Καθηγητές που... τους κάνουμε την ζωή δύσκολη!

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εχω βαρεθει να ακούω μαθητές να μιλάνε για καθηγητές που τους κάνουνε την ζωή δυσκολη. Ενταξει, κι εγω εχω πολλούς τετοιους, αλλά σιγά μην τους αφήσουμε να μας χαλάσουν και την διάθεση! Ακομα κι αν δεν εχουμε καθηγητη που προσπαθεί να μας κάνει την ζωή δύσκολη, σίγουρα εχουμεόλοι εναν που δεν τον αφήνουμε σε χλωρό κλαρί! Ετσι ξεκίνησα αυτό το θέμα για να πούμε κι εμεις τις... αμαρτίες μας! Και θα ξεκινησω εγω: 1. Η μαθηματικός μου. Αυτη η γυναίκα με το που μπήκε στην τάξη δεν την έχουμε αφήσει ησυχη! Κανουμε όλη την ωρα φούσκες με τις τσίχλες και βγάζει αφρούς προσπαθώντας να καταλάβει ποιος το κάνει, χωρίς ποτέ να τα καταφερνει! Μια φορά μας πήγε στον διευθυντή, αλλά εμεις δεν μασαμε. Με το που μπήκε στην ταξη την επόμενη μέρα, δεν μπορουσε να ακουστει η φωνη της από τα πατ πατ! Κανουμε όλη την ωρα βλακειες μεσα στην ταξη, την βρίζουμε στα αλβανικά, κανουμε γαβγίσματα και μπεε μπεε σαν 5χρονα, και κανουμε γενικα τα παντα για να την φερουμε στα όριά της! Εχω κι άλλους καθηγητες που εχουν την ιδια τυχη, αλλα θελω να ακουσω και τις δικες σας ιδεες, τα δικά σας ''κατορθώματα''!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αμα μετρήσω από το γυμνάσιο μέχρι φέτος πόσους δύσμοιρους καθηγητές φέραμε σε αυτή την θέση... στη β γυμνασίου είχαμε στη μουσική μια με τσιριχτή φωνή ύψους 1,40. Ε χορεύαμε πάνω στα θρανία πήγαινε να βάλει ωριαίες και της πέρναμε το απουσιολόγιο :hehe: φυσιολογικά πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τον περσυνο μου τον γυμναστη... Τον δολιοοο δεν τον ακουγαμε ασπρο αυτος μαυρο εμεις. Αλλα και τον φετινο μου φιλολογο που αν και μας κανει την ζωη δυσκολη του την κανουμε ολιγον και εμεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Την φιλόλογο των αρχαίων!Συνήθως τη φέρνουμε στα όριά της κατά μέσο όρο τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα.Μάλιστα το τελευταίο τρίμηνο είχε απελπιστεί τόσο που μας είχε χωρίσει και έκανε μάθημα μόνο στο 1/3 μάθημα της τάξης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Λίγο αυτή που μας έκανε φέτος Κείμενα. Είμαστε τέσσερα άτομα πίσω-πίσω και όλο μιλάμε. Μας κάνει συνεχώς παρατηρήσεις, μας έβγαλε και μία φορά τα τελευταία δέκα λεπτά αλλά μας πάει κατά βάθος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top