Τι θα ήθελες να κάνεις .....

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Χμ.. πρέπει να καθαρίσω σπίτι(γιατί περιμένω μία γίδα τη Δευτέρα) και να φτιάξω βαλίτσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χμ.. πρέπει να καθαρίσω σπίτι(γιατί περιμένω μία γίδα τη Δευτέρα) και να φτιάξω βαλίτσες...

Τι γίδα, βραστή?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Την επόμενη ώρα θα ήθελα να είμαι στο Κολωνάκι για τρελό shopping, αλλά θα είμαι για το επόμενο 3ωρο εγκλωβισμένη στο γραφείο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μη με βράσετεεεε!!!

Θα 'θελα να είμαι ήδη εκεί, μέχρι να φτάσω θα έχω πάθει κάτι από το εξάιτμεντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Οτιδηποτε δημιουργικο..Βαριεμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Θα ήθελα να νοικιάσω ένα dvd αλλά βαριέμαι να πάω στο βίντεο κλαμπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
θα ηθελα να ειμαι στο αεροπλανο που βλεπω τωρα να απογειωνεται και να πηγαινω με το μωρο μου μακρυααααααααααααααααααααααααα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
...να κοιμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Επίσης να κοιμάμαι...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να είμαι σπίτι μου με τις τρελλες πιτζάμες μου, να πίνω καφε και να σερφάρω ....
αντ αυτού θα κανω ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια στη δουλεια σήμερα απλα μη φορώντας τις πιτζάμες μου :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
να είμαι σπίτι μου με τις τρελλες πιτζάμες μου, να πίνω καφε και να σερφάρω ....
αντ αυτού θα κανω ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια στη δουλεια σήμερα απλα μη φορώντας τις πιτζάμες μου :P :P

το αυτό!!!:clapup: :clapup: :clapup:
(αλλα όχι για πολύ. πρέπει να κάνω και καμια δουλειά....:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να μείνω σπίτι, με τις πιτζάμες μου και τα σκυλιά μου και το μπαμπά μου...
...πρέπει όμως να πάω Μοναστηράκι να βρω... δεν ξέρω καν ποιούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
να βολταρω με τις ωρες στον χόντο...
αλλα ειμαι στη δουλεια και εχω και ενα σφιξιμο στο στομαχι... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να κάθομαι με τους δικούς μου στο σαλόνι, χαλαρά...
Ή να είμαι στην αγκαλιά του...
Ή να χαιρετάω τους φίλους από το παλιό γυμναστήριο...

Αλλά προς το παρόν αράζω σπίτι και βαριέμαι, τόσο που κάθομαι, όσο και να ξεκουβαλιέμαι μετά στα νότια... Γλυφάδα; Δεν ξέρω καν πού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
να κοιμάμαι αλλά πρέπει να διαβάσω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
να φύγω τώρα από τη δουλειά αλλά πρέπει να περιμένω άλλα 40' :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να έχω κάνει μπάνιο και να κάθομαι να βλέπω παρα5 αγκαλιά με το σκύλο μου.
Θα τα κάνω, αλλά πρέπει πρώτα να οδηγήσω μέεεχρι το σπίτι... κλπ κλπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Να φύγω σήμερα το Βράδυ για Βουδαπέστη, να πάω στο live που θα γίνει στο BANK Club αλλά...

No money, No funny...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να κάνω ένα χαλαρόοο μπανάκι και να ηρεμήσω σπίτι!!
Αλλά πρέπει να τρέχω κέντρο πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Να πάω καμιά βολτίτσα,για κανένα ποτάκι και μετά...σινεμά!! Μετά να γυρίσω και να κοιμηθώ στις 7 το πρωί...μα... ΠΡΕΠΕΙ να κοιμηθώ νωρίς γιατί αύριο σχολείο και πρωινό ξύπνημα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top