Εκπαιδευτικός Ηλεκτρονικής και τεχνικός ιατρικών οργάνων

demetr_13

Νεοφερμένος

Ο demetr_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ειμαι α γελ και τωρα τα βρηκα σκουρα,θελω να παω επαλ για ηλεκτρονικο τομεα...
τα 2 επαγγελματα που μου αρεσουν ειναι Εκπαιδευτικος Ηλεκτρονικης και τεχνικος ιατρικων οργανων..:)
αλλα σε αυτη τη σελιδα : https://edu.klimaka.gr/leitoyrgia-sx...adikes-exetazomena-mathimata-eidikothtas.html μου εχει οτι στον τομεα αυτο εχει 4 μαθηματα... ειμαι μπερδεμενος :hmm:
μπορει καποιος να με βοηθησει?
ευχαριστω!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Στα ΕΠΑΛ στην Γ Λυκειου υπαρχουν δυο ομαδες..Η Α Ομαδα ειναι μονο για ΤΕΙ και καποιες στρατιωτικες σχολες ενω η Β Ομαδα ειναι για ολες τις σχολες (ΤΕΙ,ΑΕΙ,Στρατιωτικες).Επισης πρεπει να σου πω πως στην Α ομαδα δινεις 4 μαθηματα ενω στη Β δινεις 6 (τα ιδια που δινουν και στο Γενικο εκτος τα 2 ειδικοτητας.
Για περισσοτερες πληροφοριες κοιταξε : https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=48139
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr_13

Νεοφερμένος

Ο demetr_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ναι αλλα μου λεει οτι στην α' ομαδα μπορεις να μπεις σε ΤΕΙ, ΑΣΠΑΙΤΕ, ΑΣΤΕ κτλπ αλλα εσυ μου ειπες μονο σε ΤΕΙ και καποιες στρατιωτικες σχολες...

και τα 2 επαγγελματα που θελω ειναι στην α' ομαδα ετσι δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Η ΑΣΠΑΙΤΕ δεν ειναι ΤΕΙ Μηχανολογιας,Ηλεκτρονικης κτλπ.....??? Νομιζα πως θα το καταλαβαινες,τα συμπεριλαμβανα και αυτα μεσα.Δικο μου λαθος επρεπε να το διευκρινισω :)
Αν πας Α Ομαδα και τα 2 Επαγγελματα ειναι μεσα...Στον τομεα Ηλεκτονικης!
Κοιταξε και το Μηχανογραφικο της Α Ομαδας : https://www.ypepth.gr/docs/ypodeigma_mhxanografiko_deltio_epal_2010_100219.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr_13

Νεοφερμένος

Ο demetr_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αρα και τα δυο ανοικουν στην α ομαδα(δινω 4 μαθηματα μονο?)
ακουσα οτι παιρνουν μονο 10 ατομα για ΑΣΠΑΙΤΕ...αληθευει?
αα!και γιατι χωριζει τον τομεα ηλεκτρονικης σε 2 επιπεδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι στην Α Ομαδα δινεις 4 και οι 2 σχολες ανηκουν στον Τομεα Ηλεκτρονικης....?? Αυτο με τα επιπεδα δεν το καταλαβα.
Στην Γ Λυκειου μηπως εννοεις τις ειδικοτητες?? Αυτα δεν τα ξερω..Πρεπει να το κοιταξω.

Ο Τομεας Ηλεκτρονικων στην Γ ταξη χωριζεται σε δυο ειδικοτητες :Ηλεκτρονικών Συστημάτων Επικοινωνιών. [FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων και Δικτύων
Αυτο εννοεις??
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

demetr_13

Νεοφερμένος

Ο demetr_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ναι ναι αυο εννοω αλλα γιατι το χωριζει σε 2 ειδικοτητες στη Γ λυκειου?
ααα μπορεις να μου πεις και αυτο για το ΑΣΠΑΙΤΕ?(που παιρνουν μονο 10 ατομα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Προφανως ειναι δυο διαφορετικες ειδικοτητες...Τωρα δεν ξερω τι διαφορες υπαρχουν. Τι θες να σου πω για την ΑΣΠΑΙΤΕ??? Δεν καταλαβα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr_13

Νεοφερμένος

Ο demetr_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ειχα ακουσει οτι παιρνουν τους 10 καλυτερους μονο :$
ισχυειιι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Εκανα μεγαλη γκαφα demetr_13....:redface: Στην ΑΣΠΑΙΤΕ δεν δινεις Αθληματα!!!!!!! Εγω μπερφευτηκα και σου μιλουσα για ΤΕΦΑΑ!!! Ακυρο!! Ξεχασε οτι σου ειπα για Αθληματα κ για την ΑΣΠΑΙΤΕ.
Χιλια σορυ ε μπερδευτηκα κ τωρα το συνειδητοποιησα τι σου ελεγα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr_13

Νεοφερμένος

Ο demetr_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
χαχα!ενταξειιι βρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top