[31/5/2013] Αρχές Οικονομικής Θεωρίας

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 32)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 25 78.1%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 2 6.3%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 2 6.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 1 3.1%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 6.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.

Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2013, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί.

Καλή επιτυχία! :D

Θέματα
Ενδεικτικές Απαντήσεις

Προηγούμενα μαθήματα:
[17/5/2013] Νεοελληνική Γλώσσα

[20/5/2013] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[20/5/2013] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[20/5/2013] Φυσική Γενικής Παιδείας
[20/5/2013] Ιστορία Γενικής Παιδείας

[22/5/2013] Νεοελληνική Λογοτεχνία
[22/5/2013] Φυσική Κατεύθυνσης
[24/5/2013] Βιολογία Κατεύθυνσης
[24/5/2013] Χημεία-Βιοχημεία
[24/5/2013] Ιστορία Κατεύθυνσης
[24/5/2013] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων
[27/5/2013] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
[27/5/2013] Αρχαία Ελληνική Γλώσσα
[29/5/2013] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον
[29/5/2013] Ηλεκτρολογία
[29/5/2013] Χημεία Κατεύθυνσης
[29/5/2013] Λατινικά

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Το νήμα ξεκλειδώθηκε!!
Στο αρχικό πόστ του θέματος θα ανέβουν τα
θέματα που έπεσαν σήμερα και μερικές
προτεινόμενες λύσεις που θα κυκλοφορήσουν
στο ίντερνετ. Καλή προσπάθεια σε όλους τους υποψηφίους και καλό καλοκαίρι!!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Oι οικονομολόγοι αποδεικνύονται πάντα προβλέψιμοι. :P
Δικαιώνονται πάντα αυτοί που διαβάζουν 2 μέρες παραπάνω.
Αν ξέρεις το βιβλίο νεράκι, είσαι προσεκτικός, ψύχραιμος και τυχερός γράφεις άνετα.

Πω θυμάμαι που με έβριζα όταν το διάβαζα για να το δώσω αλλά τελικά ήταν το πιο εύκολο 100 τότε. :P

ΠΑΙΔΕΣ, ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΖΩΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
τα θεματα...πως τα βλεπετε;;

Καλά θέματα για διαβασμένους με πολλές λεπτομέρειες στη θεωρία . :)
Βέβαια αν έχεις το άγχος σου όλα δύσκολα φαίνονται ... Το Θέμα Γ νομίζω ήταν πιο απαιτητικό από το Δ .
Καλά αποτελέσματα σε όλους ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πάντως το ΑΟΘ νομίζω είναι το μάθημα στο οποίο 16 σελίδες είναι απλά για πέταμα.

Ρωτήστε όποιον θέλετε, πάνω από 2,5 σελίδες δεν έχει γράψει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πιο δύσκολα απ'τα περσινά αλλά εντάξει το ΑΟΘ είναι το μάθημα μπόνους, δύσκολα κάποιος δεν γράφει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg1995

Νεοφερμένος

Ο greg1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ρε παιδια ελεος με αυτα τα θεματα στο αοθ...Πααλι βαλανε πανευκολα....Τι να πω νταξει οποις ειχε απλα μια ιδεα το 18 το επιανε ανετα...Το 20 το πιασαμε χαλαρα...Ελπιζω να αλλαξει η πολιτικη τους τα επομενα χρονια και να βαζουν πιο δυσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Πάντως το ΑΟΘ νομίζω είναι το μάθημα στο οποίο 16 σελίδες είναι απλά για πέταμα.
Ρωτήστε όποιον θέλετε, πάνω από 2,5 σελίδες δεν έχει γράψει. :P

Εμένα μη με ρωτήσετε . Νομίζω είχα τελειώσει τις 14 (με το πρόχειρο) και έγραφα και στα περιθώρια ...:D
Αν και φέτος είχε αρκετή θεωρία οπότε νομίζω θα ξόδεψαν αρκετές σελίδες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg1995

Νεοφερμένος

Ο greg1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εμένα μη με ρωτήσετε . Νομίζω είχα τελειώσει τις 14 (με το πρόχειρο) και έγραφα και στα περιθώρια ...:D
Αν και φέτος είχε αρκετή θεωρία οπότε νομίζω θα ξόδεψαν αρκετές σελίδες ...

μπα φιλε εγω εγραψα 5 σελιδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris_92

Νεοφερμένος

Ο lefteris_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ρε παιδια ελεος με αυτα τα θεματα στο αοθ...Πααλι βαλανε πανευκολα....Τι να πω νταξει οποις ειχε απλα μια ιδεα το 18 το επιανε ανετα...Το 20 το πιασαμε χαλαρα...Ελπιζω να αλλαξει η πολιτικη τους τα επομενα χρονια και να βαζουν πιο δυσκολα...
επρεπε σε εσενα να βαλουν παλουκια να μην γραψεις καλα! :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg1995

Νεοφερμένος

Ο greg1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
επρεπε σε εσενα να βαλουν παλουκια να μην γραψεις καλα! :mastigio

μακαρι να εβαζαν φιλε ημουν παρα πολυ καλα προετημασμενος και πιστευω οτι οι καλα προετοιμασμενοι μαθητες στο αοθ αδηκουνται με τετοια θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Νομίζω έγραψα 20αρι(περιμένω λύσεις για να είμαι σίγουρος).Νορμάλ θέματα αλλά 1 κλικ πάνω από πέρσι. 4 σελίδες έγραψα αλλά φουλ, χωρίς μοντζούρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εύκολα ήταν πολύ θεωρία είχε όμως έλεος πάω στο Γ 3 να σου πάλι θεωρία και νομιζω ουσιαστικα το Γ1 ΚΑΙ Γ2 την ίδια παρατήρηση εξέταζε με το ceteris paribus To Δ ήταν αρκετά κλασικό τίποτα το ιδιαίτερο αν είχες ασχοληθεί με το μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis207

Νεοφερμένος

Ο Giannis207 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδιά στο Γ1 ποιον συνδυασμο πηρατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

Giannis207

Νεοφερμένος

Ο Giannis207 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

ΝΑΙ πρεπει να ειναι σταθεροι ολοι οι παραγοντες που επηρεαζουν τη ζήτηση στον ΒΕ η τιμή του υποκαταστατου είναι μικρότερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris_92

Νεοφερμένος

Ο lefteris_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά στο Γ1 ποιον συνδυασμο πηρατε?
στο Γ1 ηταν δυο συνδυασμοι... στο Γ2 ηταν ενας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Tα θέματα του ΑΟΘ πρέπει να είναι για αυτούς που το έχουν μάθει παπαγαλία όλη την χρονιά. Τι δύσκολο να βάλουν όταν όλα είναι θεωρία? Έτσι αν δεν τα έχεις πάει πολύ καλά σε κάποιο άλλο μάθημα, γράφοντας 20, σε βοηθάει να αυξήσεις τα συνολικά σου μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top