Φοιτητικά Ερωτηματολόγια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ευκαιρία να εκφράσω και σε έρευνα την χάλια διατροφή μου:P
αλκοόλ-σκουπ πρωτείνης-πιτόγυρα-βάρη στο γυμναστήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Students

Νεοφερμένος

Ο Students αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας και για την συμμετοχή σας!!!
Τα έχουμε λάβει υπ' όψιν!
Γιώτα έχεις δίκιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
To συμπλήρωσα κι εγώ. Χάρηκα που είχε αρκετές επιλογές στις απαντήσεις και όχι μόνο το κλασσικό "ναι-όχι" που δεν χωράει ενδιάμεσες καταστάσεις.
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το εκανα κι εγω και προβληματιστηκα κιολας με ορισμενες απαντησεις μου! Χμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.

michael22gr

Νεοφερμένος

Ο michael22gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παρακαλώ οποιος θελει αν βοηθήσει στην συμπλήρωση αυτου του ερωτηματολογίου.Ειναι στα πλαίσια μαθήματος σχετικα με την μεταναστευτική πολιτική και ειδικότερα στην εργασία μου σχετικα με τον κοινωνικό αποκλεισμό μουσουλμάνων μεταναστών στην Ελλάδα.Είναι πολύ σύντομο .Ευχαριστώ πολύ

https://docs.google.com/forms/d/1C9683TMI_PuyR8FAub9dJVtoDh2T_dF7CA-87bwUzD0/viewform?usp=send_form
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sonam

Νεοφερμένος

Ο Sonam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παρακαλώ οσοι μπορείτε συμπληρώστε το παρακατω ερωτηματολόγιο.Χρειαζόμαστε αρκετές απανήσεις και δεν παίρνει πολύ ώρα.Επίσης για όσους το συμπληρώσουν θα ήθελα να δώσουν ιδιαίτερη προσοχή στη τελευταία ερωτηση.

https://docs.google.com/forms/d/12dZ...u6Qt8/viewform

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Θα μπορούσατε να με βοηθήσετε; :)
https://uweb.gr/quest2/?page_id=165&idd=dimoskopos9

Ευχαριστώ πάάάρα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EIRINIR

Νεοφερμένος

Η EIRINIR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας

Κάνω μία έρευνα για το σχολικό εκφοβισμό..
Όποιος θέλει μπορεί να απαντήσει το παρακάτω ανώνυμο ερωτηματολόγιο:
https://docs.google.com/forms/d/10m...AjEw8j814/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Πρεπει να ποινικοποιηθεί ο σχολικος εκφοβισμος. Να πεφτουν προστημα.
Φανταστειτε τι θα γινοταν, θα πλουτιζε το κρατος (αφου ειμαστε 4η στην Ευρωπη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω πάντως πως το ερωτηματολόγιο θέλει μια περαιτέρω επεξεργασία σε κάποια θέματα που δεν περιλαμβάνουν όλη τη γκάμα επιλογών, επαναλαμβάνονται ή οι απαντήσεις δεν αντιστοιχούν ευθέως στις ερωτήσεις. Συνεχίστε τη καλή δουλειά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σταματία

Νεοφερμένος

Η Σταματία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας!
Στα πλαίσια της πτυχιακής μου εργασίας με θέμα << Ο Θρησκευτικός Τουρισμος στην Εποχή των Social Media>> κάνουμε μια έρευνα με το παρακάτω ερωτηματολόγιο θα σας παρακαλούσα αν μπορείτε να μας βοηθείσετε αφιερώνοντας λίγο από το χρόνο σας προκειμένου να συμμετάσχεται, ανώνυμα, στην προσπάθεια μας αυτη. Αρκεί να μας απαντήσετε και στο τέλος να πατήσετε το ΄΄ΥΠΟΒΟΛΗ΄΄.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkKf-c7NirUd6DNjGmJQen-8WAcYEJ7X0BChxf-bq8PkrKBA/viewform
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ανώνυμο ερωτηματολόγιο με θέμα τον γάμο και την υιοθεσία για τα ομόφυλα ζευγάρια (εργασία για το μάθημα Κοινωνιολογία Δικαίου): https://goo.gl/forms/244z61hzk7g76fFN2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Τι καλά που υπάρχει ήδη έτοιμο τέτοιο θέμα στο e-steki.
Κάνω τη διπλωματική μου για το MBA και θα ήταν καθοριστική η συμβολή σας στην έρευνα μου.
Για να μη σας κουράζω με πολλές εισαγωγές, το θέμα είναι η ψηφιακή μεταμόρφωση των τραπεζικών ιδρυμάτων τα τελευταία χρόνια και συγκεκριμένα η διείσδυση του mobile banking στην ελληνική τραπεζική αγορά.
Απευθύνεται σε όσους χρησιμοποιούν τραπεζικές υπηρεσίες και γνωρίζουν το mobile banking, ακόμα και αν δε το χρησιμοποιούν.
Θα σας ήμουν ευγνώμων αν αφιερώνατε 5 λεπτά.
Ειδικά όσοι έχουν βιώσει "τον πόνο του ερευνητή", ξέρουν την αγωνία για τη συγκέντρωση των απαντήσεων :worry:

Παρακάτω θα βρείτε το link:
https://docs.google.com/forms/d/1tzepl64t4XYMCu9Gy7QcYdYcxV0_ImsHkv_zr6qxDG4/edit

Επίσης αν κάποιος έχει καμιά καλή ιδέα, για γρηγορότερη συγκέντρωση απαντήσεων, - καθώς χρειάζομαι πολλά - παρακαλώ ενημερώστε.

Ευχαριστώ απεριόριστα πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το παρόν θέμα κλειδώνεται.

Έχει δημιουργηθεί η κατηγορία Φοιτητικά Ερωτηματολόγια όπου ο καθένας μπορεί να δημιουργεί νέο θέμα για το ερωτηματολόγιο του και να υπάρχει συζήτηση για το εκάστοτε ερωτηματολόγιο!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top