Πρόγραμμα διαβάσματος για τις μέρες των πανελληνίων

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Λοιπόν, είμαστε πολύ κοντά στις πανελλήνιες και ήθελα να ρωτήσω, τι έχετε σκοπό να κάνετε, από πλευράς διαβάσματος, για τις μέρες των πανελληνίων.
Προς το παρόν δεν έχω δει παρόμοιο θέμα. Άμα υπάρχει, μετακινήστε με. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Για τις μέρες των πανελληνίων εννοώ μόνο, όχι για όλη τη χρονιά, νομίζω διευκρινίζει ο τίτλος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εννοείς από τη μέρα που θα αρχίσουν οι Πανελλήνιες ή και την τελευταία εβδομάδα πριν από αυτές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ σκοπεύω να βγάλω την ύλη του κάθε μαθήματος και να κάνω όλες τις επαναλήψεις αυτήν την εβδομάδα. Όταν θα γράφουμε, θα είναι πιο δύσκολο να κάνω καλές επαναλήψεις μέσα σε μία μέρα. Επίσης, θα ξέρω ήδη σε ποια σημεία κολλάω. Έτσι, την μέρα πριν γράψω, θα δώσω περισσότερη σημασία στο κομμάτι που ξέρω ότι μπορεί να με δυσκολέψει και θα ξεφυλλίσω τα υπόλοιπα που τα κατέχω καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Em, πες και για την τελευταια εβδομαδα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ τώρα την τελευταία εβδομάδα λύνω ασκήσεις της Μαθηματικής εταιρίας για 4ο θέμα,ασκήσεις απο το επαναληπτικό του παναγιωτακόπουλου στη φυσική και κοιτάω ορισμένες ασκήσεις από το φροντ και από βοηθήματα που δεν μπόρεσα να λύσω όλη τη χρονιά.Τις θεωρίες τις έχω βγάλει εκτός από το ΑΟΔΕ το οποίο το παλεύω καθημερινά μέχρι να το μάθω.Τις μέρες που γράφουμε θα κάνω επανάληψη στη θεωρία και μπορεί να λύσω και κανα δυο ασκήσεις σε κάθε μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Έγώ αυτή τη βδομάδα θα κάνω μέχρι την Πέμπτη καλή επανάληψη όλο το γνωστό,λογοτεχνία όσα προλάβω ξανά,βιολογία και άγνωστο.
Παρασκευή-Σάββατο πρωί θα βγάλω όλη την Ιστορία επανάληψη για να μην την παρατήσω εντελώς.Από Σάββατο απόγευμα μέχρι Τρίτη θα διαβάζω μόνο Έκθεση και Βιολογία Γενικής.
Τις μέρες που γράφουμε θα διαβάζω μόνο για το μάθημα που έρχεται.Δεν μπορώ να κάνω και κάτι άλλο.Μετά την Βιολογία δηλαδή θα προσηλωθώ στα Αρχαία,μετά τα Αρχαία στη Λογοτεχνία κ.ο.κ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Με εξαίρεση Φυσ Κατ είμαι στα ίδια με Νίκο. Ολοκλήρωσα χθες την τελευταία επανάληψη θεωρίας σε όσα μαθήματα προβλέπεται και σήμερα τις φετινές ΟΕΦΕ με ένα ανεβαστικό 100 Μαθ Κατ! Τώρα μου έχουν μείνει ουσιαστικά μόνο οι 8 τελευταίες ασκήσεις από τις φετινές ΕΜΕ και το φετινό ΑΟΔΕ του ΟΕΦΕ, που όμως απλά θα το διαβάσω, αφού τα συγκεκριμένα λογικά δεν πρόκειται να πέσουν στις ανοιχτού τύπου. Μέχρι και την Κυριακή θα κάνω αυτά συν όσα περισσότερα ξανα-μανα-διαβάσματα θεωρίας, ειδικά ΑΟΔΕ, όπου προσπαθώ πλέον να μάθω τουλάχιστον τα σοσ μέχρι και το κόμμα. Μετά από αυτό, θα βλέπω τα μαθήματα με τη σειρά που έρχονται, με εξαίρεση το ΑΟΔΕ, που το έχω καθημερινά στο πρόγραμμα. Αρνούμαι να τους χαρίσω έστω και ένα μόριο - όχι από αυτό το μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ διάβασα σήμερα λίγο τη θεωρία του ΑΕΠΠ, το Σ/Κ έλυσα κάποια καλά θέματα από το επαναληπτικό του Παπαδάκη στα Μαθ.Κατ. , και αύριο θα πιάσω Φυσική με μερικές ασκήσεις στο στερεό. Μέχρι την Παρασκευή επίσης προβλέπεται ένα καλό ξεσκόνισμα της γαμω-επικοινωνίας στο ΑΟΔΕ και επανάληψη στη θεωρία ΑΟΘ και Μαθ.Γενικής. Σάββατο με Τρίτη πρέπει να ασχοληθώ και με Έκθεση γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν το 'κανα πολύ όλη τη χρονιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ekate7

Νεοφερμένος

Ο ekate7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγω αυτην την εβδομαδα θα ασχοληθω με Φυσικη το πρωι και το βραδακι ΑΟΔΕ!Απο Σαββατο Ξεκιναω και ΕΚθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγω εκθεση δεν εχω διαβασει τιποτα, απλα γραφω ενα διαγωνισμα την εβδομαδα (τι βασανο και αυτο). Μαλλον θα βρω να διαβασω απο το Σαββατο ο,τι σημειωσεις εχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalebarbie

Νεοφερμένος

Ο dalebarbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
παιδια σημερα στην χημεια πως διαβαζετε σαν προγραμμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top