Εξεταστική

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
2 αύριο,πάμε κ άλλο Παρασκευή,δώσε μετά Τετάρτη,ζωάρα λέμεεεεε:russian_roulette::russian_roulette::russian_roulette:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dizys

Νεοφερμένος

Ο Dizys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πάντως για να ενημερώσω κι εγώ σχετικά με όσα είχα γράψει παλιότερα ότι στο τμήμα μου (Μαθηματικό Αθήνας) όντως τελικά δεν έγινε διπλή εξεταστική για τους επί πτυχίω φοιτητές κατόπιν απόφασης των καθηγητών. Ελπίζω να τα πήγατε καλά (όσοι τελειώσατε) και καλή τύχη σε όσους γράφουν ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πάει κι αυτό το εξάμηνο, απομένει άλλο 1.

Παρότι ήταν το εξάμηνο με τις περισσότερες ενδοσχολικες υποχρεώσεις θεωρώ ότι τα πήγα καλύτερα σε σχέση με τα προηγούμενα.

Απομένει 1 εξάμηνο, 1 μάθημα και 1 διπλωματική εργασία. Οπότε πτυχίο στις... παραλίες :dance3:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Χρηματοοικονομική Λογιστική : 7,5
Μικροοικονομική Ι : 7
Μαθηματικά Ι : 7,5
Πολιτική και Διεθνείς Σχέσεις : 9
Οικονομικό Δίκαιο : 8

Το πρώτο εξάμηνο πήγε εκπληκτικά! :friends:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Χρηματοοικονομική Λογιστική : 7,5
Μικροοικονομική Ι : 7
Μαθηματικά Ι : 7,5
Πολιτική και Διεθνείς Σχέσεις : 9
Οικονομικό Δίκαιο : 8

Το πρώτο εξάμηνο πήγε εκπληκτικά! :friends:

Αυτος εισαι αγορινα συγχαρητηρια!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
10/10 χειμερινο!!!
5 για πτυχιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο και erasmus πρακτικηηη <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους/ες. Κατάφερα και πέρασα 7 μαθήματα ( 7 έδωσα σε αυτό το εξάμηνο) και μου μένουν 11( μου είχε ξεφύγει ένα επιλεγόμενο). Νομίζετε ότι θα προλάβω μέχρι τον Ιούνιο να τα δώσω και να τελειώσω; Αντιμετωπίζω θέμα με τον προγραμματισμό μου ( δεν ξέρω αν κάποιος το έχει επίσης το θέμα). Στο προηγούμενο εξάμηνο πιέστηκα για να το κάνω αλλά τα κατάφερα.. τώρα μου φαίνεται βουνό να κάτσω να προγραμαμτισω 3 μήνες τί θα κάνω κάθε μέρα... =( help...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Πέρασες 7 μαθήματα σε μία εξεταστική;

Τι να πω, πήγαινε για τα 11, ποτέ δεν ξέρεις.

ΟΧΡΙΣΤΟΣΚΙΗΜΑΝΑΤΟΥΠΑΙΔΑΚΙΜΟΥΠΟΣΑΜΑΘΗΜΑΤΑΕΧΕΤΕΓΙΑΠΤΥΧΙΟ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
χαχαχαχα. συνολικά 52.
απλά διάβασα εντατικά τον τελευταίο μήνα πριν την εξεταστική. Σε αυτό έπαιξε ρόλο ο προγραμματισμός ( με είχε βοηθήσει μια κοπέλα από εδώ να φτιάξουμε ένα πρόγραμμα ημερήσιο. ήταν όμως 1 μήνα.) Τώρα είναι 3 και πραγματικά (επειδή είμαι αναβλητική) , δυσκολεύομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ε πέρνα άλλα 7 κι άσε και 4 για Σεπτέμβρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
νομίζω ότι είναι κρίμα... αλλά δεν είναι το θέμα αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πώς γίνεται να έχω φροντίσει από μόνος μου να κοπώ σε μάθημα με τέσσερα και να με περνά με πέντε; Απορώ με μερικούς καθηγητές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πώς γίνεται να έχω φροντίσει από μόνος μου να κοπώ σε μάθημα με τέσσερα και να με περνά με πέντε; Απορώ με μερικούς καθηγητές...

Χα, χα! Νάσαι καλά μ΄ έκανες και γέλασα!:):) Μα βρε παιδάκι μου όταν δεν θέλουμε να περάσουμε ένα μάθημα ή δεν πάμε να το δώσουμε ή όταν δούμε ότι δεν μπορούμε ν΄ανταποκριθούμε όσο καλά θα θέλαμε, δίνουμε λευκή κόλα. Δεν υπολογίζουμε πώς θα γράψουμε περίπου 4 για να μας κόψει! Μπα σε καλό σου!:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χα, χα! Νάσαι καλά μ΄ έκανες και γέλασα!:):) Μα βρε παιδάκι μου όταν δεν θέλουμε να περάσουμε ένα μάθημα ή δεν πάμε να το δώσουμε ή όταν δούμε ότι δεν μπορούμε ν΄ανταποκριθούμε όσο καλά θα θέλαμε, δίνουμε λευκή κόλα. Δεν υπολογίζουμε πώς θα γράψουμε περίπου 4 για να μας κόψει! Μπα σε καλό σου!:rofl:
Πριν πάρω τα θέματα έλεγα ότι θα γράψω καλά. Όμως, επειδή είχα κοιμηθεί ελάχιστα εκείνη την ημέρα και προφανώς δεν είχα διαβάσει όσο ήθελα, όταν είδα τα θέματα, δεν τα θυμήθηκα όλα. Λευκή κόλλα δεν έχω δώσει ποτέ κι ούτε μου πήγαινε η καρδιά να δώσω, γιατί γυρόφερνε και η καθηγήτρια κατά τη διάρκεια της εξέτασης στην αίθουσα και έπαιρνε κι αυτή κόλλες στο τέλος. Εν τέλει, απάντησα ένα θέμα που έπιανε τέσσερις μονάδες και ένα άλλο θέμα που έπιανε μιάμιση μονάδα, αλλά αυτό το θέμα το διέγραψα με ένα Χ. Τα υπόλοιπα θέματα τα άφησα αναπάντητα. Εε, αυτή σκέφτηκε να μετρήσει το θέμα που διέγραψα και να με περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Πριν πάρω τα θέματα έλεγα ότι θα γράψω καλά. Όμως, επειδή είχα κοιμηθεί ελάχιστα εκείνη την ημέρα και προφανώς δεν είχα διαβάσει όσο ήθελα, όταν είδα τα θέματα, δεν τα θυμήθηκα όλα. Λευκή κόλλα δεν έχω δώσει ποτέ κι ούτε μου πήγαινε η καρδιά να δώσω, γιατί γυρόφερνε και η καθηγήτρια κατά τη διάρκεια της εξέτασης στην αίθουσα και έπαιρνε κι αυτή κόλλες στο τέλος. Εν τέλει, απάντησα ένα θέμα που έπιανε τέσσερις μονάδες και ένα άλλο θέμα που έπιανε μιάμιση μονάδα, αλλά αυτό το θέμα το διέγραψα με ένα Χ. Τα υπόλοιπα θέματα τα άφησα αναπάντητα. Εε, αυτή σκέφτηκε να μετρήσει το θέμα που διέγραψα και να με περάσει.

Ακόμα θυμαμαι τη φιλη μου όταν με πηρε τηλεφωνο και μου είπε "ΒΓΗΚΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΠΗΡΑ 9 ΜΠΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ" και να επιμενω να της λεω τι να μπω ρε συ αφου απο τα 5 πολλαπλης ειχα σωστα τα 2 (ειχα ρωτησει τον ιδιο) και στην αναπτυξης ζηταγε πχ να του αναλυσω πορτοκαλια και εγω του εγραφα για μπανανες...εκτος θεματος εντελως ημουν...

το αποτελεσμα ήταν εκει που έπρεπε να παρω max 3 τελικα είχα παρει 5 :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω το εξής δίλημμα: να δώσω ένα μάθημα δύσκολο ή δύο εύκολα στην προσεχή εξεταστική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
πλησιαζει η ωραια εποχη
ειναι ευκαιρια να περασω 2 πολυ βαρβατα αμα ειμαι τυχερος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όσο πλησιάζει, τόσο περισσότερο φοβάμαι. :look:

Και η ειρωνεία είναι οτι στην πρώτη ήμουν τέρμα χαλαρή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Είναι η ιδέα μου ή η εαρινή εξεταστική είναι πιο δύσκολη συγκριτικά με τη χειμερινή; Όχι όσον αφορά τον όγκο των μαθημάτων, αλλά ό,τι έχει σχέση με τη ψυχολογία και το κίνητρο για διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είναι η ιδέα μου ή η εαρινή εξεταστική είναι πιο δύσκολη συγκριτικά με τη χειμερινή; Όχι όσον αφορά τον όγκο των μαθημάτων, αλλά ό,τι έχει σχέση με τη ψυχολογία και το κίνητρο για διάβασμα.

Κι εγώ το πιστεύω αυτό. Όσο ανοίγει ο καιρός, τόσο πιο δύσκολα βρίσκει κανείς κίνητρο και όρεξη για διάβασμα (συνήθως σκεφτόμαστε παραλίες και διακοπές όσο καλοκαιριάζει :P), αλλά είναι και θέμα θέλησης... Νομίζω αν θέλει κάποιος να βρει κίνητρο να διαβάσει καλοκαιριάτικα, θα το κάνει. Τώρα όσον αφορά την ψυχολογία... Εδώ νομίζω δε μπορώ να τεθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top