Μίνι Συνέντευξη

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Σ.Ι.Δ.

1.ποια είναι η ιδανική σου Δευτέρα (δεν κάνω πλάκα - εννοώ η μη χείριστη);
2.πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά;
3.πιστεύεις στα θαύματα;
4.ποιο είναι το μεγαλύτερο ποσό που εχεις δώσει σε ντελιβερά και ποιο σε ζητιάνο(το βλέμμα τους δεν διαφέρει πολύ όταν περιμένουν το ρευστό);
5.έχεις διαβάσει βιβλία σε στυλ χωρίς/με οικογένεια , όλιβερ τουίστ κ.λ.π. ; Ποιο προτιμάς ;

1.Μια Δευτερα με αδεια ισως..
2.Δεν μου εχει τυχει,αλλα δεν το αποκλειω να υπαρχει..
3.Μπα οχι..
4.Συνηθως σε ντελιβαρα αφηνω 0,50-1 ευρω..Σε ζητιανο μεχρι 2ευρω..
5.Το χωρις οικογενεια μου ειχε αρεσει πολυ οταν ημουν μικρος οπως και οι περιπετειες του Χακ Φιν..

same..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
  1. εχεις αδυναμια στη μαμα σου ή στο μπαμπα σου?
  2. θεωρεις οτι εχεις αδικηθει σε σχεση με ταδρερφια σου?
  3. πινεις αναψυκτικα?
  4. εχεις κυταριτιδα?:P:P

στη μαμα μου :redface:
μαλλον η αδερφη μου αδικηθηκε:P
ω ναιιιιιιιιιιιιιι sprite:clapup:
οχι ιδιαιτερα ευτυχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από sid:
1.ποια είναι η ιδανική σου Δευτέρα (δεν κάνω πλάκα - εννοώ η μη χείριστη);
2.πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά;
3.πιστεύεις στα θαύματα;
4.ποιο είναι το μεγαλύτερο ποσό που εχεις δώσει σε ντελιβερά και ποιο σε ζητιάνο(το βλέμμα τους δεν διαφέρει πολύ όταν περιμένουν το ρευστό);
5.έχεις διαβάσει βιβλία σε στυλ χωρίς/με οικογένεια , όλιβερ τουίστ κ.λ.π. ; Ποιο προτιμάς ;

1.Αυτή που περιλαμβάνει ύπνο χορταστικό, λίγο διάβασμα, καφέ έξω και το βράδυ πυτζάμες και ένα λογοτεχνικό βιβλίο. Μια τυπική μου Δευτέρα δλδ.
2. Χμμμ...Όχι. Εγώ τουλάχιστον χρειάζομαι πολύ χρόνο για να δαγκάσω τη λαμαρίνα.
3.Όχι. Αν όμως θαύμα είναι μια ευνοϊκή στιγμή - σαν να μας θυμήθηκαν οι πιθανότητες δηλαδή, τότε χμμ... όχι!
4.Η πλειοψηφία των βιβλίων που έχω διαβάσει και θυμάμαι είχαν μέσα ημίτρελους παρίες. Αλλά στο δημοτικό θυμάμαι να μου αρέσει το "Ολιβερ Τουηστ"

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
sid said
1.ποια είναι η ιδανική σου Δευτέρα (δεν κάνω πλάκα - εννοώ η μη χείριστη);
2.πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά;
3.πιστεύεις στα θαύματα;
4.ποιο είναι το μεγαλύτερο ποσό που εχεις δώσει σε ντελιβερά και ποιο σε ζητιάνο(το βλέμμα τους δεν διαφέρει πολύ όταν περιμένουν το ρευστό);
5.έχεις διαβάσει βιβλία σε στυλ χωρίς/με οικογένεια , όλιβερ τουίστ κ.λ.π. ; Ποιο προτιμάς ;


  1. η καθαρη:P
  2. oh yeah
  3. oh no
  4. κανα 3 ευρο σε ζητιανο νομιζω 2
  5. ναιιιιιι... το ολιβερ τουιστ το χα διαβασει αοειρες φορες και το χα δει και σε κασετα (σε παιδικο ομως:P

ερωτησουλες!
1.τι ησουν στη προηγουμενη ζωη σου?
2.ποια ειναι η αγαπημανεη σου ελληνικη ταινια?
3.τι φορας σε βραδυνη εξοδο?
4.ειδες τη δευτερη προβα του σακη?πως σου φανηκε?
5.δενε ιναι πολυ ωραιο το τραγουδακι του αζερμπαισταν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
ερωτησουλες!
1.τι ησουν στη προηγουμενη ζωη σου?
2.ποια ειναι η αγαπημανεη σου ελληνικη ταινια?
3.τι φορας σε βραδυνη εξοδο?
4.ειδες τη δευτερη προβα του σακη?πως σου φανηκε?
5.δενε ιναι πολυ ωραιο το τραγουδακι του αζερμπαισταν??

1.σύμφωνα με ένα χαζοτεστ που έκανα στο νετ ήμουν ή άντρας καλόγερος στις αρχές του 10ου αιώνα ή ελεύθερος σκοπευτής δεν θυμάμαι πότε. (ζντοινγκ και στα δύο)
2. Γάμος αλά ελληνικά. Διαχρονική.
3. ανάλογα την περίσταση. Συνήθως τζιν.
4.ε?
5.ε? Χ 2

σαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
ερωτησουλες!
1.τι ησουν στη προηγουμενη ζωη σου?
2.ποια ειναι η αγαπημανεη σου ελληνικη ταινια?
3.τι φορας σε βραδυνη εξοδο?
4.ειδες τη δευτερη προβα του σακη?πως σου φανηκε?
5.δενε ιναι πολυ ωραιο το τραγουδακι του αζερμπαισταν??

1.Eξωγηινος απο τον πλανητη των χαμενων ρομαντικων..
2.Της κακομοιρας..Ζηκος τα σπαει..:D
3.Οτι και σε μια μεσημεριανη..
4.Εδω δεν ειδα την πρωτη,την δευτερη θα δω..Εχω σοβαροτερα πραγματα που απασχολουν το μυαλο μου απο τη Eurovision..
5.To ποιο??

same..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
ερωτησουλες!
1.τι ησουν στη προηγουμενη ζωη σου?
2.ποια ειναι η αγαπημανεη σου ελληνικη ταινια?
3.τι φορας σε βραδυνη εξοδο?
4.ειδες τη δευτερη προβα του σακη?πως σου φανηκε?
5.δενε ιναι πολυ ωραιο το τραγουδακι του αζερμπαισταν??

1. Cybernetic Life Node

2. Ότι περιλαμβάνει Τσάκωνα ή Μουστάκα

3. Μαύρο παντελόνι και ένα σκούρο πουκάμισο. Αν έχει πολύ ζέστη, νορμάλ, τζήν και κοντομάνικο.

4. Μπα. Δεν την είδα

5. Κοίτα καλά το άβαταρ μου και θα καταλάβεις τη γνώμη μου!:redface:


Same.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1.τι ησουν στη προηγουμενη ζωη σου?
2.ποια ειναι η αγαπημανεη σου ελληνικη ταινια?
3.τι φορας σε βραδυνη εξοδο?
4.ειδες τη δευτερη προβα του σακη?πως σου φανηκε?
5.δενε ιναι πολυ ωραιο το τραγουδακι του αζερμπαισταν??
1. Ελέφαντας.
2. Μια τρελή-τρελή οικογένεια!
3. Τζιν, μπαλαρίνα ή μπότα, ωρρρραίο μπλουζί. Τα δύο τελευταία συνήθως μαύρα.
4. Όχι, καλός είναι;
5. Εμ... 'εν τσέρω.

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ερωτησουλες!
1.τι ησουν στη προηγουμενη ζωη σου?
2.ποια ειναι η αγαπημανεη σου ελληνικη ταινια?
3.τι φορας σε βραδυνη εξοδο?
4.ειδες τη δευτερη προβα του σακη?πως σου φανηκε?
5.δενε ιναι πολυ ωραιο το τραγουδακι του αζερμπαισταν??

1.τρυποκάρυδος
2.πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης
3.Η όλα μαύρα κυριλλέ ή άσπρο με μπλε.
4.ούτε καν
5.ιδέα δεν έχω

ερωτήσεις:
1.ψήνεσαι να πας καμιά εκδρομή στα προσεχή σκ?
2. είσαι ερωτευμένος/η?
3.είσαι ήρεμο ή νευρικό άτομο?
4.ποια είναι η πιο τραγική ατάκα που έχεις ακούσει?
5.ήταν αρκετά κατινίστικες οι ερωτήσεις ή να το χοντρύνω κι άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Metal:
1.ψήνεσαι να πας καμιά εκδρομή στα προσεχή σκ?
2. είσαι ερωτευμένος/η?
3.είσαι ήρεμο ή νευρικό άτομο?
4.ποια είναι η πιο τραγική ατάκα που έχεις ακούσει?
5.ήταν αρκετά κατινίστικες οι ερωτήσεις ή να το χοντρύνω κι άλλο?
1. Στις 30 παίζει να πάω.
2. Όχι.
3. Λίγο κυκλοθυμικό θα έλεγα. Ο ειρμός των σκέψεων ή κάποια κατάσταση μπορεί να με εκνευρίσει ενώ προηγουμένος ήμουν ήρεμος.
4. Πολλές και διάφορες αλλά δε μου έρχεται κάποια συγκεκριμένη τώρα.
5. Για να πεις αυτές τις ερωτήσεις κατινίστικες, θα έπρεπε να το είχες χοντρύνει πολύ ακόμα. :)

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ερωτήσεις:
1.ψήνεσαι να πας καμιά εκδρομή στα προσεχή σκ?
2. είσαι ερωτευμένος/η?
3.είσαι ήρεμο ή νευρικό άτομο?
4.ποια είναι η πιο τραγική ατάκα που έχεις ακούσει?
5.ήταν αρκετά κατινίστικες οι ερωτήσεις ή να το χοντρύνω κι άλλο?

1.ναι , στο σπίτι μου καιρό έχω να το δω
2.ναι αλλά δεν το ξέρει.Nina Persson
3.Πολύ ήρεμος.Τι ερώτηση είναι αυτή δλδ?λίγη φαντασία.Μας έπρηξες πια με τις κοινοτυπίες σου.Αντε μην αρχίσω τώρα
4.Δεν την έχουνε επι ακριβώς σε μένα , αλλά:θέλω να μείνουμε φίλοι.Πότε ήμασταν δηλαδή?
5.Θα σου έλεγα να το χοντρύνεις αλλά είσαι οφλάιν


Νέες ειδικά για(επειδή είναι τώρα ονλάιν-όταν τις δείτε απαντήστε όλοι αν και θα τις αλλάξει το τέρας) ρεμπεσκέ και τσίπουρο

1.ποιο είναι το μεγαλύτερο ψέμα που έχεις πει με ειλικρίνεια ;
2.Τι σε κάνει να σηκώνεσαι από το κρεβάτι σου το πρωί;
3.Ποια είναι η μεγαλύτερη σου σεξουαλική ή μη φαντασίωση;
4.Ποιος ήτανε ο μεγαλύτερος άθλος που έχεις κάνει για γκόμενα;
5.Τι επαγγέλεσαι και τι θα ήθελες να κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1.ποιο είναι το μεγαλύτερο ψέμα που έχεις πει με ειλικρίνεια ;
2.Τι σε κάνει να σηκώνεσαι από το κρεβάτι σου το πρωί;
3.Ποια είναι η μεγαλύτερη σου σεξουαλική ή μη φαντασίωση;
4.Ποιος ήτανε ο μεγαλύτερος άθλος που έχεις κάνει για γκόμενα;
5.Τι επαγγέλεσαι και τι θα ήθελες να κάνεις;
1. "Όχι καλέ, με το αμάξι θα πάμε! Πάω εγώ τόσα χιλίομετρα με μηχανή;;;!"
2. Το ξυπνητήρι. Μετά την πέμπτη φορά.
3. Να γίνω πολίτης δύο κόσμων.
4. Πολλά κάνω εγώ για τις γκομενίτσες μου.
5. Αρχιτέκτονας. Γιατρός κύκνων.

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Νέες ειδικά για(επειδή είναι τώρα ονλάιν-όταν τις δείτε απαντήστε όλοι αν και θα τις αλλάξει το τέρας) ρεμπεσκέ και τσίπουρο

1.ποιο είναι το μεγαλύτερο ψέμα που έχεις πει με ειλικρίνεια ;
2.Τι σε κάνει να σηκώνεσαι από το κρεβάτι σου το πρωί;
3.Ποια είναι η μεγαλύτερη σου σεξουαλική ή μη φαντασίωση;
4.Ποιος ήτανε ο μεγαλύτερος άθλος που έχεις κάνει για γκόμενα;
5.Τι επαγγέλεσαι και τι θα ήθελες να κάνεις;
1. "Αυτός ο s.i.d. δεν πρέπει να είναι καθόλου αδιάκριτος."
2. Η σκέψη που βαράει στο κεφάλι μου συνήθως κατά τις 7 πμ, του ότι πρέπει να σηκωθώ, να πιω καφέ και να μεγαλουργήσω στο υπόλοιπο της μέρας.
3. Δεν μπορώ να σου πω γιατί μας διαβάζει και το γιδάκι.
4. Άθλοι για γκόμενα; Πολλοί! Να, μια φορά τις κουβάλησα και τις 4 βαλίτσες (βαριές ρε φίλε...) μέχρι το λεωφωρείο.
5. Φοιτητής Πληροφορικής / Ερευνητής (πάνω σε θέματα του στυλ "τι οδηγεί κάποιον στο να γίνει κάγκουρας" κτλ...)

Γίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
1.ποιο είναι το μεγαλύτερο ψέμα που έχεις πει με ειλικρίνεια ;
2.Τι σε κάνει να σηκώνεσαι από το κρεβάτι σου το πρωί;
3.Ποια είναι η μεγαλύτερη σου σεξουαλική ή μη φαντασίωση;
4.Ποιος ήτανε ο μεγαλύτερος άθλος που έχεις κάνει για γκόμενα;
5.Τι επαγγέλεσαι και τι θα ήθελες να κάνεις;

1. "Σε συγχώρησα".
2. Το ότι δεν ξέρω στα σίγουρα τι θα ακολουθήσει αν με σκοτώσω.
3. Είναι εντυπωσιακό πως ό,τι φαντάστηκα το είχα. Σε τελείως διαφορετικό χρόνο όμως και με απτή μορφή. Πρέπει να φτιάξω καινούριες φαντασιώσεις.
4. Είχα το σθένος και τη χώρισα ακριβώς όταν έπρεπε και ασχέτως της τεράστιας επένδυσης που είχα κάνει.
5. Δεν επαγγέλομαι τώρα και για πολύ καιρό ακόμη. Εκτός αν πιάνεται το τρέξιμο και η εκμετάλλευση για την ψυχή της μάνας μου.

Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
1.ποιο είναι το μεγαλύτερο ψέμα που έχεις πει με ειλικρίνεια ;
2.Τι σε κάνει να σηκώνεσαι από το κρεβάτι σου το πρωί;
3.Ποια είναι η μεγαλύτερη σου σεξουαλική ή μη φαντασίωση;
4.Ποιος ήτανε ο μεγαλύτερος άθλος που έχεις κάνει για γκόμενα;
5.Τι επαγγέλεσαι και τι θα ήθελες να κάνεις;


  1. "Μα κε """"Κωτσόβολε"""" την 14άρα μας αφήσατε. Πως σας ήρθε ότι αφήσατε την 21 ιντσών, θα σας τηλεφωνούσαμε αμέσως!"
  2. Τα σκεπάσματα που μου τραβάνε, αλλά και αυτό: έχουν βρει το κόλπο και όταν αποτυχαίνει η πρώτη μέθοδος, βάζουν αυτό. Βρίσκομαι με την πρώτη νότα όρθια στο κρεβάτι να χορεύω και να τραγουδάω.. και δώσ΄του οι πιρουέτες πρωινιάτικα:P
  3. Να ζωγραφίζω τον Σάκη γυμνό:P
  4. Πήγα στο πιο τελειωμένο σκυλάδικο της πόλης
  5. Δεν επαγγέλομαι, αλλά πολύ θα ήθελα να γίνω κηπουρός.


Ίδιες, ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Νέες ειδικά για(επειδή είναι τώρα ονλάιν-όταν τις δείτε απαντήστε όλοι αν και θα τις αλλάξει το τέρας) ρεμπεσκέ και τσίπουρο

1.ποιο είναι το μεγαλύτερο ψέμα που έχεις πει με ειλικρίνεια ;
2.Τι σε κάνει να σηκώνεσαι από το κρεβάτι σου το πρωί;
3.Ποια είναι η μεγαλύτερη σου σεξουαλική ή μη φαντασίωση;
4.Ποιος ήτανε ο μεγαλύτερος άθλος που έχεις κάνει για γκόμενα;
5.Τι επαγγέλεσαι και τι θα ήθελες να κάνεις;

1. Δε σε αγαπώ πια
2. εχμ... η υποχρέωση?
3. να πάω ένα ταξίδι πολύ μακρινό
4. της χάρισα τον άντρα μου :P
5. είμαι διακοσμήτρια και θα θελα να μουν (όχι κηπουρός :P) ηθοποιός :redface:


Γ-ίδιες φυσικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
1. Δε λεω πολλα ψεματα γιατι δεν τα γουσταρω, ασε που προδιδομαι κατευθειαν! Βαριομουν μια μερα να δω τον δικο μου και του ειπα το κλασικο "μια κολλητη εχει προβλημα και θα βρεθω μαζι της"
2. Το γεγονος οτι δε με παιρνει να κανω αλλες απουσιες στη σχολη και δε λεει να κοπω στο τελευταιο ετος απο απουσιες:/:
3. Εχω ενα θεματακι με τα σ&μ αλλά σε λάιτ μορφη:whistle:
4. Τιποτα προς το παρον, γιατι δεν εχει τυχει να ερωτευτω
5. Σπουδαζω φιλολογος, θα ηθελα να ημουν δικαστης/κοινωνικη λειτουργος/φωτογραφος

Ερωτησεις:
1. Εισαι ικανοποιημενος απο οσα εχεις πετυχει μεχρι τωρα στη ζωη σου?
2. Τι περιλαμβανει η ιδανικη εξοδος για'σενα?
3. Εισαι "η ψυχη της παρεας" η χαμηλων τονων?
4. Τα δυο μεγαλυτερα ελαττωματα και τα δυο μεγαλυτερα προτερηματα σου..
5. Συμβιβαζεσαι σε κατι που δε σε τρελλαινει για λογους συμφεροντος η μενεις αδιαλλακτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ερωτησεις:
1. Εισαι ικανοποιημενος απο οσα εχεις πετυχει μεχρι τωρα στη ζωη σου?
2. Τι περιλαμβανει η ιδανικη εξοδος για'σενα?
3. Εισαι "η ψυχη της παρεας" η χαμηλων τονων?
4. Τα δυο μεγαλυτερα ελαττωματα και τα δυο μεγαλυτερα προτερηματα σου..
5. Συμβιβαζεσαι σε κατι που δε σε τρελλαινει για λογους συμφεροντος η μενεις αδιαλλακτος?

1.Κατα μια έννοια, ναι...έχω όμως πολύ σουρεάλ όνειρα για το μέλλον :P
2.Ξεκινάει με χαλαρή βολτούλα για χάζεμα και περπάτημα, καλό φαγάκι, συζήτηση, άραγμα με μπυρίτσες στο χέρι και ωραία θεα...
3.Αναλόγως...αν νιώθω άνετα σε μια παρέα είμαι τρελό σούργελο, αν δεν νιώθω άνετα είμαι πιο μαζεμένη
4. Ελαττώματα: 1.Έχω τάσεις φυγής και εξαφανίζομαι πολύ συχνά χωρίς να δίνω σημεία ζωής σε κανέναν...
2.Είμαι λίιιιγο αναβλητική (ο πιο σικ τρόπος να πω οτι είμαι εντελώς τεμπέλα ώρες ώρες...:P)
Προτερηματα:
1.Γίνομαι θυσία για αυτούς που θεωρώ φίλους μου αν χρειαστεί
2.Είμαι αρκετά αισιόδοξη
5. Ανάλογα την περίπτωση...αν πρόκειται για κάτι που θεωρώ ανούσιο, συμβιβάζομαι...

Γίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ερωτησεις:
1. Εισαι ικανοποιημενος απο οσα εχεις πετυχει μεχρι τωρα στη ζωη σου?
2. Τι περιλαμβανει η ιδανικη εξοδος για'σενα?
3. Εισαι "η ψυχη της παρεας" η χαμηλων τονων?
4. Τα δυο μεγαλυτερα ελαττωματα και τα δυο μεγαλυτερα προτερηματα σου..
5. Συμβιβαζεσαι σε κατι που δε σε τρελλαινει για λογους συμφεροντος η μενεις αδιαλλακτος?

1. Όχι. Εντάξει, δεν με βρίσκω κι άχρηστη, αλλά προσπαθώ να συγκρίνω με τον εαυτό μου με τους καλύτερους και να ανεβάζω ψηλά τον πήχη.
2. Λούνα-παρκ, φαγητό σε κάποιο ενδιαφέρον γαστριμαργικά μέρος και στο τέλος ποτό με καλή χαρούμενη συντροφιά.
3. Ψυχή με την έννοια του να μιλάω συνέχεια και να πετάω συνέχεια καλές ατάκες δεν είμαι.:P Παρόλα αυτά, με παρέα που αισθάνομαι άνετα μιλάω πολύ, κάνω χαζά κι αυτογελοιοποιούμαι. Αν δεν αισθάνομαι άνετα όμως κι αν δεν ξέρω πολλά άτομα ούτε μιλάω πολύ, ούτε η καλύτερη παρέα είμαι. Και εν γένει αποφεύγω τεράστιες παρέες με άγνωστους ανθρώπους.
4. Προτερήματα: καλοπροαίρετη, αυτόνομη. Ελαττώματα: αναβλητική, γκρινιάρα.
5. Εξαρτάται. Αν έχω ΤΟΣΟ μεγάλο συμφέρον πιθανώς να συμβιβαστώ, αλλά τις περισσότερες φορές εκφράζω την διαφωνία μου με κάτι .

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ερωτησεις:
1. Εισαι ικανοποιημενος απο οσα εχεις πετυχει μεχρι τωρα στη ζωη σου?
2. Τι περιλαμβανει η ιδανικη εξοδος για'σενα?
3. Εισαι "η ψυχη της παρεας" η χαμηλων τονων?
4. Τα δυο μεγαλυτερα ελαττωματα και τα δυο μεγαλυτερα προτερηματα σου..
5. Συμβιβαζεσαι σε κατι που δε σε τρελλαινει για λογους συμφεροντος η μενεις αδιαλλακτος?



  1. το αλλο με το τοτο?:P
  2. cinema, βολτουλα μετα με το αυτοκινητο και κανα ποτακι...
  3. η ψυχη φυσικα-κυριως λογω αυτοσαρκασμου:redface:-
  4. ειμαι τεμπελα, και αχαριστη ως προς τους γονεις μου, αλλα ειμαι παντα εδω να μοου πεις το πονο σου και εχς φοβερη-χωρις πλακα- μνημη.
  5. συμβιβαζομαι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top