Γενικό - Πού θα συνεχίσετε του χρόνου;

Που θα συνεχίσετε του χρόνου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 55)
  • Δεν ξέρω ακόμα...

    Ψήφοι: 0 0.0%

elenaki99

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ΓΕΛ θα πάω γιατί με ενδιαφέρουν οι αρχιτεκτονικές σχολές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Και εγώ σε Γενικό Λύκειο θα συνεχίσω του χρόνου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Και εγω σε Γενικο με βλεπω του χρονου, οχι γιατι υποτιμω τα ΕΠΑ.Λ, αλλα γιατι με ενδιαφερουν κυριως οι σχολες του πρωτου επιστημονικου πεδιου και γιατι ανυπομονω για τα Λατινικαααα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εγω σε Γενικο με βλεπω του χρονου, οχι γιατι υποτιμω τα ΕΠΑ.Λ, αλλα γιατι με ενδιαφερουν κυριως οι σχολες του πρωτου επιστημονικου πεδιου και γιατι ανυπομονω για τα Λατινικαααα! :D

Θα αργήσεις να τα δεις τα λατινικά Μαρία μου:P
Πάντως μοιάζουν πολύ με τα ιταλικά που τόσο αγαπάς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Θα αργήσεις να τα δεις τα λατινικά Μαρία μου:P
Πάντως μοιάζουν πολύ με τα ιταλικά που τόσο αγαπάς;)

Ναι, αστα εμαθα οτι πλεον διδασκονται στη Γ Λυκειου μονο! :/:
Ναιιιιι, μου το εχουν πει πολλοι αυτοο! :inlove: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top