1ο Πεδίο Φ.Π.Ψ. Αθήνας

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
πρωτη μερα και ...
1.ο Πανταζακος ελειπε και καναμε κενο 3 ωρες:P
2.η Παπαθωμα ειναι πολυβολο.κορυφαια αλλα κοβει καργα απ οσο καταλαβα.ενιωσα τοσο αμορφωτη μπροστα της!πεταγε στιχους του Ομηρου στο ξεκαρφωτο:confused:!
3.καθε καρυδιας καρυδι ειναι σε αυτο το εκπα!
4.τελικα η σχολη θελει διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πικάπα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
πρωτη μερα και ...
1.ο Πανταζακος ελειπε και καναμε κενο 3 ωρες:P
2.η Παπαθωμα ειναι πολυβολο.κορυφαια αλλα κοβει καργα απ οσο καταλαβα.ενιωσα τοσο αμορφωτη μπροστα της!πεταγε στιχους του Ομηρου στο ξεκαρφωτο:confused:!
3.καθε καρυδιας καρυδι ειναι σε αυτο το εκπα!
4.τελικα η σχολη θελει διαβασμα

1. Ε, και όταν είναι εκεί θα κάνετε 1,5 ώρα κενό γιατί κάνει πολύ λίγο μάθημα :S.
2. Κόβει ναι, αλλά κάτσε μάθε, και δεν πρόκειται να ξανακοπείς σε αρχαία :). Εμένα με είχε κόψει & τώρα 2 χρόνια μετά, έγραψα Σοφοκλή 10 :). Γενικώς τα αρχαία δεν θα δυσκολέψουν ιδιαίτερα, ανεξαρτήτως τμήματος και κατεύθυνσης αυτοί που κρατάνε επαφή συνεχώς, γίνονται ικανοί. Θα δεις συναδέλφους σου από το κλασικό να ξέρουν λιγότερα από εσένα, και της κατ.ψυχολογίας να γράφουν 9 Θουκυδίδη -είναι ανάλογα το άτομο & τους καθηγητές του-.
3. Ισχύει ΑΠΕΙΡΑ! :p
4. Σωπαα:P! Το 1ο εξάμηνο είναι παιχνιδάκι βασικά:P. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
τι γλυκουλης που ειναι ο Κασσωτακης!!:D αλλα ελεος ατρες οι παραταξεις που μπουκαρουν στις αιθουσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αυτος ο Αγάθος πολυ μιλαει βρε παιδια.νυστα..και λεει πολλα.δεν προλαβαινα να σημειωσω εκανα κατι γραμματα οτι να ναι.10 σελιδες σημειωσεις σε 2:30 ωρες.ειχε πατησει γκαζι το χερι.αλλα κανει πολυ καλο μαθημα μπραβο του!!:Dμεσα σε 2 ωρες μας ανελυσε Διγενη ακριτα.φοβαμαι την συνεχεια ειλικρινα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

komhtas

Νεοφερμένος

Ο komhtas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε πότε ξεκινάει για το φπψ η υποβολή δήλωσης συγγραμμάτων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
έχει αρχίσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω που μπηκα να κανω δηλωση μαθηματων στον ευδοξο μου ελεγε οτι μετα τις 9 νοεμβριου θα μπορω να δηλωσω συγγραμματα:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Ναι έχει ανοίξει αλλα για να κάνουμε τις δηλώσεις εμείς οχι ακόμα απο οτι φαίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω που μπηκα να κανω δηλωση μαθηματων στον ευδοξο μου ελεγε οτι μετα τις 9 νοεμβριου θα μπορω να δηλωσω συγγραμματα:mad::P
Tυχερή. Μόλις έρθουν αυτά τα ογκώδη συγγράματα αρχίζουν τα δύσκολα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Tυχερή. Μόλις έρθουν αυτά τα ογκώδη συγγράματα αρχίζουν τα δύσκολα.:P

χαχα γι αυτο βιαζομαι να τα παρω να αρχισω και τιποτα η καημενη σιγα σιγα μην μου πεσουν ολα μαζι τον ιανουαριο!!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχα γι αυτο βιαζομαι να τα παρω να αρχισω και τιποτα η καημενη σιγα σιγα μην μου πεσουν ολα μαζι τον ιανουαριο!!:redface::P
Aν υπάρχει διαθεσιμότητα και πάς πρωί πρωί θα τα πάρεις. Εγώ πήρα τα 3 απο τα 4 που διανέμονται δωρεάν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
9 νοέμβρη αρχίζουν πάντως οι δηλώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παιδεια εχω καποιες αποριες... με ενδιαφερει αυτη η σχολη και θελω να σας ρωτησω καποια πραγματα
αρχικα η σχολη σε ποιες περιοχες υπαρχει και που κυμαινονται οι βασεις;
ξερετε τι μεταπτυχιακα μπορει να κανει καποιος απο αυτη τη σχολη;:)
αα και γενικα τα μαθηματα πως ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πικάπα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
παιδεια εχω καποιες αποριες... με ενδιαφερει αυτη η σχολη και θελω να σας ρωτησω καποια πραγματα
αρχικα η σχολη σε ποιες περιοχες υπαρχει και που κυμαινονται οι βασεις;
ξερετε τι μεταπτυχιακα μπορει να κανει καποιος απο αυτη τη σχολη;:)
αα και γενικα τα μαθηματα πως ειναι;

Δεν γνωρίζω για τις βάσεις, φαντάζομαι γύρω στο 17 πρέπει να γράψεις για να εισαχθείς στης Αθήνας.
Το τμήμα υφίσταται στην Αθήνα & στα Ιωάννινα. Υπάρχει επίσης το Φ.Π. στην Θεσσαλονίκη που το προσεγγίζει. Στον ίδιο "κλάδο" εντάσσονται και το φιλοσοφίας στην Πάτρα και το ΦΚΣ, αλλά το γνωστικό αντικείμενο είναι πολύ διαφορετικό.
To εύρος επιλογής μεταπτυχιακών σπουδών είναι σχετικά μεγάλο, εξαρτάται και από την κατεύθυνση:
Από Φ. οδηγείσαι κυρίως σε μεταπτυχιακά Φιλοσοφίας/ Φιλολογιάς -με ειδείκευση στα φιλοσοφικά κείμενα και LA.
Από Π. σε μεταπτυχιακά γνωστικού ή διδακτικής ελληνικών (αρχαίων και νέων), και γενικότερα μεταπτυχιακά παιδαγωγικής επιστήμης από επαγγελματικό προσανατολισμό έως εκπόνηση ΔΕΠΠΣ.
Από Ψ. σε μεταπτυχιακά συμβουλευτικής, σχολικής ψυχολογίας και ψυχολογίας της μάθησης.
Βεβαίως πέρα από αυτές τις "καθιερωμένες" επιλογές, υπάρχουν άπειρα μεταπτυχιακά προγράμματα.
Να τονίσω, επίπλέον, πως έχεις τη δυνατότητα να ακολουθήσεις κατευθύνσεις (αν τις προσφέρει το πανεπιστήμιο) M.Sc. (Master of Science) αντί για M.A.(Master of Arts) που συνήθως προβλέπει η φοίτηση σε φιλοσοφική σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Καλησπέρα σας παιδιά!
Λοιπόν, επειδή ενδιαφέρει και εμένα το παρόν θέμα θα ήθελα να κάνω το εξής ερώτημα. Από τη στιγμή που σπουδάζεις ένα μεγάλο φάσμα γνωστικών αντικειμένων (Φιλοσοφία, Παιδαγωγική και Ψυχολογία) για ποιο λόγο βγαίνεις φιλόλογος; Επίσης, μέσα στη σελίδα του Φ.Π.Ψ. Ιωαννίνων λέει τα παρακάτω:
Επαγγελματικές προοπτικές
Οι πτυχιούχοι του Τμήματος Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας μπορούν να εργασθούν:
-ως εκπαιδευτικοί στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση, δημόσια ή ιδιωτική.
-ως εκπαιδευτικοί ή εκπαιδευτές σε διάφορες σχολές και θεσμούς συνεχιζόμενης επαγγελματικής κατάρτισης (Ι.Ε.Κ., Κ.Ε.Κ., Σχολές του Ο.Α.Ε.Δ., Σχολές -----τουριστικών Επαγγελμάτων, Σχολές Νοσηλευτικής κ.ά.).
-ως επιστημονικό προσωπικό σε εκδοτικούς οίκους και οργανισμούς, σε βιβλιοθήκες και αρχεία, σε εφημερίδες και περιοδικά.
-ως επιστημονικό προσωπικό στα Υπουργεία Παιδείας, Υγείας και Πρόνοιας και σε άλλους κρατικούς φορείς, καθώς και σε Οργανισμούς Τοπικής Αυτοδιοίκησης.
-ως επιστημονικό και υποστηρικτικό προσωπικό σε φορείς και ιδρύματα ψυχικής υγείας, σε θεραπευτικές κοινότητες, σε κέντρα πρόληψης ή προστασίας του παιδιού.
-ως επιστημονικό προσωπικό σε ερευνητικά κέντρα ή ινστιτούτα
Οπότε δεν περιορίζεσαι μόνο στα όρια της Β'βάθμιας εκπαίδευσης δημόσιας και μη.
Είμαι μαθητής Α' Λυκείου ακόμα, αλλά το συγκεκριμένο τμήμα με ενδιαφέρει σε μεγάλο βαθμό. Ίσως αλλάξω γνώμη μέχρι τότε, παρόλα αυτά όμως είμαι σίγουρος για μερικά πράγματα: Θεωρητική κατεύθυνση και σπουδές που έχουν σχέση ή με Ψυχολογία ή με Φιλολογία ή με συνδυασμό εκπαίδευσης και ψυχολογίας. Καταλαβαίνετε είμαι ολίγον εθισμένος στο σχολείο! :Ρ Γι' αυτό λοιπόν σκέφτομαι Φ.Π.Ψ.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και περιμένω να διαβάσω και τις δικές σας γνώμες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Καλησπέρα σας παιδιά!
Λοιπόν, επειδή ενδιαφέρει και εμένα το παρόν θέμα θα ήθελα να κάνω το εξής ερώτημα. Από τη στιγμή που σπουδάζεις ένα μεγάλο φάσμα γνωστικών αντικειμένων (Φιλοσοφία, Παιδαγωγική και Ψυχολογία) για ποιο λόγο βγαίνεις φιλόλογος; Επίσης, μέσα στη σελίδα του Φ.Π.Ψ. Ιωαννίνων λέει τα παρακάτω:
Επαγγελματικές προοπτικές
Οι πτυχιούχοι του Τμήματος Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας μπορούν να εργασθούν:
-ως εκπαιδευτικοί στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση, δημόσια ή ιδιωτική.
-ως εκπαιδευτικοί ή εκπαιδευτές σε διάφορες σχολές και θεσμούς συνεχιζόμενης επαγγελματικής κατάρτισης (Ι.Ε.Κ., Κ.Ε.Κ., Σχολές του Ο.Α.Ε.Δ., Σχολές -----τουριστικών Επαγγελμάτων, Σχολές Νοσηλευτικής κ.ά.).
-ως επιστημονικό προσωπικό σε εκδοτικούς οίκους και οργανισμούς, σε βιβλιοθήκες και αρχεία, σε εφημερίδες και περιοδικά.
-ως επιστημονικό προσωπικό στα Υπουργεία Παιδείας, Υγείας και Πρόνοιας και σε άλλους κρατικούς φορείς, καθώς και σε Οργανισμούς Τοπικής Αυτοδιοίκησης.
-ως επιστημονικό και υποστηρικτικό προσωπικό σε φορείς και ιδρύματα ψυχικής υγείας, σε θεραπευτικές κοινότητες, σε κέντρα πρόληψης ή προστασίας του παιδιού.
-ως επιστημονικό προσωπικό σε ερευνητικά κέντρα ή ινστιτούτα
Οπότε δεν περιορίζεσαι μόνο στα όρια της Β'βάθμιας εκπαίδευσης δημόσιας και μη.
Είμαι μαθητής Α' Λυκείου ακόμα, αλλά το συγκεκριμένο τμήμα με ενδιαφέρει σε μεγάλο βαθμό. Ίσως αλλάξω γνώμη μέχρι τότε, παρόλα αυτά όμως είμαι σίγουρος για μερικά πράγματα: Θεωρητική κατεύθυνση και σπουδές που έχουν σχέση ή με Ψυχολογία ή με Φιλολογία ή με συνδυασμό εκπαίδευσης και ψυχολογίας. Καταλαβαίνετε είμαι ολίγον εθισμένος στο σχολείο! :Ρ Γι' αυτό λοιπόν σκέφτομαι Φ.Π.Ψ.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και περιμένω να διαβάσω και τις δικές σας γνώμες! :)

ολα αυτα που εγραψες ισχυουν απ οσο ξερω και εγω!!!κοιτα εγω που ειμαι φπψ ειμαι τρομερα ικανοποιημενη με τα μαθηματα και τους καθηγητες.το θεμα ειναι εσυ τι θελεις.διαβασε προσεκτικα τα προγραμματα σπουδων και αποφασισε τι σε γεμιζει πιο πολυ!!εγω δεν μπορω να σου πω να πας φπψ η φιλολογια και προς θεου μην επηρεαστεις απο αποψεις και φημες που υπαρχουν γενικα...δες τι σ αρεσει πιο πολυ και επελεξε!εχεις καιρο ακομα μπροστα σου αλλωστε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
ολα αυτα που εγραψες ισχυουν απ οσο ξερω και εγω!!!κοιτα εγω που ειμαι φπψ ειμαι τρομερα ικανοποιημενη με τα μαθηματα και τους καθηγητες.το θεμα ειναι εσυ τι θελεις.διαβασε προσεκτικα τα προγραμματα σπουδων και αποφασισε τι σε γεμιζει πιο πολυ!!εγω δεν μπορω να σου πω να πας φπψ η φιλολογια και προς θεου μην επηρεαστεις απο αποψεις και φημες που υπαρχουν γενικα...δες τι σ αρεσει πιο πολυ και επελεξε!εχεις καιρο ακομα μπροστα σου αλλωστε:D
Είναι αλήθεια πως έχω καιρό μπροστά μου αρκετό. Από τη στιγμή, όμως, που δεν θέλω να περιοριστώ μόνο σε σπουδές φιλολογίας, έστω προς το παρόν, μου φαίνεται πιο ελκυστικό το ΦΠΨ.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση:) και επίσης καλή επιτυχία με τις σπουδές σου και καλή σταδιοδρομία!! :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Είναι αλήθεια πως έχω καιρό μπροστά μου αρκετό. Από τη στιγμή, όμως, που δεν θέλω να περιοριστώ μόνο σε σπουδές φιλολογίας, έστω προς το παρόν, μου φαίνεται πιο ελκυστικό το ΦΠΨ.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση:) και επίσης καλή επιτυχία με τις σπουδές σου και καλή σταδιοδρομία!! :))

σε ευχαριστω πολυ:Dκοιτα και απο την φιλολογια εννοειται μπορεις να κανεις πολλα πραγματα.ειδικα ο γλωσσολογικος κλαδος εχει πολλες προοπτικες και εξω.δεν ειμαι ειδημων σε αυτα.για το φιλολογικο ας σε ενημερωσει καποιος που να ξερει καλυτερα.ελπιζω να κανεις την καλυτερη επιλογη για σενα και με το καλο σε 2 χρονακια να ευχαριστιεσαι τις σπουδες σου!!αλλα μην αγχωνεσαι κιολας.χαλαρωσε ψαξε το και σου ειπα οποιο προγραμμα σπουδων σε ικανοποιει αυτη τη σχολη να δηλωσεις.εσυ θα σπουδασεις οχι οι υπολοιποι που σε ''συμβουλευουμε''!!το θεμα ειναι να καλυπτει τις δικες σου αναγκες η σχολη:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Σε κέντρα υγείας και πρόνοιας,θεραπευτικές κοινότητες,κέντρα πρόληψης κτλ ώς τι ακριβώς δουλέυεις δεν έχω καταλάβει.Ως φιλόλογος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Σε κέντρα υγείας και πρόνοιας,θεραπευτικές κοινότητες,κέντρα πρόληψης κτλ ώς τι ακριβώς δουλέυεις δεν έχω καταλάβει.Ως φιλόλογος;

οχι καλε ως συμβουλος ψυχικης υγειας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top