Τι Τμήμα να επιλέξω για να εξειδικευτώ στο marketing;

aaradbei

Νεοφερμένος

Η aaradbei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω, δεν ξέρω λεπτομέρειες...:/:
Υποθέτω ότι θα πρέπει να έχεις πτυχίο οικονομικής σχολής....αλλά επειδή δεν το χω ψάξει το θέμα...


δες λίγο την σελίδα του τμήματος, μήπως και βγάλεις άκρη :hello: :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
thanx! θα τσεκαρω μονη μου.. αν ειναι τπτ που θελω να ρωτησω, θα στειλω πμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki9

Νεοφερμένος

Η elenaki9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σε ολους κ ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια σας!!!:)οπως καταλαβατε και απο τον τιτλο με ενδιαφερει ο τομεας της διαφημισης και του μαρκετινγκ και θα ηθελα να ενημερωθω για τα σχετικα τμηματα..ξερω για το τμημα μαρκετινγκ και επικοινωνιας της ασοεε ομως δυστυχως η βαση του ακουσα πως θα ανεβει αρκετα φετος...επισης,αν καποιος ειναι φοιτητης σε αναλογο τμημα ισως να μπορουσε να με βοηθησει περισσοτερο...:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
υπαρχουν και τα τμηματα τει εμποριας και διαφημισης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki9

Νεοφερμένος

Η elenaki9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ναι,το ξερω απλα θα ηθελα να ενημερωθω κυριως για τα πανεπιστημιακα τμηματα γιατι οι βαθμολογιες μου(αντικειμενικα και οχι οπως τις''φουσκωνουν''στο σχολειο)ειναι γυρω στο 16-17 κ θα προτιμουσα να ψαξω τα σχετικα τμηματα κυριως των πανεπιστημιων κ δευτερευοντως των τει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
υπασχει και το μαρκετινγκ κ διοικηση λειτουργιων του πανεπιστημιου μακεδονιασ με εδρα την εδεσσα.....τα μαθηματα ειναι ιδια με τησ ασσοε.εγω μαλλον εκει εχω περασει.εφοσον με ενδιεφερε το μαρκετινγκ αλλα εχασα τησ ασσοε επελεξα το αλλο...τα μορια περσυ ηταν 15169 αλλα φετος αποτι διαβασα θα ανεβουν αρκετα....εγω εχω 1500 παραπανω κ γ αυτο ειμαι σιγουρη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki9

Νεοφερμένος

Η elenaki9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σημερα που κοιτουσα τις βασεις ειδα κ αυτο το τμημα..χαμηλη η βαση του..αλλα εδεσσα????μου φανηκε καπως...ισως να κανω κ λαθος...εσυ θα πας εκει???εχεις ακουσει τπτ για το τμημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
απ'οτι ξερω απο ατομα που σπουδαζουν εκει ειναι πολυ ευχαριστημενα...μου τονιζουν κυριως τισ καλεσ σχεσεις που υπαρχουν με τουσ καθηγητεσ καθωσ κ το καλο επιπεδο σπουδων που υπαρχει.....εγω αν κ ειχα 16500 μορια το δηλωσα πρωτη επιλογη....αν το ψαξεισ καλα για ολα τα πανεπιστημια θα καταλαβεισ οτι η πολη δν εχει καμια σημασια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
γεια σε ολους κ ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια σας!!!:)οπως καταλαβατε και απο τον τιτλο με ενδιαφερει ο τομεας της διαφημισης και του μαρκετινγκ και θα ηθελα να ενημερωθω για τα σχετικα τμηματα..ξερω για το τμημα μαρκετινγκ και επικοινωνιας της ασοεε ομως δυστυχως η βαση του ακουσα πως θα ανεβει αρκετα φετος...επισης,αν καποιος ειναι φοιτητης σε αναλογο τμημα ισως να μπορουσε να με βοηθησει περισσοτερο...:):bye:


γεια χαρα!

σπουδαζω στο εμποριας και διαφημισης του ΤΕΙ αθηνας!εμαι πολυ ευχαριστημενη απο το τμημα μου,οχι μονο επειδη το επιπεδο σπουδων ειναι υψηλο,αλλα και αποψη γνωσεων και καθηγητων!παρολο που αναφερθηκες κυριως οτι ενδιαφερεσαι για πανεπηστημιακα τμηματα να σου πω οτι το τμημα Μαρκετινγκ και επικοινωνιας ειναι πολυ καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Υπάρχει και τα τμήματα της διοικησης επιχειρήσεων όπου στο τρίτο έτος μπορεις να παρεισ κατεύθυνση μάρκετινγκ.( τουλάχιστον στην ασοεε έχει κατευθύνσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Είμαι μαθητής Β΄Λυκειου κι όπως είναι φυσικό σκέφτομαι από τώρα τι θα ήθελα να σπουδάσω. Μια ιδέα που μου αρέσει ιδιαίτερα είναι να σπυδάσω ψυχολογία και στην συνέχεια να κάνω μεταπτυχιακό στο Μαρκετινγκ. Νομίζετε οτι είναι εφικτό ή θα δυσκολευτώ στο μεταπτυχιακό Μαρκετινγκ στα μαθηματικά του;;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Γεια σου!

Σπουδαζω μαρκετινγκ,και κανουμε πολλα μαθηματα ψυχολογιας και κοινωνιολογιας ,περα απο τα οικονομικα.

Θεωρω οτι δεν θα δυσκολευτεις καθολου αν εισαι συνεπης και εχεις προγραμμα,το ιδιο ισχυει και για ολους τους μαθητες.Η

επιστημη της ψυχολογιας και η τεχνη του μαρκετινγκ (γιατι περι τεχνης προκειται) συνδιαζονται,δεν μπορεις να κανεις αποδοτικο μαρκετινγκ αν δεν γνωριζεις την ψυχολογια του καταναλωτη,τη γλωσσα του σωματος του και κατεπεκταση το τι σκεφτεται να κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Οπότε εσύ νομίζεις πώς θα ήταν καλό να κάνω προπτυχιακό στην ψυχολογία και μεταπτυχιακό στο Μαρκετινκ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
και το αντιστροφο μπορει να γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ποιο νομίζεις ότι είναι καλύτερο;;; Θα πάω θεωρητική κατεύθυνση νομίζεις πώς αν ανοίξω και το 5ο πεδίο και δηλώσω για ΜΑρκετινγκ θα ανταπεξέλθω στα μαθηματικά της σχολής μόνο με τα Μαθηματικά Γενικής;; Συγνώμη, για τις πολλές ερωτήσεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ποιο νομίζεις ότι είναι καλύτερο;;; Θα πάω θεωρητική κατεύθυνση νομίζεις πώς αν ανοίξω και το 5ο πεδίο και δηλώσω για ΜΑρκετινγκ θα ανταπεξέλθω στα μαθηματικά της σχολής μόνο με τα Μαθηματικά Γενικής;; Συγνώμη, για τις πολλέ ερωτήσεις!!!!

Ναι μην φοβασαι,εχει στατιστικη,οικονομικα,αν παρεις καλες βασεις απο το ΑΟΘ και πιασεις τη λογικη ,δεν ειναι τπτ,μετα μονος σου αν διαβαζεις,ψαχνεσαι,παρακολουθεις τις διαλεξεις θα γινεις γαματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ναι μην φοβασαι,εχει στατιστικη,οικονομικα,αν παρεις καλες βασεις απο το ΑΟΘ και πιασεις τη λογικη ,δεν ειναι τπτ,μετα μονος σου αν διαβαζεις,ψαχνεσαι,παρακολουθεις τις διαλεξεις θα γινεις γαματος!
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τιποτα,ο,τι χρειαστεις μην διαστασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Παιδιά, υπάρχει κάποιο τμήμα σε Α.Ε.Ι. για διαφήμιση κλπ, αλλά από 1ο πεδίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδιά, υπάρχει κάποιο τμήμα σε Α.Ε.Ι. για διαφήμιση κλπ, αλλά από 1ο πεδίο;

δεν νμζ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top