Γενικό - Μετεξεταστέοι Γ' Γυμνασίου

Manou1297

Νεοφερμένος

Ο Manou1297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα παίδες

Όπως έμαθα από φίλους, μου είπαν ότι έμεινα μετεξεταστέος στα Μαθηματικά και πάω Σεπτέμβριο (δεν νομίζω να μου κάνουν πλάκα). Επειδή μένω για πρώτη φορά τον Σεπτέμβριο ,και έχω στεναχωρηθεί/τρελαθεί ,όλα αυτά μαζί και πολλά ακόμα ,ήθελα να ρωτήσω και να μάθω πως θα είναι τον Σεπτέμβριο. Τι θα έχει (γραπτά/προφορικά), πως θα είναι, πότε θα είναι κλπ μπας και καλυτερέψω ψυχολογικά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
κατσε και διαβασε να καλυψεις τα κενα σου! δεν πρεπει να καλυτερεψεις ψυχολογικα πρεπει να καταλαβεις το λαθος σου και να στρωθεις επιτελους να διαβασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
διαβασε λιγακι τελη αυγουστου με συστημα και θα δεις π θα περασεις!!!τοοοοσοι συμμαθητες μ ασχετοι εντελως με μαθηματικα περνουσαν τν σεπτεμβρη!και οι καθηγητες δν θα σε αφησουν ετσι ειδικα αν η διαγωγη σου ειναι καλη!θα πριμοδοτησουν τ γραπτο σου!=) μην αγχωνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manou1297

Νεοφερμένος

Ο Manou1297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θα είναι όπως Μαιο-Ιούνιο ?! ίδια θέματα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
παρομοια!!!!οχι ακριβως τα ιδια!!!ισως και πιο ευκολα για να σε βοηθησουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manou1297

Νεοφερμένος

Ο Manou1297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλό αυτό !! άντε να δούμε :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι.. Οι μετεξεταστέοι της γ γυμνασίου δίνουν κανονικά εξετάσεις τον σεπτέμβριο μαζί με όλους τους άλλους μετεξεταστέους, ή γινεται κάτι διαφορετικό? Πώς θα γίνει, αφού τυπικά δεν ανήκουν πλέον στο σχολείο? Και η εγγραφή στο λύκειο πότε γίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι.. Οι μετεξεταστέοι της γ γυμνασίου δίνουν κανονικά εξετάσεις τον σεπτέμβριο μαζί με όλους τους άλλους μετεξεταστέους, ή γινεται κάτι διαφορετικό? Πώς θα γίνει, αφού τυπικά δεν ανήκουν πλέον στο σχολείο? Και η εγγραφή στο λύκειο πότε γίνεται?

Τι εννοείς τυπικά δεν ανήκουν στον σχολείο; Αμα δε περάσεις και τη Γ γυμνασίου, δε παίρνεις απολυτήριο γυμνασίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Τι εννοείς τυπικά δεν ανήκουν στον σχολείο; Αμα δε περάσεις και τη Γ γυμνασίου, δε παίρνεις απολυτήριο γυμνασίου.

Αλήθεια? Και πότε θα προλάβει να γίνει η εγγραφη/κατάταξη στο λύκειο? Απο το καλοκαίρι δεν τα παίρνουν αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Αλήθεια? Και πότε θα προλάβει να γίνει η εγγραφη/κατάταξη στο λύκειο? Απο το καλοκαίρι δεν τα παίρνουν αυτα?

Και Σεπτέμβριο μπορεί να κάνει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Και Σεπτέμβριο μπορεί να κάνει :)

Α ναι? Επειδή το είχα απορία.. :P Ευχαριστώ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά μου :P

Αν μείνεις στη γ' γυμνασίου, δίνεις κάτι εξετάσεις το χειμώνα την επόμενη σχολική χρονιά. Μετά από αυτό πηγαίνεις στο λύκειο.
Πχ. Το σχολικό έτος 2013-2014 είσαι γ' γυμνασίου και μένεις. Δίνεις τις εξετάσεις το χειμώνα του σχολ. έτους 2014-2015 και πηγαίνεις στο λύκειο το σχολικό έτος 2015-2016.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά μου :P

Αν μείνεις στη γ' γυμνασίου, δίνεις κάτι εξετάσεις το χειμώνα την επόμενη σχολική χρονιά. Μετά από αυτό πηγαίνεις στο λύκειο.
Πχ. Το σχολικό έτος 2013-2014 είσαι γ' γυμνασίου και μένεις. Δίνεις τις εξετάσεις το χειμώνα του σχολ. έτους 2014-2015 και πηγαίνεις στο λύκειο το σχολικό έτος 2015-2016.

:eek::eek::eek: δηλαδη χάνεις μία χρονια??? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:eek::eek::eek: δηλαδη χάνεις μία χρονια??? :worry:
Αχά.Κάτι σαν "καλά να πάθεις".
Αν και μεταξύ μας,θέλει προσπάθεια να μείνεις στο Γυμνάσιο.
Να μου πείτε στο Λύκειο(με τα τωρινά δεδομένα),ναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Αχά.Κάτι σαν "καλά να πάθεις".
Αν και μεταξύ μας,θέλει προσπάθεια να μείνεις στο Γυμνάσιο.
Να μου πείτε στο Λύκειο(με τα τωρινά δεδομένα),ναι.:P

Μπαα, εμεις εχουμε εναν που εμεινε 2 φορες στην α γυμνασιου και μια φορα στην β, τωρα ειναι 17 χρονων και κανει ακομα την γ'.. :P Αλλα σοβαρα, πες σε ενα μαθημα 10+10+11, γραφεις κι ενα 5 και μενεις... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μπαα, εμεις εχουμε εναν που εμεινε 2 φορες στην α γυμνασιου και μια φορα στην β, τωρα ειναι 17 χρονων και κανει ακομα την γ'.. :P Αλλα σοβαρα, πες σε ενα μαθημα 10+10+11, γραφεις κι ενα 5 και μενεις... :worry:
Αναλόγως το μάθημα. Απλά επειδή έχω την ατυχία να είμαι "του νέου συστήματος", στο Λύκειο μένεις πολύ ευκολότερα.
Φαντάσου,εγώ με ΜΟ 18.9 κινδυνεύω Γεωμετρία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top