Nip/Tuck

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εμενα μου άρεσαν και οι δυο!!!

ps. ξέχασα να το γράψω πριν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το λες απο προσωπικη πειρα? :):redface:
πες μας περισσοτερα, καποιοι ενδιαφερομαστε :D

χαχα!
αυτη η περιεργεια!:)...εχω ακουσει πολλα...θα περιγραψω κατι ομως:) ενα ψιλο σοκ το επαθα οταν μου το ειπε ο ενας εκ των "πρωταγωνιστων"..... για να ειμαι ειλικρινης :)
λοιπον,στα μπουζουκια 3 ζευγαρια....το ενα παντρεμενο με παιδια και τα αλλα δυο απλα σε σχεση...η παντρεμενη την πεφτει κανονικα και με το νομο στον αντρα του ενος εκ των δυο ζευγαριων με φιλια ..χουφτωματα εκει μπροστα σε ολους....το επομενο βημα ηταν να παει η παντρεμενη στον αντρα της να του πει οτι παει σε ενα ξενοδοχειο εκει κοντα να μαμηθει ...να μην την περιμενει και θα τα πουνε σπιτι....(και αυτο το σκηνικο ειναι ενα απο τα διαφορα που εχω ακουσει ειδικα για αυτο το ζευγαρι)...και να μην ξεχασω...η κοπελα του αντρα που μαμηθηκε με την παντρεμενη εκανε ατυπο "τεστ ντραιβ" στον λιγων μηνων γκομενο της γιατι ειναι χρονια φιλη με το ζευγαρι, δουλευουν στην ιδια εταιρια και ξερει τι παιζει μεταξυ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
i feel... dizzy...

λεω να παω για υπνο... δεν σας μπορώ άλλο.... με κολάζετε, άγγελοι του σατανα!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φουρνάκι πάντως, ειλικρινά δεν έχεις απλά τις σωστές παρέες! ;) (πλέον ούτε εγώ, αλλά όχι πως δεν υπάρχουν κιόλας! Οκ, δεν είναι πολλοί έτσι, αλλά υπάρχουν ..αρκετοί! ;))

Κι επίσης.. άντε δεν το λέω, είναι σπόϊλερ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλε ναι... αυτα γινονται, το ξερω...
εγω ξερω χειροτερα με πρωταγωνιστριες κατι 15χρονες παλι,ελεος.

απλα, μιλουσα για παρτακια... με ουζα και τσιπουρα και χταποδακι ξυδατο αμα λαχει... οργανωμενα και ασφαλη... αυτο ρε παιδια, ξερει κανεις τιποτα?:P

επισης, χτες το βαλε ΠΟΛΥ νωρις το παλιοεργο
...σημερα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Κανόνας #1

Ποτέ μα ποτέ μην τα βάζετε με ενα τραβέλι... έχουν πολλούς φίλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Μα γιατι δεν κατεβαζετε όλες τις season στο pc σας να μην έχετε το αγχος αν θα το βάλει 5-10 λεπτα νωριτερα....η αργοτερα:P:P:P

Επιπλεον θα δείτε ολα τα επεισοδια μονοκόματα θα παρετε μια γερη δόση Christian Troy θα κολλαστείτε συνεχομενα και απανωτα αλλα δεν θα είναι αυτο το σαρακι που τρωει λιγο λιγο την ηρεμια σας κάθε βραδυ....

Να αποκαλυψω και ενα μυστικο για να πάτε ευκολα για υπνο????
Ο Troy πηδαει και ενα μπαζακι σε ενα επεισοδιο....

Η ξανθια για συνεχης βόλτες πέρα απο τα όρια αλλα χωρις δεσμευσεις(ειναι λίγο τουβλο)
Η μελαχρινή μου κανει για όλα...(πολυ προστυχοφατσα λεμε)

Φουνες εχουμε λάθος κυκλο απλα γιαυτα που αναζητας....

PS...Αναζητείτε κυκλος:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
πες τα ρε τσερνο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχαχα!!!!

καλε δεν εχω τοσο καλη συνδεση και πηγες να κατεβαζω.. ασε που ειμαι μαζοχα του κερατα (many times) και μαρεσει να παιδευομαι με το χαζοκουτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εεε ναι ρε... χανει την μαγεία του οταν το βλέπεις όλο μαζί... άσε που θα το βαρεθώ κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
E δεν χρειάζεται να το δεις κι όλο μαζί, απλα δεν χρειάζεται να περιμένεις να το δεις στις 12 τη νύχτα και το βλέπεις και χωρίς διαφημίσεις! (επίσης χωρίς υπότιτλους, αλλά οκ.. :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πέστα πέστα πέστα!!!
ξεκίνησε καπάκι τον 3ο κύκλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eγώ ναι. Έχω δύο μέρες βέβαια να δω, αλλά έχω φτάσει κάποιο 7ο επεισόδιο αν θυμάμαι καλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ είμαι στο 6ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ετυχε να το δω και εγω χθες (απο το σημειο με την Γιαγια να "πινει" μαζι με το εγγονο της (ειναι τρελοι αυτοι οι αμερικανοι λεμε) και εχω να πω οτι το επισοδιο με μπερδεψε αρκετα, απο ποτε ειχε γιο τοσο μεγαλο ο αλλος γιατρος; εγω ειχα μεινει με την κορη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Έχω δει μερικές σκηνές μόνο αλλά αρκούν για να πω ότι απεχθά<νομαι τη σειρά και με αηδιάζει μόνο η σκέψη. Συγγνώμη στους τους φίλους της σειράς και στη Ζανίν ιδιαίτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα ντε, σε συγχωρναμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το ειδε κανεις σημερα??

χμ... υποψιαζομαι ποιος ειναι ο χασαπης...

επισης, νομιζω οτι ο ματ δε θα χει καλα ξεμπερδεματα μεσα στο βουρκο που εχει χωθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ την ίδια υποψία έχω, αλλά στα επόμενα τρία-τέσσερα επεισόδια δεν δείχνει κάτι γι' αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για το γιατρο λετε;
Εγω με τα τελευταια επεισοδια εχω παθει το "γιατι ακριβως μ'αρεσει αυτο το πραγμα αραγε".. το τραβανε απ'τα μαλλια ομως μ'ολα αυτα τα απιστευτα :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top