Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 198 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,310 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 13:41, 30-06-13:

συμφωνα με τους ελληνες γονεις αν δεν περασεις ημμυ και περασεις για παραδειγμα πληροφορικη ασσοε δεν εισαι αξιος για τιποτα
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

heroe

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη heroe
Ο heroe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O heroe έγραψε στις 23:57, 30-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από giorgos1996666
συμφωνα με τους ελληνες γονεις αν δεν περασεις ημμυ και περασεις για παραδειγμα πληροφορικη ασσοε δεν εισαι αξιος για τιποτα
και με τι ακριβως εχει σχεση αυτο που λες με τις ερωτησεις που εχουν γινει στο συγκεκριμενο θεμα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nick8

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nick8
Ο nick8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O nick8 έγραψε στις 15:31, 04-07-13:

Μέχρι προχτές θα έβαζα στο μηχναογραφικο πρώτα τους ΗΜMY του βόλου και μετά της ξανθης(λόγω απόστασης), όμως έχω προβληματιστεί πολύ gt έχω ακούσει πολύ να μου λένε μείνε μακριά από βόλο και άλλους να λένε είναι ok ο βόλος. Δώσε μου πληροφορίες σχετικά με τη σχολη σου και συγκριτικά με την ξανθη, αξίζει να την προτιμήσω, πως είναι οι σπουδές εκεί?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 07-03-17 στις 20:38. Αιτία: greeklish
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akatanomastos_1

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη akatanomastos_1
Ο akatanomastos_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O akatanomastos_1 έγραψε στις 15:25, 07-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από nick8
Μέχρι προχτές θα έβαζα στο μηχναογραφικο πρώτα τους ΗΜMY του βόλου και μετά της ξανθης(λόγω απόστασης), όμως έχω προβληματιστεί πολύ gt έχω ακούσει πολύ να μου λένε μείνε μακριά από βόλο και άλλους να λένε είναι ok ο βόλος. Δώσε μου πληροφορίες σχετικά με τη σχολη σου και συγκριτικά με την ξανθη, αξίζει να την προτιμήσω, πως είναι οι σπουδές εκεί?
Φιλε με λιγα λογια, θα σου προτεινα να πας Ξανθη. Συγκεκριμενα, εχωντας εναν αδερφο ο οποιος σπουδαζει εκει και δεν του αρεσει καθολου σε σχεση με τις αλλες σχολες ημμυ. Μου λεει πως στα εργαστηρια δεν κανουν τιποτα σπουδαιο και πως το κτηριο ειναι βρωμικο.

Εγω θα περασω σιγουρα ημμυ ξανθης το οποιο ξερουμε πως ειναι ποιοτικο πανεπιστημιο καθως εχει δοκιμαστει. Αμα περασεις και εσυ μπορουμε να κρατησουμε επαφες
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 07-03-17 στις 20:38. Αιτία: greeklish
Παράθεση

heroe

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη heroe
Ο heroe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O heroe έγραψε στις 22:12, 30-08-13:

Τα περισσοτερα μαθηματα γινονται στο τμημα που ειναι στον αγιο νικολαο η στο κεντρικο που ειναι το παιδαγωγικο?
Παράθεση

Evi235

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Evi235
H Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Evi235 έγραψε στις 14:12, 09-09-13:

Καλησπερα,αντιμετωπιζω προβλημα στις εξης 2 ασκησεις στο μαθημα της ψηφιακης σχεδιασης.Eιναι μαλιστα πολυ πιθανο να πεσει αναλογο θεμα στην εξεταση του μαθηματος ,γι αυτο θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια απο οποινδηποτε μπορυσε να με βοηθησει.

1) η σχεση "χ+y=1" αν χ=1 και y=1 ισχυει για ολες τις λογικες αλγεβρες η οχι?Γιατι?Δικαιολογηστε την απαντηση σας.

2)Για ποσες συναρτησεις ισχυει η σχεση f(x1,x2,....xn)=f(x1',x2',....xn')?

Ευχαριστω εκ των προτερων.
Παράθεση

Evi235

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Evi235
H Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Evi235 έγραψε στις 15:37, 11-09-13:

κανεις δεν γνωριζει βρε παιδια??
Παράθεση

neti

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη neti
Ο neti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O neti έγραψε στις 12:50, 09-07-16:

Θα ήθελα να μάθω πληροφορίες για το τμημα στον Βόλο γιατί ότι κυκλοφορεί είναι απο κάποια χρόνια πριν όπου μόλις είχε ανοίξει το τμήμα και είχε ελλείψεις σε θέμα προσωπικού και μαθημάτων, ωστόσο θέλω να μάθω τι ισχύει τώρα και ποιά είναι η κατάσταση τώρα. Αν το τμήμα είναι οργανωμένο, αν δίνει δυνατότηες μεταπτυχιακων σε εξωτερικό, προγράμματα σχέση καθηγητών με φοιτητές κλπ. Κάθε πληροφορία είναι χρήσιμη, καλή ή κακή.
Παράθεση

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panosedessa
Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 460 μηνύματα.

O panosedessa έγραψε στις 13:03, 09-07-16:

Νετι χαλαρωσε οτι ιδεα σου κατεβαινει τη κανεις θεμα;
Παράθεση

neti

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη neti
Ο neti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O neti έγραψε στις 13:14, 09-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από panosedessa
Ναι τι;
Παράθεση

marietaki22

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη marietaki22
H marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 134 μηνύματα.

H marietaki22 ...... έγραψε στις 15:29, 09-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από panosedessa
ασε ρε το παιδι.:ρ
Παράθεση

panosedessa

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panosedessa
Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 460 μηνύματα.

O panosedessa έγραψε στις 15:51, 09-07-16:

Υπαρχουν διακοσα θεματα που αφορουν σχολες ψαξε λιγο και ρωτα εκι
Παράθεση

Spinach0

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Spinach0
Ο Spinach0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Spinach0 έγραψε στις 23:47, 04-07-17:

Υπάρχει κάποιος που σπουδάζει στο συγκεκριμένο τμημα και μπορει να μου πει αν ειναι ποιοτικο σε σχεση με τα αλλα τμηματα ημμυ στην ελλαδα;τα επαγγελματικα δικαιωματα ηλεκτρολογου μηχανικου ειναι τα ιδια; εχω ακουσει πως εστιαζει πολυ στον προγραμματισμο και στο κομματι του μηχανικου υπολογιστων παρα στην ηλεκτρολογια και δεν ξερω αν θελω να το επιλεξω. ευχαριστω!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angelo27

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Angelo27
Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O Angelo27 έγραψε στις 00:02, 05-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Spinach0
Υπάρχει κάποιος που σπουδάζει στο συγκεκριμένο τμημα και μπορει να μου πει αν ειναι ποιοτικο σε σχεση με τα αλλα τμηματα ημμυ στην ελλαδα;τα επαγγελματικα δικαιωματα ηλεκτρολογου μηχανικου ειναι τα ιδια; εχω ακουσει πως εστιαζει πολυ στον προγραμματισμο και στο κομματι του μηχανικου υπολογιστων παρα στην ηλεκτρολογια και δεν ξερω αν θελω να το επιλεξω. ευχαριστω!
Το προγραμμα σπουδων φαίνεται ιδιαιτέρως καλό απ' ότι είδα. Πόσα μόρια εβγαλες, από που είσαι και ποιες εναλλακτικες εχεις περαν αυτης της σχολης?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Angelo27 : 05-07-17 στις 00:20.
Παράθεση

Spinach0

Νεοφερμένος

Ο Spinach0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Spinach0 έγραψε στις 02:33, 05-07-17:

εχω βγαλει 16.600 και ελπιζω να περασω στο μηχανολογων μηχανικων του βολου.αν οχι σκεφτομαι να δηλωσω το ημμυ απλα ακουσα οτι ειναι ελλειπές στο κομματι του ηλεκτρολογου σε σχεση με αλλα ημμυ. ειμαι απο λαρισα
Παράθεση

Angelo27

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Angelo27
Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O Angelo27 έγραψε στις 02:48, 05-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Spinach0
εχω βγαλει 16.600 και ελπιζω να περασω στο μηχανολογων μηχανικων του βολου.αν οχι σκεφτομαι να δηλωσω το ημμυ απλα ακουσα οτι ειναι ελλειπές στο κομματι του ηλεκτρολογου σε σχεση με αλλα ημμυ. ειμαι απο λαρισα
Κατα τη γνώμη μου δε χρειάζεται να ανησυχείς καν για τους ηλεκτρολόγους βόλου γιατί με αυτή τη βαθμολογία πιάνεις τους μηχανολόγους της ίδιας πόλης. Θα υπάρξει σημαντική πτώση φέτος. Παραπάνω δε μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δε γνωρίζω πολλά για το συγκεκριμένο τμήμα.
Παράθεση

Spinach0

Νεοφερμένος

O Spinach0 έγραψε στις 02:51, 05-07-17:

και εγω αυτο ελπιζω. κι εσυ φετος εδωσες;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους