Φοιτητική ζωή στα Χανιά

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μα πως δε το είχα δει αυτό το θρεντ τόσο καιρό; Έχουμε ΧανιοΗΜΜΥζ εδώ; :D

wadebill, ελπίζω να μην έχεις βρει απάντηση για να σε διαφωτίσω εγώ και μόνο εγώ!

Αρχικά welcome to HMMY, lucky you(not. or hot? δε θυμάμαι. NOT σίγουρα not) :P

Τον κωδικό αυτόν, θα τον χρειαστείς σε περίπτωση που πηγαίνεις μηχανογραφικό για να μπεις στο νετ ή πχ για να μπεις στο φοιτητολόγιο να δεις τους βαθμούς σου. Για το courses στο οποίο λογικά αναφέρεσαι θα χρειαστείς άλλον αφού κάνεις αίτηση. Βασικά μην αγχώνεστε βρε, θα σας τα πουν όλα μόλις ξεκινήσετε μαθήματα. Προς το παρόν χαλαρώστε.

Σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα εχει περασει ενας χρονος απο τοτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Την παλευετε στα Χανια? Εγω ειμαι 1.5 χρονο εδω και ηδη μου φαινονται βαρετα. Λιγες οι επιλογες παντως...:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Την παλευετε στα Χανια? Εγω ειμαι 1.5 χρονο εδω και ηδη μου φαινονται βαρετα. Λιγες οι επιλογες παντως...:down:
Μια είναι η λύση: Ρέθυμνο! Δοκίμασε να πας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

majestic

Νεοφερμένος

Ο majestic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου πει ποιο αστικο πρεπει να παρω απο το αεροδρομιο χανιων για να μπω στην πολη;για την ακριβεια θελω να παω στα κτελ..ποια διαδρομη πρεπει να ακολουθησω;;ευχαριστω εκ των προτερων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Είχα μια εμπειρία πριν 2 χρόνια αλλά επειδή το λεωφορείο δεν έχει συχνά δρομολόγια πήρα ταξί από το αεροδρόμιο.

Τα δρομολόγια μπορείς να τα βρεις εδώ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

majestic

Νεοφερμένος

Ο majestic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
και μετα στα κτελ πως παω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Κανένα νέο ;; Τι λέει η ζωη εκεί κάτω τώρα ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

Chris30

Νεοφερμένος

Η Chris30 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδια ας μου πει καποιος πως ειναι η φοιτιτικη ζωη στον αγιο νικολαο κρητης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Παιδεία ενδοιαφερομαι για ΗΜΜΥ Χανιά.Θα ειθελα να ρωτήσω για τη ζωή στα Χανιά ως φοιτητής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosXen

Νεοφερμένος

Ο GiorgosXen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Από Χανιά είμαι 17 χρονών. Γενικά τα Χανιά προσφέρουν καλή φοιτητική ζωή, αλλά όχι έξαλλα πράγματα Αθήνας κλπ. Είναι πολύ πιο ήρεμα και υπάρχουν λίγα φοιτητικά στέκια. Καλύτερα θα ήταν όμως να πάρεις πληροφορίες από κάποιον φοιτητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top