[25/3/16] Αρχές Οικονομικής Θεωρίας

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
5 μορια έπιανε ο υπολογισμός και η οικονομική σημασία και που είναι. 3 μορια έπιανε ο υπολογισμός και από 1 τα άλλα. 1 μοριάκι δηλαδή. Παιδιά λίγο λογική, μου θέλετε και Οικονομικά.

Pentina, το ΟΔΕ του ΌΠΑ θα κυμαίνεται 15,0-15,5.

Eννοείς μέσο όρο βαθμών ή βαση 15000-15500 μόρια
Σ'ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μια ματια τα έριξα τα θεματα θα τα χαρκτηρισω παν εύκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P μόνο εγώ νομίζω πως ήταν δύσκολα;

Επίσης ΑΟΔΕ δεν έχει φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
:P μόνο εγώ νομίζω πως ήταν δύσκολα;

Επίσης ΑΟΔΕ δεν έχει φέτος;
Σε μια βδομάδα ακριβώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μλκ τι ειναι αυτά ρε , έχω να ακουμπήσω οικονομία πανω απο ενα χρονο και θα μπορούσα άνετα να γράψω ενα 90 σε αυτο το διαγώνισμα , αν ειναι δυνατον χαχα εμάς πέρσι μονο το β έπιανε όση ωρα πιάνει όλο αυτο το διαγώνισμα , επιτροπή του κωλου ρε φίλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Βατα τα θεματα που σας εβαλαν αλλα πιο δυσκολα απο περυση ισως υπαρξει πτωση των βασεων στα οικονομικα τα στατιστικα θα δειξουν...
- Σχολιασμός θεμάτων από την Ένωση Οικονομολόγων Εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Η Ένωση Οικονομολόγων Εκπαιδευτικών θεωρεί ότι τα θέματα του μαθήματος «Αρχές Οικονομικής Θεωρίας» είναι αρκετά καλά, κλιμακούμενης δυσκολίας και εύκολα προσεγγίσιμα από καλά προετοιμασμένους μαθητές, καλύπτουν μεγάλο μέρος της ύλης και εξετάζουν σημαντικές οικονομικές γνώσεις, η έκτασή τους είναι τέτοια που δεν δημιουργεί κανένα πρόβλημα επεξεργασίας στα χρονικά όρια που υπάρχουν, είναι σαφή ως προς τη διατύπωση και δεν απαιτούν απομνημόνευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Παιδιά, έγραψα 19.5 (μάλλον) και μου φάνηκαν πολύ εύκολα. Ανησυχώ μήπως έκανα κάποιο λάθος και βρεθώ χαμηλότερα :/ Θα επηρεάσει πολύ τον ΜΟ μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η Ένωση Οικονομολόγων Εκπαιδευτικών θεωρεί ότι τα θέματα του μαθήματος «Αρχές Οικονομικής Θεωρίας» είναι αρκετά καλά, κλιμακούμενης δυσκολίας και εύκολα προσεγγίσιμα από καλά προετοιμασμένους μαθητές, καλύπτουν μεγάλο μέρος της ύλης και εξετάζουν σημαντικές οικονομικές γνώσεις, η έκτασή τους είναι τέτοια που δεν δημιουργεί κανένα πρόβλημα επεξεργασίας στα χρονικά όρια που υπάρχουν, είναι σαφή ως προς τη διατύπωση και δεν απαιτούν απομνημόνευση.

:hmm:
copy paste από την προηγούμενη φορά. Αυτοί οι οικονομολόγοι 14 χρόνια το ίδιο γράφουν και το κείμενο δεν πρέπει να είναι καν τον δικό τους αλλά να το έκλεψαν από τους φιλόλογους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oxiallocoding

Νεοφερμένος

Ο oxiallocoding αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδιά, έγραψα 19.5 (μάλλον) και μου φάνηκαν πολύ εύκολα. Ανησυχώ μήπως έκανα κάποιο λάθος και βρεθώ χαμηλότερα :/ Θα επηρεάσει πολύ τον ΜΟ μου;

ΘΑ ΣΤΟ ΚΟΨΟΥΝ ΟΛΟ:clapup::clapup::sorry::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Ελπίζω να γράψατε καλά.
Υπήρχε όντως μεγάλη γκάφα στην εκφώνηση του τέταρτου θέματος αλλά δόθηκε αρκετά σύντομα διευκρίνιση.
Υπάρχουν πολλές ενστάσεις για το Δ.4 και είναι κάτι που θα διευθετηθεί σε επίπεδο βαθμολογικών κέντρων.
Για τον φίλο που ρώτησε για την ΚΠΔ, είναι αποδεκτά και τα δύο , "κάτω" ή "αριστερά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex98

Νεοφερμένος

Ο alex98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ΒΟΗΘΕΙΑ! επειδη μεχει φαει το αγχος:hmm:Στο ΑΟθ στο Β θεμα (θεωρια) καποια κομματια δεν τα θυμομουν ακριβως οπως ταχει στο βιβλιο και εγραπσα ουσιαστικα τα ιδια αλλα πολυ αναλυτικα.Ποσο θα μου κοψουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top