Βοήθημα στις Αρχές Οικονομικής Θεωρίας;

Charis97

Νεοφερμένος

Ο Charis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά...
Για ΑΟΘ τι βοηθημα να παρω; Δεν θα κανω φροντιστηρια ουτε ιδιαιτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά...
Για ΑΟΘ τι βοηθημα να παρω; Δεν θα κανω φροντιστηρια ουτε ιδιαιτερα..

Καλησπέρα φίλε μου.Νομίζω ότι από εδώ https://www.economics.edu.gr/aoth-thewria.html θα βοηθηθείς πλήρως!

Το αοθ είναι πολύ εύκολο μάθημα,αρκεί να διαβάζεις τακτικά την θεωρία (εκεί την πάτησα φέτος και δεν έγραψα 20).

Μέσα από την θεωρία βγαίνουν και οι ασκήσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά...
Για ΑΟΘ τι βοηθημα να παρω; Δεν θα κανω φροντιστηρια ουτε ιδιαιτερα..

Για βοήθημα φίλε μου θα σου πρότεινα το συλλογικό έργο από τις εκδόσεις Σαββάλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spinalgr1990

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
εχει κανεις μηπως καποιο ηλεκτρονικο βοηθημα σε pdf για το ΑΟΘ να μου το στειλει σε πμ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spinalgr1990

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Χαιρεται .

Ποια βοηθήματα θεωρούνται καλά για το ΑΟΘ?

Να προτιμήσω Μηλίτση εκδόσεις Πατάκη ή του Σαββάλα ;
Επίσης υπάρχουν πουθενά στο διαδίκτυο σημειώσεις που να κυκλοφορούν δωρεάν ;

Με μια ερευνα που εκανα είδα ότι κυκλοφορούν αυτά κι αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Merlin-

Νεοφερμένος

Ο -Merlin- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
το καλυτερο ειναι των εκδοσεων ζητη του βλαχοπουλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Εγώ έχω του Σαββάλα και είμαι πολύ ικανοποιημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top