Σε ποιο μάθημα βαριέστε;

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βασικές Αρχές Κοινωνικών Επιστημών :P

Ach so:P
Ανυπομονώ να πάω στην 3η να απαλλαγώ από την φυσική και την χημεία:whistle:
*εγώ που μέχρι πέρυσι τις αγαπούσα και τις 2 :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
@Alma: με σκοτώνουν αυτές τις ώρες πραγματικά...
@Financial: γυμναστική έχω Δευτέρα και Τρίτη την τελευταία ώρα... Μόνο το μυαλό μου για γυμναστική δεν είναι. Καλός, χρυσός ο γυμναστής μας αλλά το μάθημά του σαν αντικείμενο δεν τρώγεται :|

Και εμένα πάντως μου την έσπαγε τρέλα να μας βάζουν γυμναστική τελευταία ώρα!!!! Αλλα ούτε και πρώτη ώρα μου άρεσε με το κρύο αν ήταν χειμώνας ή με την τσιμπλα στο μάτι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Βαριέμαι στα: Γλώσσα, Μουσική, Τεχνολογία, Πληροφορική, Χημεία, Γεωγραφία (μερικές φορές όμως) και η καρδιά μου πιο δυνατά (λόγω άγχους) χτυπά στα μαθηματικά.. :P μια φορά πριν αρχίσουμε μαθηματικά (διαβασμένος εγώ), σηκώνεται ένα παιδί και για κάποιο λόγο μου πιάνει το λαιμό για να βρει τους σφυγμούς μου και ξαφνικά τον ακούς να φωνάζει: ''Κυρίααα!! Η καρδιά του Πυρομάλλη πάει να σπάσει!!!'' :P χαχαχαχαχαααααα (εντομεταξύ εγώ ρεζίλι), αλλά η κυρία των μαθηματικών είναι καλή και το πήγε και καλά σαν αστείο ότι είμαι ερωτευμένος κ.λ.π... :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Πολιτική παιδεία :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εμένα πάντως μου την έσπαγε τρέλα να μας βάζουν γυμναστική τελευταία ώρα!!!! Αλλα ούτε και πρώτη ώρα μου άρεσε με το κρύο αν ήταν χειμώνας ή με την τσιμπλα στο μάτι:P

Μέχρι να πάρουμε το οριστικό πρόγραμμα ( το πήραμε 5 Δεκεμβρίου γιατί μέχρι τότε οι καθηγητές ερχόταν και άλλοι έφευγαν) μας είχανε γυμναστική την Δευτέρα πρώτη και την Παρασκευή δεύτερη ώρα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.Nik

Νεοφερμένος

Η Maria.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μαθηματικα, Φυσικη, Πληροφορικη, Τεχνολογια και Αρχαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
............................................................................................ΥΠΝΟΣ ΟΛΑ...........................................................................................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
θρησκευτικα,Λογοτεχνία και Ιστορία :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pante pap

Νεοφερμένος

Ο pante pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
το μαθημα το οποιο βιαριεμαι ειναι η οικιακη οικονομια:yawn::yawn::yawn::yawn::yawn::yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top