Τέσσερις φορές από πανελλαδικές εξετάσεις θα περνούν οι μαθητές του Λυκείου

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Με 35 ώρες σε κάθε τάξη, πανελλήνιες κάθε χρόνο και μάλιστα 4 φορες, τα φροντιστήρια θα δουλεύουν μέρα-νύχτα, οι περισσότεροι καθηγητές στο σχολείο δε θα ξέρουν τι να κάνουν:hypno: και οι μαθητές πρέπει να είναι πολύ αδιάφοροι για να επιβιώσουν :giveup:
Θα συμφωνήσω απόλυτα με αυτό.
Εκτός και αν αποφασίσουμε ορισμένα άτομα να στρώσουμε τους απ'αυτούς μας και δουλέψουμε και λίγο μόνοι μας.:)

:'( :mad: :cry_x: Τελικα ψηφιστηκε? Δηλαδη ειναι 100% οτι θα γινει? :/:
Εμένα η μαμά μου ως εκπαιδευτικός πάντως μου είπε ότι κομμάτι δύσκολο να εφαρμοστεί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.Bb

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.


Εμένα η μαμά μου ως εκπαιδευτικός πάντως μου είπε ότι κομμάτι δύσκολο να εφαρμοστεί.:P


Μακάρι να έχει δίκιο η μητέρα σου γτ αλλιώς τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα αν εφαρμοστεί για τα παιδιά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μακάρι να έχει δίκιο η μητέρα σου γτ αλλιώς τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα αν εφαρμοστεί για τα παιδιά :(
Βασικά,επειδή το χάζευα λίγο παραπάνω αυτές τις μέρες το να έχεις από την 1η κατεύθυνση δε μου ακούγεται και άσχημο...
Επίσης,για 4 φορές Πανελλήνιες στο άρθρο που διάβασα δεν είδα.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.Bb

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Βασικά,επειδή το χάζευα λίγο παραπάνω αυτές τις μέρες το να έχεις από την 1η κατεύθυνση δε μου ακούγεται και άσχημο...
Επίσης,για 4 φορές Πανελλήνιες στο άρθρο που διάβασα δεν είδα.:|

τι να πω.. :/ αποτελέσματα του συστήματος θα αργήσουμε να δουμε, εύχομαι τουλάχιστον στους μαθητές που αυτούς υπομονή και καλή δύναμη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Λοιπόν, έχουμε καμιά τελευταία ανακοίνωση για το τι θα γίνει τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top