Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Aρχες Οικονομικής Θεωριας.
Μπορεί να μου πει κάποιος, ποιες σελίδες είναι ΕΝΤΟΣ υλης απο το 3ο κεφάλαιο του Βιβλιου;
Ευχαριστώ πολύ !

Σελ 53-66 (εκτός οι υποενότητες 5-6-7-8 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris2799

Νεοφερμένος

Ο chris2799 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια !! Εχω ξεκινησει επαναληψεις εδω και δυο εβδομαδες.Πιστευετε οτι οι επαναληπτικες ασκησεις του μπαρλα αρκουν για μια σωστη επαναληψη ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια !! Εχω ξεκινησει επαναληψεις εδω και δυο εβδομαδες.Πιστευετε οτι οι επαναληπτικες ασκησεις του μπαρλα αρκουν για μια σωστη επαναληψη ??

Νταξει ειναι εγω θα σου προτεινα να διαβαζεις και την θεωρια του σχολικου + να λυσεις κανενα θεμα πανελληνιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter1990

Νεοφερμένος

Ο peter1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ευχαριστω ΠΟΛΥ !

Μην αγχωνεσαι !
Εχω ξεκινησει διαβασμα για πανελληνιες εδω και 1 βδομαδα. Οποτε καλα εισαι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια το πασχα περασε σχεδον δυο μηνες και αρχιζετε.
Πως τα πατε με την υλη,φοβαστε? .καλη επιτυχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

annadm

Νεοφερμένος

Η annadm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γνωριζει καποιος τα θεματα του οεφε της οικονομιας γ'λυκειου] αυτης της βδομαδας ;; θα με βοηθουσατε πολυ, ευχαριστω !!!:worry::hmm::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια το πασχα περασε σχεδον δυο μηνες και αρχιζετε.
Πως τα πατε με την υλη,φοβαστε? .καλη επιτυχια.

Με την υλη λιγο πολυ νομιζω ολοι την εχουμε τελειωσει :P
Αγχος καθολου φοβος καθολου,ισα ισα ανυπομονω να τελειωνουμε :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά.

Τύχη να χουμε να πέσουν θέματα που ξέρουμε καλά. Βέβαια δεν μπορεί τα ίδια θέματα να τα ξέρουν όλοι. Οπότε αναθεωρω.

Τύχη να χω να πέσουν θέματα που ξέρω καλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
πλατωνας να πεσει και ολα καλα θα πανε :D

υλη θα εχει βγει μεχρι τις 10 μαιου, μετα 1 μηνας ιιδιαιτερα και θα ειμαστε κομπλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Τότε σας εύχομαι να πέσουν γνωστά θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter1990

Νεοφερμένος

Ο peter1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλα μου παιδιά, εγώ δινω δευτερη φορα μετα απο 9 χρονια. Ούτε τον κωδικο πανελληνιων του 2008 δε μου εβρισκε το συστημα ! Μόλα ταυτα ειμαι χαλαρος για το "βγαλσιμο" της υλης ! Για το βγαλσιμο της ψυχης μου δεν ξερω τι παιζει !
Χρειάζεται επικέντρωση στη μελέτη και δουλειά. ΟΧΙ social media, ΟΧΙ αρνητικη διαθεση ! Καλό φαγητο και βολτα στο υπαιθρο. Προσωπικά με ηρεμει η βολτα σε πολυσυχναστους δρομους.
Ευχομαι επιτυχια σε ολους ! Και με το καλό να τα πουμε στη σχολή που θα βρισκομαι απο το Σεμπτεμβρη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
πλατωνας να πεσει και ολα καλα θα πανε :D

υλη θα εχει βγει μεχρι τις 10 μαιου, μετα 1 μηνας ιιδιαιτερα και θα ειμαστε κομπλε

Έγραφα σήμερα το διαγώνισμα της ΟΕΦΕ στα αρχαία:

Πρωταγόρας ενότητες 6-7!
Και εισαγωγή ένα ΣΛ από την εισαγωγή του Πρωταγόρα...
Και εγώ πιστεύω πως με τον Πλάτωνα θα ''παίξουν'' φέτος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πάλι Ηθικά Νικομάχεια ή Πολιτικά θα πέσουν :hehe:

Βάζουν Σ-Λ ακόμη και στα διαγωνίσματα ΟΕΦΕ;;;;
Χάλασε ο κόσμος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Μπράβο σας παιδιά!Εύχομαι να περάσετε εκεί που θέλετε.Εγώ έχω 2 χρόνια ακόμη και θα δώσω μάλλον από θεωρητική.Πάντως δεν έχω αποκλείσει τη θετική.Καλύ τύχη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Καλή δύναμη παιδιά. Άσχετο θα διαβάσετε για ενδοσχολικές η όχι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Μάλλον όχι καλά κάνετε και σε εμάς ο σημαιοφόρος από την τριτη λυκειου που είναι φίλος μου που έβγαλε 19.8/10 δεν θα διαβάσει μου είπε και είναι λογικό εξάλλου σε εμάς οι καθηγητές δίνουν τα θέματα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
δεν υπαρχει διαβασμα. εκτυπωτης, σκονακι, φραπεδακι χαλαρο και αγιος ο θεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top