Αν γίνεται να ξανά πάω τρίτη λυκείου

xristosxdr

Νεοφερμένος

Ο xristosxdr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας όπως φαίνεται και από τον τίτλο θέλω να ξανά δώσω για απολυτήριο διότι δεν διάβασα για τις ενδοσχολικές και δυστυχώς πήρα άθλιο απολυτήριο και θέλω να ξαναδώσω για να βγάλω καλύτερο βαθμό αφού χάνω την χρονιά διότι ξαναδίνω Πανελλαδικές ε τουλάχιστον να βγάλω και καλύτερο βαθμό

Ερωτήσεις
1.Αν γίνεται να ξαναδώσω ενδοσχολικές;

2. Εφόσον γίνεται μπορώ να ξαναπάω τρίτη λυκείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Κι εκεί που νομίζεις ότι τα έχεις δει όλα, συμβαίνει κι αυτό(για τον τίτλο το λέω)

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί να θες ένα κωλοχαρτο με καλύτερες ζωγραφιες από ένα άλλο κωλοχαρτο ίδιας πάστας αλλά με lo-fi ζωγραφιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Γεια σας όπως φαίνεται και από τον τίτλο θέλω να ξανά δώσω για απολυτήριο διότι δεν διάβασα για τις ενδοσχολικές και δυστυχώς πήρα άθλιο απολυτήριο και θέλω να ξαναδώσω για να βγάλω καλύτερο βαθμό αφού χάνω την χρονιά διότι ξαναδίνω Πανελλαδικές ε τουλάχιστον να βγάλω και καλύτερο βαθμό

Ερωτήσεις
1.Αν γίνεται να ξαναδώσω ενδοσχολικές;

2. Εφόσον γίνεται μπορώ να ξαναπάω τρίτη λυκείου;

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά δεν θα έχεις την χαρά να πας πάλι 3η Λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top