Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αν ψηφισουμε ενα μελος οτι ειναι δολοφονος μετα μπορουμε να το αλλαξουμε;:worry:

μπορεις να αλλαξεις οσες γνωμες θελεις μεχρι τις 19.55 σημερα.. :)
τοτε θα πεις ποιος παιρνει την τελικη σου ψηφο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μπορεις να αλλαξεις οσες γνωμες θελεις μεχρι τις 19.55 σημερα.. :)
τοτε θα πεις ποιος παιρνει την τελικη σου ψηφο.. :)

Μου έφαγες 5 λεπτά:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μου έφαγες 5 λεπτά:mad::P

:P Καποιος το εγραψε νωριτερα (ή ο ζώρζ ή η kajira) βρε γι'αυτο το ειπα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σουμα:

  1. mania: Founes
  2. dooo: faithplus1
  3. Corpse: io io
  4. Palladin: mania
  5. truffinhio: mania
  6. evouli:mania
  7. XRZ: suspiria
  8. misslittledevil: dooo
  9. io io: evouli
  10. Τhe Stand: XRZ
  11. thodoris28: evouli
  12. ΕΝΤΥ: mania
  13. adespoto: ENTY
:D (άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 8! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:P Καποιος το εγραψε νωριτερα (ή ο ζώρζ ή η kajira) βρε γι'αυτο το ειπα.. :D
Το πτώμα δικαιούτε τσιγάρο πρίν;:hmm::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Το πτώμα δικαιούτε τσιγάρο πρίν;:hmm::P:P:P


ναι την τελευταια σου επιθυμια θα στην πραγματοποιησουμε μην ανησυχεις:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ναι την τελευταια σου επιθυμια θα στην πραγματοποιησουμε μην ανησυχεις:P:P:P:P:P


Ρε σύ μέσα σε 3 ώρες με ψήφησαν 4 άτομα και η φάση είναι ότι αυτοι που με ψηφήσανε υποπτέυομαι σαν δολοφόνους επιδή βρήκα τον έναν απο αυτούς και επιδή είμαι καλύτερη ντετέκτιβ απο τους υπόλοιπούς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ρε σύ μέσα σε 3 ώρες με ψήφησαν 4 άτομα και η φάση είναι ότι αυτοι που με ψηφήσανε υποπτέυομαι σαν δολοφόνους επιδή βρήκα τον έναν απο αυτούς και επιδή είμαι καλύτερη ντετέκτιβ απο τους υπόλοιπούς:P

λες ε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
βρε μάνια είναι 18 άτομα ακόμα να ψηφίσουνε ... ποτέ δεν ξέρεις που... θα πάει το ρεύμα μέχρι τις 8 :P

edit...: αν βέβαια υποψιαστώ ότι είσαι... δολοφόνα και τζάμπα κέρδισες τη ... συμπάθια μου... θα πεθάνω [ με προφορά χήρα Μήτση παρακαλώ...] :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
βρε μάνια είναι 18 άτομα ακόμα να ψηφίσουνε ... ποτέ δεν ξέρεις που... θα πάει το ρεύμα μέχρι τις 8 :P

Περίεργο εγώ νοιώθω ήδη το ρέυμα στην πλάτη, θα είναι απο τις μαχαιριές:P:P:P

Αντε αρκετά σας επιρέασα, πιστέυω να μην σας μπέρδεψα:hehe::hehe::hehe::hehe:

Αστο μια συμπάθια δεν φτάνει... :bye::vava:

διαλέχτε τρόπο:kill: :beating: :boxing: :xtipao: :mastigio :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Περίεργο εγώ νοιώθω ήδη το ρέυμα στην πλάτη, θα είναι απο τις μαχαιριές:P:P:P

Αντε αρκετά σας επιρέασα, πιστέυω να μην σας μπέρδεψα:hehe::hehe::hehe::hehe:

Αστο μια συμπάθια δεν φτάνει... :bye::vava:

διαλέχτε τρόπο:kill: :beating: :boxing: :xtipao: :mastigio :knife:

εγω διαλεγω αυτο :knife: μ αρεσει πιο πολυ...εχει αιμααααααα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Είναι καθαρά ένα παιχνίδι στρατηγικής, κι εγώ αρχικά υποπτεύθηκα τη μάνια (από το 1ο-2ο πόστ που έκανε) αλλά από την άλλη μια καλή στρατηγική είναι αυτή που ακολουθεί ο ΕΝΤΥ: "Μπλοφάρω και ψηφίζω και την επικρατέστερη στρέφοντας έτσι τις εντυπώσεις αλλού"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Founes γιατί μου φαίνεται ύποπτη η σιωπή του... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
founes Σαγαπώ:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σουμα:
  1. mania: Founes
  2. dooo: faithplus1
  3. Corpse: io io
  4. Palladin: mania
  5. truffinhio: mania
  6. evouli:mania
  7. XRZ: suspiria
  8. misslittledevil: dooo
  9. io io: evouli
  10. Τhe Stand: XRZ
  11. thodoris28: evouli
  12. ΕΝΤΥ: mania
  13. adespoto: ENTY
  14. ΜonaXoS: Founes
:D (άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 8! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Founes γιατί μου φαίνεται ύποπτη η σιωπή του... :P

Καλα, αυτος ειναι υποπτος ετσι κι αλλιως αλλα γι αυτον ακριβως τον λογο σκεφτηκα οτι ΔΕΝ θα τον επιλεξουν για δολοφονο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Τη Μάνια εγώ γιατί δεν την υποπτεύθηκα;
Σίγουρα οι παλιοί την ξέρετε καλύτερα, αλλά δε μου κάνει για αιμοσταγής δολοφόνος...
Ο Εντυ από την άλλη είναι καινούργιος και θεωρώ ότι δε θα έβαζαν κάποιον από τους καινούργιους, ακριβώς γιατί δεν έχει μπει στο κλίμα και δεν μπορεί να δημιουργήσει μυστήριο και χαβαλέ
Ο Founes, όλοι λέτε ότι είναι πολύ ύποπτος για να είναι αληθινός
Η Vicki_thes το παίζει πολύ αθώα

:hmm::hmm:
Γίνεται να ακυρώσουμε το παιχνιδάκι και να το παίξουμε σε λίγο καιρό να μελετήσουμε εμείς οι νέοι τους παλιούς; :angel:
Ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πάντως εγώ ακόμα δεν το έχω καταλάβει ακριβώς :worry: (και μην ακούσω σχόλια για το μαλλί μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως εγώ ακόμα δεν το έχω καταλάβει ακριβώς :worry: (και μην ακούσω σχόλια για το μαλλί μου :P)
Ξανθιά έλα μσν να σου ξηγήσω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Πάντως εγώ ακόμα δεν το έχω καταλάβει ακριβώς :worry: (και μην ακούσω σχόλια για το μαλλί μου :P)
Γκουχου, γκουχου.... Χονδρικά:

  • Είμαστε μυστικά χωρισμένοι σε 2 ομάδες: Πολίτες κ Δολοφόνοι (οι δολοφόνοι γνωρίζονται μεταξύ τους).
  • Οι πολίτες ψηφίζουμε ανοιχτά ποιος λέμε ότι είναι δολοφόνος κ αυτός που θα επιλέξουμε οι πιο πολλοί βγαίνει εκτός.
  • Οι δολοφόνοι από την άλλη αποφασίζουν μυστικά κ με γράμμα στην ομάδα διαχείρισης του παιχνιδιού (Γιώργος, ΚΕ κ Kajira τώρα) ανακοινώνουν ποιον θέλουν να δολοφονήσουν.
  • Σκοπός των πολιτών είναι να καταφέρουν να σκοτώσουν τους δολοφόνους και των δολοφόνων να καταφέρουν να σκοτώσουν όλους τους πολίτες.
Για επιπρόσθετες λεπτομέρειες κοίτα τους αναλυτικούς κανόνες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top