Πόσες ώρες διαβάζετε;

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καθημερινά: 00:45 - 2:00
Δύσκολες μέρες: περίπου 2:30 - 3:00 (περιλαμβάνοντας διάβασμα για διαγώνισμα & διάβσμα για Εξωσχολικά Αγγλικά
Εξεταστική περίοδος: 00:15 - 1:00 ( :D ) (το διαβαστερό παιδί!)
Σ/Κ: 00:45 - 1:30 (ότι βαριέμαι το κάνω την άλλη μέρα [Σάββατο --> Κυριακή])

Βαθμολογίες:
Τρίμηνα: Χαμηλότερο 14 αλλά Μ.Ο. 18-19
Εξετάσεις: 12-19 (το 12 εννοείται ότι αναφέρεται σε μπούρδες όπως τα Θρησκευτικά! :clapup:)

ΘΕΩΡΙΑ: 00:05 - 00:20 (το πολύ μια ανάγνωση να κάνω, όλα τα θυμάμαι από την τάξη :P)
ΑΣΚΗΣΕΙΣ: 00:30 - 1:00 (κι αν έχω Ν.Ε.Γ. την άλλη μέρα [που έχουμε ψυχρότατη καθηγήτρια] φτάνω και 2:00)

Γενικά δεν είμαι τύπος διαβάσματος, είμαι ακουστικός τύπος και μια ζωή βασιλεύει η τεμπελιά (:clapup:) κάτι που θα είναι μειονέκτημα για τις Πανελλήνιες.

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ #1: Μαθητής που διαβάζει 3:00 - 7:00 ώρες ημερισίως (λόγω πίεσης από γονείς) αποδίδει λιγότερο από εμένα. (Κάτι φυσιολογικό ως αποτέλεσμα της πίεσης)

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ #2: Στην τρίτη δημοτικού διάβαζα περισσότερο από την Α' γυμνασίου! :D

Άντε γεια!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1205

Νεοφερμένος

Η 1205 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ φέτος πηγαίνω πρώτη γυμνασίου και έβγαλα γενικό πρώτο τρίμηνο 19 και 5/14 και κάθε μέρα διαβάζω περίπου μία ώρα αλλά μπορεί και παραπάνω κάποιες μέρες με διαγωνίσματα και ιστορία
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top