Γενικό -  Συμπεριφορά προς τους απουσιολόγους

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
στις 18 δε θα παω σχολειο, αλλα θα σας ενημερωσω...............θα παω αθηνα>εχω ραντεβου με τν ορθοδοντικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χμ... παρεμπιπτόντως, πότε θα αρχίσουν τα σχολεία;


με το που το ειδα εμεινα ετσι:sick:
δεν ρωταγες καλυτερα ποτε φευγει το πλοιο για Μυκονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
καλα μην το σκεφτεσαι τωρα...κατσε να απολαυσεις το καλοκαιρι σου.....γραψτους τους ηλίθιους!:D:D:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
καλα μην το σκεστεσαι τωρα...κατσε να απολαυσεις το καλοκαιρι σου.....γραψτους τους ηλίθιους!:D:D:D:lol:

Ευχαριστώ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
δεν ξερω αμα το γνωριζεις αμα θελεις μπορεις να μην αποδεχτεις να γινεις αποσιολογος.να πεις "νο μορ"!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
οχι!δεν θα τους κανει και την χαρη τωρα!αφου το κερδισε με της αξια της θα το κρατησει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conn-a

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
δεν υπαρχει λογος να στεναχωριεσαι αυτη χανουν ενα πολυ ενταξει και ξηγημενο ατομο(απ'οτι σε εκοψα δηλαδη:P) κι εγω το χω περασει να το κανει καποιος και να μην καταλαβαινει ακομα και αν τον βρισεις!!μαλιστα αμα τον βρισεις σε παιρνει χειροτερα η μπαλα!Αλλα ειναι να βρεις το τρωτο τους σημειο και να τους προσβαλλεις εκει που πονανε γιατι μερικα ατομα ακομα και με το βρισιμο δεν καταλαβαινουν εγω αυτο κανω οποτε βλεπω τετοιες περιπτωσεις η τους δειχνω οτι τους εχω γραμμενους και απο χαρες γινομαι κακια και τους προσβαλλω εκει που ερω οτι θα τους πειραξει(και μερικες φορες αισθανομαι και ασχημα που το κανω)φυσικα και δεν τους κραταω κακια και δεν πρεπει απλα προσπαθουν να πουλησουν εκει που μπορουν μαγκιες αφου δεν τολμανε καπου αλλου αυτα ειναι τα πιο σπαστικα ατομα κατα τη γνωμη μου και οι μεγαλυτερες κολωστρες ακουγομαι κακια αλλα εγω ετσι τους αντιμετωπιζω αμα τυχει πλεον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
you're right !!!!:) i agree με εντελως 1000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αυτό που τους ενοχλεί περισσότερο είναι ότι σε ζηλεύουν. Αλλά δεν πρόκειται ποτέ να το παραδεχτούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
μπα ................ απλα προσπαθουν να το παιξουν ξυπνια και καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
E βέβαια αφού είναι γνωστό σε όλους ότι είναι πολύ μεγάλη μαγκιά να μην διαβάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Όντως, νομίζω πως όλοι μας έχουμε περάσει κάτι παρόμοιο, κι εγώ σκέφτηκα μια φορά να το αφήσω αλλά αν το έκανα το τμήμα μου θα ήταν μετά άδειο πολλές ώρες της ημέρας και έτσι το κράτησα. Νιώθεις πως βοηθάς και τους άλλους να μην παραπέσουν στο παράπτωμα της κοπάνας!

Και μην ξεχνάς: Αν σε λένε φυτό, λέγε τους ότι καλύτερα φυτό παρά ζώο.:)

Ψεματα τα φυτα βρισκονται στη βαση της τροφικης αλυσιδας ενω τα ζωα οχι
:S :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
ουτε που το ξερουν το αυτονοητο εκεινοι .............. !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
βρε κοπελα μ, αφου ξερεις η ιδια σου τι και πως εισαι, μην αφηνεις αυτα τα μαλακιστηρια (σορρυ για την εκφραση) να σε κανουν χαλια..
μη τολμησεις να αφησεις το απουσιολογιο για χαρη τους, αστους να σκανε απο ζηλια..
Επισης, με την πρωτη ευκαιρια δειξ τους οτι εισαι ενας απο αυτους.. (πχ. αν σε δουν σε κανενα κλαμπ, θα καταλαβουν οτι δε τρως ολη τη μερα σου στο διαβασμα.. οτι κανεις και τη διασκεδαση σου βρε αδερφε!) Αν συνεχισουν να σε σνομπαρουν, το καλυτερο ειναι να μην μουγκαθεις και κανεις πισω, απαντα! Βγαλ τα ολα απο μεσα σου!
Αυτα απο μενα, τι αλλο να πω.. να κατι τετοια βοδια εχουν κανει τα σχολεια να φανταζουν κωλοχανια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
ειμαι τελειως complete!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Σαν το γιαούρτι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Aloha Crookshanks! Δε χρειαζεται προς το παρον να λεσ τ'αστεια σ...μου κρατα δροσια το ερκοντισιον...!!!!!!!!!!!!!!:P(σου βγαζω γλωσσα) :lol:(χτυπιεμαι στο γελιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cutedreams1384

Νεοφερμένος

Η cutedreams1384 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
η μοναδικη απαντηση που δινω σε κατι παιδια που καποιες φορες με λενε φυτο ειναι : καλητερα φυτο παρα γλαστρα.!!!
επισης οταν γυρισε ενα παιδι και με ειπε φυτο επειδη πειρα 19 φυσικη( βεβαια εμενα μου τα λενε για πλακα δεν τα λενε στα σοβαρα) γυρισε ενας φιλος μου και του ειπε αντε μωρε κομπλεξαρα πολυ 9α η9ελες να ειχες παρει και εσυ αυτο τν βα9μο.!
και αυτο τους λεω και εγω απο εκεινη την μερα.! αλλα 3ανα λεω οτι εμενα μου τα λενε για πλακα .~ σε πιο σοβαρες περιστασεις δν 3ερω πως να τους αντιμετοπισω.! κατα την γνωμη μου ειναι πολυ ομορφες αυτες οι απαντησεις.! :D συγνωμη αν δν βοηθησα.! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top