κυνηγάμε αυτά τα πράγματα, απλά καμιά δεν θα σου έκανε ακόμα αυτό το "κλικ". Δεν συντρέχουν λόγοι ανησυχίας. Άσε που έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Για να καταλάβω...πλησιαζεις κοπελες συχνα κι η απαντηση ειναι αρνητικη ή αν δεν πέσουν στα ποδια σου δεν παιρνεις πρωτοβουλια...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
ούτε εγω εχω ακόμα αγορι..και εχω αρχίσει να ανησυχώ μήπως είμαι ιδιότροπη αφού αρκετοί ήταν αυτοί που ενδιαφέρθηκαν ως τώρα αλλα εμένα κανένας τους δεν με ενέπνευσε...αντιθετώς βλέπω την κολλητή μου (και μεταξύ μας τη ζηλεύω λίγο ώρες-ώρες) που ενώ όλοι λένε ότι είμαι πολύ πιο όμορφη και ευχάριστη στην παρέα αυτή έχει αγόρι και μάλιστα κούκλο...πολλές φορές έχω σκεφτεί να συμβιβαστώ με κατι που μπορεί να μην είναι όπως το θέλω ...φοβάμαι όμως ότι θα το μετανιώσω...αλλα μετά σκέφτομαι ότι εγς πότε θα τα φτιάξω με ένα αγόρι..πότε θα νιώσω αυτά που πολλοί έχουν νιώσει????πάντως επειδή το έχω φιλοσοφήσει το θέμα θα σου έλεγα να μην συμβιβααστείς με κάτι που δεν σου κάνει κλικ..και εξάλλου ποιος ξέρει..μπορεί όταν ερωτευτείς εσυ να νιώσεισ κάτι πολυ πιο δυνατό απο όσους φίλους σου έχουν ήδη ερωτευτεί!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μεχρι στιγμης εχει τυχει να κανω και πρωτο βημα! Βεβαια παλι καλα αρνηθηκε η συγκεκριμενη γιατι αποδειχτηκε πολυ μπαζο και βλαμμενη! Αμα θελω κατι πολυ θα παρω πρωτοβουλια αλλα και γενικα τα καταλαβαινεις αυτα τα πραγματα... Αν εχεις κατακτησεις η οχι! Εγω μπορει να εχω αλλα δεν ξερω ποιες ειναι η μπορει να μην εχω καθολου!

Ευακι σε καταλαβαινω... Και εγω καπως ετσι ειμαι! Ευχομαι να γινουν οπως τα λες... Ετσι και αλλιως δεν ειμαι τυπος που κανει συμβιβασμους αν κατι δεν μου αρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ούτε εγω εχω ακόμα αγορι..και εχω αρχίσει να ανησυχώ μήπως είμαι ιδιότροπη αφού αρκετοί ήταν αυτοί που ενδιαφέρθηκαν ως τώρα αλλα εμένα κανένας τους δεν με ενέπνευσε...αντιθετώς βλέπω την κολλητή μου (και μεταξύ μας τη ζηλεύω λίγο ώρες-ώρες) που ενώ όλοι λένε ότι είμαι πολύ πιο όμορφη και ευχάριστη στην παρέα αυτή έχει αγόρι και μάλιστα κούκλο...πολλές φορές έχω σκεφτεί να συμβιβαστώ με κατι που μπορεί να μην είναι όπως το θέλω ...φοβάμαι όμως ότι θα το μετανιώσω...αλλα μετά σκέφτομαι ότι εγς πότε θα τα φτιάξω με ένα αγόρι..πότε θα νιώσω αυτά που πολλοί έχουν νιώσει????πάντως επειδή το έχω φιλοσοφήσει το θέμα θα σου έλεγα να μην συμβιβααστείς με κάτι που δεν σου κάνει κλικ..και εξάλλου ποιος ξέρει..μπορεί όταν ερωτευτείς εσυ να νιώσεισ κάτι πολυ πιο δυνατό απο όσους φίλους σου έχουν ήδη ερωτευτεί!!!;)

Στα 15 πολυ λιγοι κανουν σχεση με σοβαρά κριτήρια,ίσως είσαι ωριμη για την ηλικία σου.Τη λεξη συμβιβάζομαι,εισαι πολυ μικρη ακομη για να τη χρησιμοποιείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Και γενικα τα πλησιαζω τα κοριτσια οταν μου αρεσουν αλλα παντα πως τα καταφερνω με βλεπουν σαν φιλο και τιποτα παραπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banis

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
παντως αν δεν φας κ τη χυλοπιτα σου δεν μαθαινεις....συμφωνω κ γω οχι συμβιβασμους,καλυτερα χιλοπιτα απ αυτη π σ αρεσει παρα ενα ''ναι'' απο μια μετρια,ετσι μονο κ μονο να χεις γκομενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
δεν γίνονται κατά παραγγελία αυτά! ίσως να χρειαστεί να βγαίνεις λίγο παραπάνω.
βλέπω ότι πας τρίτη λυκείου, και δεν είναι η πλέον κατάλληλη τάξη για να έχεις εκεί το μυαλό σου. φιλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
μεχρι στιγμης εχει τυχει να κανω και πρωτο βημα! Βεβαια παλι καλα αρνηθηκε η συγκεκριμενη γιατι αποδειχτηκε πολυ μπαζο και βλαμμενη!

Εδω σ'εχασα.Δε βάζουμε τετοιες λεξεις στο στόμα μας ειδικά για γυναικα φίλε,ό,τι κι αν έχει μεσολαβήσει.(Δεν εχεις περασει περισσοτερα απο μενα believe me)Αν θελεις να εχεις κοπελα διπλα σου,φροντισε να της εμπνεεις εμπιστοσύνη κι ασφάλεια για ό,τι κι αν ενδεχομένως συμβει.Η γυναίκα συνήθως σκεφτεται πιο μπροστα απο τον άντρα.Αν δεν μπορεις να της εξασφαλίσεις πως θα είσαι το ίδιο κυριος σε ένα τέλος όσο με την αρχη,δε θα μπει στον κοπο να σου δωσει την αρχη καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
δεν γίνονται κατά παραγγελία αυτά! ίσως να χρειαστεί να βγαίνεις λίγο παραπάνω.
βλέπω ότι πας τρίτη λυκείου, και δεν είναι η πλέον κατάλληλη τάξη για να έχεις εκεί το μυαλό σου. φιλικά.
Δεν ειναι η καταλληλη ταξη το ξερω! Δεν θελω να ερωτευτω τωρα! απλα ψαχνω τι φταιει! γιατι τελος παντων γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Στα 15 πολυ λιγοι κανουν σχεση με σοβαρά κριτήρια,ίσως είσαι ωριμη για την ηλικία σου.Τη λεξη συμβιβάζομαι,εισαι πολυ μικρη ακομη για να τη χρησιμοποιείς.
οταν λεω να συμβιβαστω εννοω να κανω κατι με καποιον που του αρεσω μεν αλλα εμενα δεν με εμπνεει απλα και μονο επειδη δεν βρισκω καποιον καλυτερο...ειναι ομως πολυ εγωιστικο και ξερω οτι ο αλλος δεν φταιει σε τιποτα και θα πληγωθει γι'αυτο και δεν το εχω κανει ποτε....οσο για τις σχεσεις στα 15 κατα τη γνωμη μου δεν ειναι καν σχεσεις....πιο πολυ μεσο προβολης ειναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
τοτε δεν εχω ιδεα, αναρωτιεμαι το ιδιο και για μενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Πάντως χαλάρωσε,απο του χρονου φοιτητης θα είσαι,τοτε βλεπουμε.προς το παρων επικεντρωσου αλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theo_k93

Νεοφερμένος

Ο Theo_k93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Γενικά φίλε, αν δεν σε προσεγγίζουν από μόνες τους κοπέλες πρέπει να ξέρεις να μιλάς να μην φοβάσαι απόρριψη και να είσαι άνετος (όχι βέβαια τόσο πολύ όσο να φαίνεσαι ψώνιο).... Και σχετικά με το χιούμορ μην υπερβάλλεις όπως και δεν χρειάζεται να μιλάς πολύ για να μην δείχνεις αμηχανία.... ΟΙ αμήχανες καταστάσεις τις κάνουμε δεν προυπάρχουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
θα συμφωνησω με την theodora,ισως δεν εχει βρεθει η κοπελα που να σου εχει κανει αυτο που λεμε ''κλικ''!
εισαι 17 συγκεντρωσου στα μαθηματα σου γιατι κοπελες υπαρχουν ....και να θυμασαι η ζωη ειναι μια τροχια γυρναει συνεχεια στο συγκεκριμενο σταδιο που βρισκεσαι τωρα δηλαδη τα μαθηματα θα περασει μια φορα γι'αυτο αρπαξε την τωρα που μποορεις ενω απο τα κοριτσια θα περασει παμπολλες φορες.....οποτε δε τσοις ιζ γιουρς ;) αλλα μην ανυσηχεις ρε παιδι μου!

υγ στο πρωτο σου ποστ ειπες οτι εχεις και χιουμορ εισαι και ομορφος....δεν ειναι παντα αυτα τα κριτηρια που θα κοιταξει μια κοπελα...μηπως φταιει κατι αλλο ?για κοιταξε το:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banis

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
τιποτα δεν προγραμματιζεται.αλλα αν σ τυχει κτ φετος,κ δεν κανεις τπτ λογω μαθηματων,για μενα εισαι βλακας...αν τ αφηνεις συνεχως στην ακρη,ποτε δεν θα γινει...ναι να τελειωσω το σχολειο κ μετα βλεπουμε,ναι να τελειωσουν οι σπουδες,ναι να βρω δουλεια,νομιζω μετα θα την γνωρισεις στα καπη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
αφου λεμε οτι δεν εχει βρεθει ακομα η καταλληλη!
μεχρι το καπη εχει καιρο...σιγουρα θα βρει καμια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
τιποτα δεν προγραμματιζεται.αλλα αν σ τυχει κτ φετος,κ δεν κανεις τπτ λογω μαθηματων,για μενα εισαι βλακας...αν τ αφηνεις συνεχως στην ακρη,ποτε δεν θα γινει...ναι να τελειωσω το σχολειο κ μετα βλεπουμε,ναι να τελειωσουν οι σπουδες,ναι να βρω δουλεια,νομιζω μετα θα την γνωρισεις στα καπη...
Συμφωνω πως δεν προγραμματιζεται αλλα το παιδι ειναι και 3η λυκειου...
Γιατι δηλαδη να μην διαβασει 9 μηνες που εχουν απομεινει και μετα να περασει εκει που θελει?
Μετα θα εχει ΜΠΡΟΣΤΑ του 5 χρονια φοιτητικη ζωη και εκει θα του δωθουν 1000 ευκαιριες γι αυτο που ζηταει...δηλαδη τη θα κανει 5 χρονια?Μυγες θα βαραει με την σκοτωστρα ??
Η γνωμη μου ειναι να καθησεις να διαβασεις και να περασεις εκει που θελεις εσυ(9 μηνες)...αν βρεις ευκαιρια ειμαι μεσα,απλα να βρεις καποια κοπελα που να θελει και αυτη να περασει,αν περασετε και μαζι στην ιδια πολη ακομα καλυτερα.Ειναι καλυτερα να κανεις τωρα λιγο χαβαλε 4-5 μηνες και μετα να μην περασεις πουθενα ή ειναι καλυτερα να περασεις και μετα να εισαι φοιτητης 5 χρονια και να κανεις οτι θελεις εσυ?...Η αποφαση δικη σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν ξέρεις πότε θα σου χτυπήσει ο έρωτας την πόρτα. Δυστυχώς πάντα του ανοίγεις όταν μιλάμε για έρωτα. Θα με θυμηθείς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top