Φροντιστήριο για απόφοιτους (Αθήνα)

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Εδώ και καιρό ψάχνω κάποιο φροντιστήριο στην Αθήνα που να είναι καλό για απόφοιτους, έχετε κάτι να μου προτείνεται; Έχω ακούσει για κέντρο παίζουνε κάποια, δώστε συμβουλές γιατί πρέπει να αποφασίσω ποιο θα επιλέξω και ξέρω ελάχιστα πράγματα. Αν κάποιος δεν θέλει να γράψει δημοσίως ας στείλει σε πμ.

Όπως είδα στο φόρουμ δεν έχει αντίστοιχο θέμα και θα παρακαλούσα τους συντονιστές μην συγχωνευτεί με κάποιο άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Σου συστήνω ανεπιφύλακτα την Ώθηση στο Μαρούσι. Πολύ καλοί καθηγητές και καταπληκτική οργάνωση. Ειδικά αν μένεις Βόρεια προάστεια είναι η ιδανική επιλογή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά είναι πάρα πολύ μακριά, κάπου κέντρο ή γύρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
΄Ενας φίλος με γονείς στον εκπαιδευτικό χώρο αφού έκαναν διεξοδική έρευνα κατέληξαν στον ΗΡΑΚΛΕΙΤΟ. Επίσης έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για ΠΚ GROUP 5 στο Βύρωνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Ευχαριστώ, άλλες προτάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
1) Ώθηση (Μαρούσι)
2) Εκπαίδευση (Μαρούσι)
3) Ηράκλειτος (Κέντρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rebel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,025 μηνύματα.
Το σχολείο μου ήταν κοντά στο κέντρο και αρκετοί συμμαθητές μου, ιδίως θετικής / τεχνολογικής, ηράκλειτο πήγαιναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top