Καλοκαίρι μετά τις Πανελλήνιες

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δυστυχως, δεν υπαρχει αυτο το ιδεατο καλοκαιρι που μας ελεγαν ολοι κατα τη διαρκεια της χρονιας.

Εγω προσωπικα δεν περναω ασχημα.Πηγα 5 μερουλες στην παρο και τωρα περναω ωραια και ησυχα στο ομορφο χωριο μου με τους φιλους μου.
Νιωθω πλεον ξεκουραστος και πληρης.

Δεν ξερω για εσας, αλλα εγω ανυπομονω να μπω στη σχολη και να δω πως ειναι τα πραγματα εκει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Πολύ ωραία :clapup:
κι εγώ κάπως έτσι!
Γύρισα χτες μετά από 2 εβδομάδες διακοπές και σε λίγες μέρες ξαναφεύγω..
όλοι αυτό το καλοκαίρι περιμέναμε..μην το φάτε πάνω από έναν υπολογιστή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Πολύ ωραία :clapup:
κι εγώ κάπως έτσι!
Γύρισα χτες μετά από 2 εβδομάδες διακοπές και σε λίγες μέρες ξαναφεύγω..
όλοι αυτό το καλοκαίρι περιμέναμε..μην το φάτε πάνε από έναν υπολογιστή!

Εγω παντως ειμαι σχεδον ολη μερα θαλασσα...μπιτς βολλευ, ρακετες και το βραδυ αναβουμε φωτια με την παρεα και το ριχνουμε στα σουβλακια και στις μπυρες
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2014 αντε γειααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Εγω παντως ειμαι σχεδον ολη μερα θαλασσα...μπιτς βολλευ, ρακετες και το βραδυ αναβουμε φωτια με την παρεα και το ριχνουμε στα σουβλακια και στις μπυρες
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2014 αντε γειααα

Αυτά είναι! Συνεχίστε έτσι :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Παιδιά δε γίνεται όλοι όσοι δίναμε πανελλήνιες να περάσουμε ΌΛΟΙ το ΤΈΛΕΙΟ καλοκαίρι...άλλος θα περάσει λίγο καλύτερα, άλλος όχι τόσο, άλλος θα έχει καλύτερη οικονομική κατάσταση και θα γυρίσει σε νησιά..άλλος όχι...τι να κάνουμε...

Αισιοδοξία παιδιά...όλα καλά θα πάνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Σιγουρα, απλα σε τρωει λιγο το οτι καποιοι που δεν κοπιασαν περνανε καλυτερα απο εσενα που πραγματικα κουραστηκες.
Οποιος ομως θελει τα πολλα, χανει και τα λιγα και ας ειμαστε ευγνωμονες που ειμαστε καλα... Η μητερα μιας φιλης μου ειναι νοσοκομα και μας λεει τι περιστατικα βλεπει...Καρκινο καθε ειδους, θανατο, δυστυχια... Τουλαχιστον εχουμε την υγεια μας, αυτο νομιζω ειναι που μετραει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Πωπω το θέμα με το καθισιό... :yawn:
Έχω βγει ελάχιστες φορές αυτό το καλοκαίρι ενώ βλέπω όλους τους άλλους να γυρνάνε 5 και 6 τα ξημερώματα σπίτια τους.
Ίσως να το ήθελα κι εγώ αυτό όταν έδινα πανελλήνιες αλλά βλέπω ότι και το να μένεις σπίτι δεν είναι δα και τόσο κακό.
Βλέπω ταινίες, διαβάζω βιβλία, κάνω γυμναστική (γκουχ γκουχ :P ) και πλέον έχω ξεχάσει την τρομερή πίεση που μου ασκούσαν τα φροντιστήρια.
Καθάρισε το μυαλό μου δηλαδή.
Εξάλλου δεν είμαι και τόσο party animal! Γι αυτό και δεν ταιριάζω με πολλά παιδιά της ηλικίας μου εδώ.
Περιμένω πως και πως τον Οκτώβριο που θα ζήσω επιτέλους ΜΟΝΗ!!!!!

πωω περιγραφεις εμεναα ακριβως ομως! χαχα :P ανυπομονω να ρθει ο σεπτεμβρης να φυγωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Για ρίξτε καμιά ιδέα! Μια μέρα μετά τις πανελλήνιες και βαριέμαι περισσότερο από πριν που είχα να διαβάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
εμενα αυτη η βαρεμαρα που λες μ' αρεσε ;-) . Παντε για κανα μπανιο, για κανα καφε, για κανα τσιπουρο, καμια μινι εκδρομη. Πολλα μπορειτε να κανετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά απορώ που το σκέφτεστε κιόλας! :eek: ΥΠΝΟΣΣΣ!

Αν και δεν ποτέ μου δεν ξενυχτώ για διάβασμα, τις εβδομάδες που έδινα πανελλήνιες κοιμόμουν πολύ λίγο (ειδικά μια μέρα πριν το εξεταζόμενο μάθημα) για διάφορους λόγους, (ένας εκ των οποίων ήταν ότι καλώς ή κακώς μερικές φορές είμαι της τελευταίας στιγμής :redface: ), οπότε με το που ξεμπέρδεψα κοιμόμουν για ΩΡΕΣ! :P Ε και σιγά - σιγά ξεκίνησε το "πρόγραμμα" του καλοκαιριού.




Ορίστε και ένα τραγούδι που όταν το ακούω σκέφτομαι καλοκαίρι και όλα τα σχετικά. :redface:




Καλά αποτελέσματα παιδιά! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
εμενα αυτη η βαρεμαρα που λες μ' αρεσε ;-) . Παντε για κανα μπανιο, για κανα καφε, για κανα τσιπουρο, καμια μινι εκδρομη. Πολλα μπορειτε να κανετε

Οκ όλα τα άλλα αλλά εγώ προτιμώ τον καφέ μου να τον πίνω στο σπίτι, δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα οι καφετέριες, δεν ξέρω γιατί. Δεν είμαι ο τύπος που θα πάει να αράξει σε μια καφετέρια για δυο - τρεις ώρες.

Παιδιά απορώ που το σκέφτεστε κιόλας! :eek: ΥΠΝΟΣΣΣ!

Αν και δεν ποτέ μου δεν ξενυχτώ για διάβασμα, τις εβδομάδες που έδινα πανελλήνιες κοιμόμουν πολύ λίγο (ειδικά μια μέρα πριν το εξεταζόμενο μάθημα) για διάφορους λόγους, (ένας εκ των οποίων ήταν ότι καλώς ή κακώς μερικές φορές είμαι της τελευταίας στιγμής :redface: ), οπότε με το που ξεμπέρδεψα κοιμόμουν για ΩΡΕΣ! :P Ε και σιγά - σιγά ξεκίνησε το "πρόγραμμα" του καλοκαιριού.




Ορίστε και ένα τραγούδι που όταν το ακούω σκέφτομαι καλοκαίρι και όλα τα σχετικά. :redface:




Καλά αποτελέσματα παιδιά! :happy:

προσωπικά ο ύπνος εμένα δεν μου έλειψε ο ύπνος, κοιμόμουν όποτε ήθελα. :hehe: της (πολύ) τελευταίας στιγμής εγώ. άντε να δούμε τι καταφέραμε. :hehe: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top