Λύκεια Πειραιά

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Γεια σας! Μηπως ξερετε κανενα Εκκλησιαστικο Λυκειο απο Πειραια ή Αθηνα μερια, σκεφτομουν για Ριζαρειο, αλλα ειναι πολυ μακρια, μενω Πειραια, ξερετε τιποτα? Επισης οποιος ξερει, μπορει να μου πει και αποψη για το Λυκειο, καθηγητες, μαθηματα, κπλ? :) Περιμενω απαντησεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Λοιπόν, ξέρετε καλά Λύκεια στον Πειραιά; Πήγα στη Ράλλειο, απλά δεν ήμουν ευχαριστημένη και έφυγα, εσείς, μπορείτε να μου προτίνετε κάποιο? Η Ζάννειο είναι καλό σχολείο; Κάποιο άλλο, δεν είναι ανάγκη να είναι Πειραματικό, αλλά καλό από άποψη καθηγητών, κλπ. Κάθε γνώμη, δεκτή! Παιδιά, δώστε τα φώτα σας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ποιο από τα δύο θεωρείτε καλύτερο Λύκειο και γιατί; Έχετε φοιτήσει σε κάποιο από αυτά τα δύο; Αν, ναι, είστε ικανοποιημένοι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top