Τι έκανες χθες το βράδυ;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Είδα ΑΕΚΑΡΑ, χαλάλι η κοπάνα απ' το φροντιστήριο... :redface:
Έτσι έτσι.

Προσωπικά εν μέσω 38-39άρες ξύπνησα από τον υπολογιστή μου, ρυθμισμένος να γράψει survivor . Καλά έκανα γιατί μαστούρα ύπνος.

Χθες είδα άπειρη tv και ειλικρινά απορώ πως βλέπει ο κόσμος. Από το survivor και μέτα όμως είδα με τρελό zapping Οριακές διαπραγματεύσεις,μπάλα,nba ανασκόπηση,nba αγώνα,φακέλους και championsleague φάσεις μέχρι τις 3.

TV - Demelene
10 - 0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Παρότι γάβρος, μπράβο στην ΑΕΚ για την χθεσινή της νίκη, άντε και στον επόμενο γύρο παίδες.

(Νωρις το θυμήθηκα!:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Πέρασα, μια αξέχαστη βραδυά, μια ονειρεμένη βραδυά...

Αγναντεύοντας τη θάλασσα και τ΄ αστέρια, σε μια μικρή ακρογυαλιά, κάπου στο Σούνιο,
συντροφιά βέβαια, με τον σύντροφό μου...


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Πέρασα, μια αξέχαστη βραδυά, μια ονειρεμένη βραδυά...
Αγναντεύοντας τη θάλασσα και τ΄ αστέρια, σε μια μικρή ακρογυαλιά, κάπου στο Σούνιο,
συντροφιά βέβαια, με τον σύντροφό μου...

πάντα τετοια!!! :inlove:

εγω χθες βραδυ μετα τον καφε μου γυρισα σπιτι, εφαγα ενα φλυτζανακι του καφε νεροβραστο ρυζι, και ειδα το εργο με τον μπεζο και singles
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
μπέζος πάουααααααααααα! :D


χθες το βράδυ πήγα για μπυρίτσα στο Stones.... το καλύτερο μαγαζί της Θεσσαλονίκης.. και μετά κρέπα σοκολάτα Ναυαρινου :)

μετά κάηκα ως τις 2 online .... και κοιμήθηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αγορασα δεντρο! :clapup:
Και μπαλιτσες! Και φωτακια! :clapup::clapup:

(ενταξει, το απογευμα αλλα το ιδιο κανει!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πρώτα συνάντησα τους φίλους μου σε μία πλατεία, φάγαμε Döner Dürüm και μετά πήγαμε στη συναυλία!!!!
Μετά μέιναμε στο χώρο και χορέψαμε λίγο, ποτάκι σε ένα bar και νάνι...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
τι είναι το Döner Dürüm? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γύρος! Döner σημαίνει.. κάτι σα γύρος (γυρνάω κλπ)! Αλλά τούρκικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ωωωωωω ευχαριστώ πολύ :) :) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
XA! Kι εγώ χθές βράδυ Döner Dürüm έφαγα σε ενα απο τα κλασσικα φαγάδικα στην πλατεια Taksim στην Κωνσταντινούπολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Kωνσταντινούπολη! WOW!!!! :D
φέρε μας κανά γλυκό πολίτικο!!! :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαλάρωσα... και πήρα κάποιες αποφάσεις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Συνάντηση με την αδερφή μου στο κέντρο, βόλτα και μετά άραγμα και κουβέντα στην εστία μου! Πολύ ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μαλωσα με το φιλο μου, γυρισα σπιτι και ειδα τηλεοραση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μαλωσα με το φιλο μου

μάλλον δεν πήγε καλά η ιδέα ε?
--------------------------------------------------------------------

Δούλευα μέχρι αργά και μετά πέρασα πολλές ώρες σιωπής πριν αποφασίσω να πω 3 προτάσεις που μπορεί να βγουν σε πολύ κακό ή πολύ καλό...δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
μαλωσα με το φιλο μου, γυρισα σπιτι και ειδα τηλεοραση..

:console:ιέεεελαααα...!:bigarmhug

Εγώ γύρισα από την προπόνηση στις 23.00παρά και μετά από λίγο ήρθε ο ιχλίμπεντιχ, μιλήσαμε λίγο, και νάνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μάλλον δεν πήγε καλά η ιδέα ε?

το "δεν πηγε καλα" ειναι πολυ λιγο για να περιγραψει το τι εγινε... :/:

:console:ιέεεελαααα...!:bigarmhug

:bigarmhug :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χθές το βράδυ αγόρασα ένα μπλουζάκι για το αποψινό πάρτυ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ole!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βγήκα για μια μπύρα και μετά γύρισα σπίτι πτώμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top