Πιστεύατε πως θα περάσετε εκεί που θέλατε πριν δώσετε Πανελλήνιες;

Πιστεύατε πως θα περάσετε εκεί που θέλατε πριν δώσετε Πανελλήνιες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)
  • Ναι το πίστευα!

    Ψήφοι: 12 60.0%
  • Όχι, δεν το πίστευα, αλλά έκανα ότι μπορούσα για να περάσω.

    Ψήφοι: 3 15.0%
  • Όχι, δεν το πίστευα, αλλά παρ' όλα αυτά διάβαζα όσο μπορούσα.

    Ψήφοι: 5 25.0%

NickL

Νεοφερμένος

Ο NickL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πριν δώσετε πανελλήνιες, πιστεύατε πραγματικά πως θα περάσετε στην πρώτη σας επιλογή ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Πριν δώσετε πανελλήνιες, πιστεύατε πραγματικά πως θα περάσετε στην πρώτη σας επιλογή ή όχι;

Ναι.Πριν δώσω πίστευα ότι θα περάσω στην πρώτη επιλογή.Το λέω προκαταβολικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Eγώ μόνο αν βάλουν σχετικά βατά μαθηματικά γενικής κ γράψω,τότε πιστεύω πως θα τα καταφέρω για την πρώτη επιλογή,αλλιώς δεν ξέρω =S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel07

Νεοφερμένος

Η angel07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Το ευχομαι και το προσπαθω αλλα ξέρω πως είναι πολυ δυσκολο! Θελω να περάσω Ιατρικη Αθηνων και δυστυχως δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να παω επαρχεια. και ειναι κατι που πραγματικα θελω. Ας ελπισουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Πιστεύω ναι, θα δούμε όμως. Και η δεύτερη μια χαρά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Eγω ναι, για την πολη ειχα εναν προβληματισμο αλλα ολα καλα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
ηξερα πως ειμαι αξια να τ καταφερω αλλα ηξερα επισης οτι ειναι κ θεμα τυχης...!! κ εγω παντως οπως ο δυναμει συμφοιτητης απο πανω μ ειχα καποιους ενδοιασμους για την πολη !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ναι, πίστευα ότι θα περάσω! Τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσουν οι Πανελλήνιες :P
Έγραφα καλά, "το είχα" σε μαθήματα που οι άλλοι δυσκολεύονταν όπως Μαθ. Κατ. ή Βιολογία Κατ, και γενικά πίστευα πολύ στον εαυτό μου!
Αφού έγραψα βέβαια τα φτερά μου κοπήκανε!
... Μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα που ευτυχώς τα πράγματα πήγαν καλύτερα του αναμενομένου!
(όχι για Αθήνα βέβαια, αλλά Ιατρική νομίζω πιάνω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top