Φροντιστήριο στη Θεσσαλονίκη

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,512 μηνύματα.
για την κορυφή έχετε ακούσει καλά λόγια τελευταία? Ποιο είναι κατα την γνώμη σας το καλύτερο φροντιστήριο τεχνολογικής κατεύθυνσης ανατολικής θεσσαλονικής? Υπάρχει και ένα καινούργιο ''υποκατάστημα'' ειρμός ανατολικά που άνοιξε πριν κανα χρόνο .Έχει πάει κανείς και αν ναι τα επίπεδα των τμημάτων είναι υψηλά( μαθητές του 19 και) ή δεν έχει γίνει γνωστό ακόμα? Ανάμεσα σε Μπαχαρακης και Βακαλης πάντα ανατολικής θεσσαλονικης ποιο έχει τα υψηλότερα τμήματα σε βαθμολογία?Ευχαριστώ και συγνώμη αν σας κούρασα. Παρακαλώ να μου απαντήσετε όσο πιο άμεσα γινεται
Ο μπαχαρακης φημίζεται για την θεωρητική κατεύθυνση. Ο βακαλης και η κορυφή είναι κυρίως για τη θετική κατεύθυνση. Προσωπικά και για βακαλη και για κορυφή έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και από την εμπειρία που είχα από έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Το άλλο το θέμα που πρέπει να δεις είναι το οικονομικό. Για τον ειρμό δεν γνωρίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SyndeyL

Νεοφερμένος

Η SyndeyL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας , συγγνώμη για την ενόχληση, αλλά φέτος θα πάω 3 λυκείου και θέλω να πάω φροντιστήριο...θα μπορούσατε να μου προτείνετε ένα φροντιστήριο από την Θεσσαλονίκη, θα με βοηθούσατε πολύ...
Ευχαριστώ για την προσοχή σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top