Ποια μαθήματα δε συμπαθείτε;

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεν συμπάθησα ποτέ μου κάτι μαθήματα κορμού, Φιλοσοφίες κτλ... μου φαίνονταν χαζά και ανούσια... οκ αυτά δεν εξετάζονταν σοβαρά τουλάχιστον! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το ΑΟΔΕ ... δεν μπορω να πω οτι το μισω ... βεβαια λιγο κοιταξα το βιβλιο ... αλλα μου αρεσε ...:clapup:

Επισης Αρχες Οικονομικης Θεωριας σκεφτομαι να δωσω πανελληνιες ... Γενικα μου αρεσουν αρκετα τα οικονομικα!

Εκθεση ... ο λογος που την μισω ... ειναι οτι ετσι και πεις κατι διαφορετικο σε κραζουν ... και γενικα η βαθμολογια στηριζεται στον καθηγητη.

Παντως ετσι και επρεπε να δωσω ιστορια και αρχαια ... θα τα ειχα παρατησει το λυκειο ... ενταξ ... μαθηματικα/φυσικη στοχευω για 20 ... αλλα ιστορια και αρχαια δεν μπορω να διαβασω ουτε λεπτο ...

Αυτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Ολα τα μαθηματα τα συμπαθουσα κυριως τα αρχαια με μαγευαν παντα, ισως η εκθεση δε ηταν το αγαπημενο μου κυριως γιατι η βαθμολογια της ηταν πολυ υποκειμενικη:whistle: .Αυτο παντως που μου την σπαει ειναι το επιπεδο των μαθητων μας. Βγηκαν σημερα τα αποτελεσματα των πανελλαδικων κι ενω το αγνωστο ηταν γελοιο το 50 κι κατι των μαθητων ειναι ειναι κατω απο την βαση.Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει κι δεν μαθαινουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ στην τρίτη λυκείου σιχαινόμουνα την ιστορία (γι αυτό έγραψα και 13,5). Πόσο θα ήθελα να δίνω φέτος πανελλαδικές να μην έχω αυτό το βραχνά... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Το ΑΟΔΕ ... δεν μπορω να πω οτι το μισω ... βεβαια λιγο κοιταξα το βιβλιο ... αλλα μου αρεσε ...:clapup:

Εκθεση ... ο λογος που την μισω ... ειναι οτι ετσι και πεις κατι διαφορετικο σε κραζουν ... και γενικα η βαθμολογια στηριζεται στον καθηγητη.

Αυτα :)

αχχχ ποσο δε ξερεις τι τραβηξα για τη καταραμενη τη διοικηση (δεν ειμαι τυπος που μαθαινει παπαγαλια...:(

για την εκθεση συμφωνω απο χθες ειμαι καμενος αλλα μιλαμε δε φανταζεσαι ποσο.......
ερεεεε και να δω τους βαθμολογητες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ΑΟΔΕ έγραψα 14. Χειρότερα ακόμα και από μερικούς που σε όλα τα υπόλοιπα πατώσανε.
Το μισώ!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top