Ποιες ήταν οι σκέψεις σας λίγη ώρα πριν τις Πανελλήνιες

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ποιες σκεψεις/ συναισθηματα ειχατε λιγο πριν μπειτε στις ταξεις για να δωσετε? Τι σκεφτοσασταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
''Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό, κάτσε και απολαυσέ τον''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Τι γρήγορα περνάει ο καιρός...
Αισθάνομαι ευάλωτος...
Μου λείπει ο ελεύθερος χρόνος...
Δε θα γράψω καλά...
Τι θα κάνω;;
Ευτυχώς έχω και τους φίλους μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
σκεφτομουν μηπως παθω μπλακ αουτ και αν θα μπορεσω να τα θυμηθω ολα! σε καθε μαθημα τα συναισθηματα ειναι διαφορετικα ομως! αλλο τα λατινικα στα οποια ημουν πολυ καλη και αλλο τα αρχαια που δεν ηταν ποτε τα αγαπημενα μου!
σε γενικες γραμμες στην β λυκειου ημουν πιο αγχωμενη που ηταν η πρωτη φορα ασχετα αν η γ λυκειου ηταν πιο καθοριστικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
χαχαχαχα πεθαινωωωω!:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Οσο πλησιαζαν οι πανελληνιες με επιανε ενα (λογικο ) άγχος.Λιγες μερες πριν αρχίσουν,ημουν χαλαρος.. 1 μερα πριν το πρωτο μάθημα με ξανάπιασε το άγχος επειδή ήμουν υπερβολικά χαλαρός :P .Σε φάση ''δεν πρεπει να τα περάσω όλα μια ματιά..δεν πρεπει να αγχωθώ τωρα που έφτασε επιτέλους αυτή η μέρα??''Μετά το πρώτο μάθημα όμως όλα είναι εύκολα,σαν να γίνεται ρουτίνα.Και όταν τελειώσουν αυτά,απλά περιμένεις τους βαθμούς και τις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Εγω ολη την χρονια το ειχα παρει αρκετα χαλαρα το θεμα των Πανελληνιων,ενα αγχος με ειχε πιασει μεταξυ εκθεσης και βιολογιας γενικης που συνοδευοταν απο πονοκεφαλο και στομαχικες διαταραχες και φοβηθηκα οτι μπορει να επηρεασει τη βιολογια και μετα αλυσιδα ολα τα επομενα.Τελικα εγραψα καλα οποτε επανηλθα στο χαλαρα και εν τελη ολα πηγαν σχεδον πολυ καλα.Θυμαμαι παντως χαρακτηριστικα μολις εμπαινα στην αιθουσα να θελω να μας δωσουν γρηγορα τα θεματα να γραψω γρηγορα να παω για καφε μετα,για να προλαβω μεχρι το μεσημερι να γυρισω σπιτι να ξεκινησω την επαναληψουλα για το επομενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Οι σκέψεις μου λιγη ώρα πριν γράψω το πρώτο μάθημα θα είναι:
Ποιος γράφει έκθεση τώρα ρε πούστη μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitroglou

Νεοφερμένος

Ο Mitroglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αν θα με πιάσει κατούρημα απ το άγχος εκείνη τη στιγμή ή έπειτα! Πραγματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
''Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό, κάτσε και απολαυσέ τον''

Αυτό :P ^^

Με είχε πιάσει κατούρημα και είχα σηκωμάρες από το άγχος. Τότε κατάλαβα τι σημαίνει όταν λέμε "οι τάβλες των πανελληνίων".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
αχαχχχα ρε τρελε δεν περιμενα κατι λιγοτερο απο σενα.... :P lol το κλασσικο κοψιμο που το πας..

γιατι 8:30 το πρωι αμα δεν φαω τιποτα θα καταρρευσω ενω αμα φαω το στομαχι μου θα ναι σκατα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Θυμάμαι κάτι κοπέλες που είχαν φέρει μαζί τους χαρτί υγείας ρολό, σοκολατίνια,...μέχρι και σερβιέτες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
χα0χ00αχ0αχ0α σε ταξη εδωσες η σε μπακαλικο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
σχολική τάξη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Δε θα τα θυμαμαι εκεινη την ωρα
Θα με πιασει τουαλετα
Να πιω καφε μηπως νυσταξω και δε μπορεσω να γραψω
Δε θα ειμαι ψυχραιμη:cry_x:

Και να φανταστειτε οτι ολη τη χρονια ημουν τερας ψυχραιμιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top