Τι κάνετε όταν δεν έχετε όρεξη να διαβάσετε;

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
γενικα ειμαι πολυ αγχωδης και καθομαι και διαβαζω.ειδικα περσυ στη γ :(

φετος α εξαμηνο το πηρα πιο χαλαρα.οπου ειδα οτι με πιεζει ο χρονος και δεν βγαινει η υλη ειπα απλα "υπαρχει και ο σεπτεμβρης":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

victoria11

Νεοφερμένος

Η victoria11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ελπίζω να σας βοήθησε το σχόλιο μου και να μην ήταν τόσο βαρετό!!:):/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Βικτώρια ήταν πολύ ωραίο!! Σ' ευχαριστούμε πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

victoria11

Νεοφερμένος

Η victoria11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ italian.dream , και χαίρομαι πάρα πολύ που σε βοήθησα!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Τι κανω οταν δεν εχω ορεξη να διαβασω? Δεν διαβαζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Χαζεύω στο δωμάτιο και κάνω προσπάθεια να ανοίξω τα βιβλία να δω τι μας έχουν βάλει, ως εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
φασινα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,087 μηνύματα.
Και εγώ καθαρίζω το γραφείο μου,το σπίτι,κτλ. Και μετά με δικαιολογώ επειδή "δεν μπορώ να διαβάσω όταν είναι ακατάστατος ο χώρος!!" (όντως δεν μπορώ,αλλά ενώ θα έπρεπε να είχα καθαρίσει πιο πριν,περιμένω τη στιγμή που θα έχω διάβασμα... :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Αραγμα, παιχνίδι, βόλτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Κοπανάω μια φραπεδιά, για να μου φέρει πνευματική διέγερση.:P:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μπαίνω στο ischool μπας και πάρω κουράγιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικά ξεκινώ με το ζόρι, έπειτα κουράζομαι, ύστερα κλαίω από την απελπισία, και τέλος σκέφτομαι ότι και μια φορά να μην διαβάσω δε θα κάνω κι έγκλημα... ;) :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εγώ σκεύτομαι το ενδεχόμενο να μέινω και να πρέπει να περάσω άλλον ένα χρόνο στης μάνας μου (ναι δεν τα πάμε καλά) και μου έρχετε αμέσως η όρεξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Δν μου έχει τύχει πολλές φορες.. Απλά αν μου τύχει (σπάνια δλδ) θ διαβαζω με το ζορι κ μετα απο συγκεκριμένο χρονο διαβασματος θ τρωω κτ νόστιμο για ανταμοιβη...

Αν έχεις βάρος στα φυσιολογικά επίπεδα δοκιμασε αυτον τον τροπο.. πιστεψε με βοηθάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εγώ όταν δε μπορώ να διαβάσω παραγγελνω σουβλάκια Κ επειδή κάνουν καμία ώρα διαβάζω στο ενδιάμεσο τάκα τάκα και τελος!!χαχα όχι δε κάνω έτσι συνήθως όταν δε έχω όρεξη φτιάχνω πλάνο με το ποσπ πρεπρέ να κάνω πχ φυσικη Δευτέρα τριτη Τετάρτη και μετά ακούω μουσική ενώ φτιάχνω στο ποτήρι μπύρας φραπέ
Αν ακόμα δε γίνεται τίποτα βγαίνω για περίπατο 30 λεπτά πρπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StargazerLily

Νεοφερμένος

Η StargazerLily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Όταν βαριέμαι να διαβάσω τα κλείνω όλα και πηγαίνω στο μπαλκόνι να ακούσω μουσική και να τσιμπήσω κανένα σνακ. Διαφορετικά ετοιμάζομαι και πάω για 15' περπάτημα. (αυτό βοηθάει πολύ) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απλά, δεν διαβάζω. Αν δεν είμαι συγκεντρωμένη δεν πρόκειται να καταφέρω τίποτα, οπότε απλά παίρνω το χρόνο μου, ανασυγκροτούμαι και ξαναδοκιμάζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top