Επιλογή πόλης φοίτησης

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Καλά bunny αυτό δεν λέει και τίποτα, γιατί ήξερα μια περίπτωση που ότι να ναι!
Απλά βοηθάει πολύ! Ξέρω άτομα που σπουδάσαν μόνοι και κουκουρούκου! Αλλά οι περισσότεροι που ξέρουν να πατήσουν γερά είναι αυτοί που ζήσαν μόνοι και ειδικά όσοι την βγάλαν και κάπως δύσκολα!


μόνοι εννοώ σε άλλη πόλη μακρια απο τους γονείς κι εγώ ξέρω τέτοιες περιπτώσεις αλλά περισσότερες είναι οι άλλες κατα τη γνώμη μου και σύμφωνα με αυτά που έχω ζήσει έτσι?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
δεν εχω καθολου εμπειρια γμτ..... :(
Θα την αποκτήσεις βρε Τζοβανάκι.23 είσαι,δεν είσαι 33 για να μου βάζεις τέτοια :( φατσούλα.
Εξάλλου δε μου φαίνεσαι και από τα άτομα που τα περιμένουν έτοιμα ,και δουλεύεις και δραστηριοποιείσαι και φαίνεσαι υπεύθυνο άτομο.Δε χρειάζεσαι να πεις ότι έμεινες μόνη σου σα φοιτήτρια για να πάρεις και τη ταμπέλα.:P
Σίγουρα είναι μοναδική και μη ανταλλάξιμη αίσθηση αλλά το ίδιο μοναδική είναι και στα 23 και στα 24 και στα 25 και ...;)


Dooo..xaxaxaxaxaxa!!Τί μου θύμησες τώρα ...18 χρονών,Σαββατοκύριακο στο πατρικό του τότε φίλου μου και συμφοιτητή.Κάποια στιγμή πάμε στο δωμάτιο του να... ακούσουμε μουσική :whistle: Και εκεί που κοντεύανε να τελειώσουνε τα αχ και βαχ ακούγεται έξω από την πόρτα η βροντερή και χαρακτηριστική(βέρα Λαρισαία)φωνή της μάνας του :''Δημήτρ πουλάκι μ μήπως είδες τα παντόφλια μ ? ''.Από τα γέλια τον μαύρισα στις κλοτσιές τον έρμο το Δημητράκη,καλή του ώρα όπου είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
...Eίμαι κατηγοριματική! Σε άλλη πόλη φυσικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasia_nt

Νεοφερμένος

Η Νάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Σχετικα με αυτο που ειπε η Εβα, η Κρήτη γενικά σαν ζωή είναι ακριβή; Μένοντας σε εστία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Σχετικα με αυτο που ειπε η Εβα, η Κρήτη γενικά σαν ζωή είναι ακριβή; Μένοντας σε εστία;

αρκετα ακριβο το ηρακλειο γενικα η κρητη δεν ξερω.Εφοσον πας σε εστια μονο το λεωφορειο και πρωσοπικα εξοδα θα εχεις σαν να μενεις με τους γονεις σου δηλαδη (οικονομικα ενοω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Armark

Νεοφερμένος

Ο Armark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας.

Ειμαι απο χανια κρητης δινω πανελληνιες σε 1 μηνα και η πολη που θα ηθελα και θα μου αρεσε πολυ να σπουδασω ειναι η Αθηνα.

Σε οσους το λεω ομως οτι θελω να σπουδασω εκει μου λενε να μην κανω αυτο το μεγαλο λαθος και παω γιατι ειναι λεει χαοτικη πολη, ζουγκλα αποπνηκτικη, ασχημη οτι οι περισσοτεροι φοιτητες ειναι Αθηναιοι και δεν ψαχνονται για νεες φιλιες κ.α.

Εμενα ομως 2 φορες που εχω παει δν με εχει ενοχλησει αυτο, αντιθετα μαλιστα μαρεσει πολυ το μεγαλο της μεγεθος, ο πολυς κοσμος, η πολη κινηση, το μετρό και γενικοτερα η πολη.
Αυτοι που μπορουν να με βοηθησουν πιο πολυ ειναι οσοι σπουδαζουν αθηνα.

Δεν θα ηθελα να παω σε μια μικρη επαρχιακη πολη. Μου λενε ολοι να παω στο χημικο στο ηρακλειο.

Δεν ξερω ποιο χημικο(αθηνα η ηρακλειο) να βαλω πρωτο και σκεφτομαι μηπως τελικα για να λενε τοσοι πολλοι το ιδιο πραγμα για την αθηνα ισως να εχουν δικιο και οτι αν παω και ζησω εκει θα αλλαξω γνωμη και θα περναω χαλια καθε μερα και θα το μετανιωσω.

Και κατι τελευταιο που ελεγα να μην το πω αλλα θα το πω η αθηνα εχει καλητερη γκει ζωη και με ενδιαφερει εμενα αυτο :/: Προκειτε για την φοιτητικη μ ζωη κ ετσι δεν θελω να κανω μια λαθος επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Κατ'αρχήν τι θα πει gay ζωή.

Ζουν διαφορετικά οι gay? :P

Η Αθήνα αλήθεια είναι πολύ μεγάλη πόλη. Κι όντως αυτό έχει τα καλά και τα κακά του.

Τώρα περί χημείας... εσύ τη γουσταρεις, ή όχι;

Πήρα πτυχίο στο χημικό Ηρακλείου.

Μεταπτυχιακό κάνω στο ΕΚΠΑ.

Τα ξέρω και τα δυο, ο, τι θες ρωτας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ρε chem, στην Κρήτη όπως και να το κάνεις δεν θα έχει πολλά gay friendly μαγαζιά, όπως η Αθήνα φαντάζομαι (ούτε γιαγιάδες, παππούδες, πολλούς κολλημένους νέους, που θα της φερθούν άσχημα).

Από εκεί και πέρα όμως, σε επίπεδο σπουδών, το Πανεπιστήμιο κρήτης νομίζω ότι είναι καλύτερη επιλογή, γιατί ακριβώς είναι επαρχειακό πανεπιστήμιο και μάλιστα το καλύτερο αυτή την στιγμή στην Ελλάδα. Όντας κι εγώ σε επαρχειακό, μπορώ να πω ότι γίνεται καλύτερη δουλειά, γιατί είμαστε λιγότερα άτομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Armark

Νεοφερμένος

Ο Armark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ειμαι ομως απο αυτους που βαζουν πιο πανω την πολη/περιοχη απο την σχολη.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Κατ'αρχήν τι θα πει gay ζωή.

Ζουν διαφορετικά οι gay? :P

Η Αθήνα αλήθεια είναι πολύ μεγάλη πόλη. Κι όντως αυτό έχει τα καλά και τα κακά του.

Τώρα περί χημείας... εσύ τη γουσταρεις, ή όχι;

Πήρα πτυχίο στο χημικό Ηρακλείου.

Μεταπτυχιακό κάνω στο ΕΚΠΑ.

Τα ξέρω και τα δυο, ο, τι θες ρωτας.
Φαντάζομαι θα εννοεί gay bars που έχει το Γκάζι κτλ. Στο Ηράκλειο ένα La Brasserie έχουμε και ουκ ολίγες φορές υπήρξαν θέματα με τους ντόπιους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Έχεις περπατήσει πάντως στα περίχωρα του Ηρακλείου βραδινές ώρες;

Μου την έχουν πέσει άνδρες παραπάνω της μιας φοράς.

Αλλο το ότι επισημα οι ντόπιοι κάνουν πως δε σηκώνουν τέτοια. :P

Ρε chem, στην Κρήτη όπως και να το κάνεις δεν θα έχει πολλά gay friendly μαγαζιά, όπως η Αθήνα φαντάζομαι (ούτε γιαγιάδες, παππούδες, πολλούς κολλημένους νέους, που θα της φερθούν άσχημα).

Από εκεί και πέρα όμως, σε επίπεδο σπουδών, το Πανεπιστήμιο κρήτης νομίζω ότι είναι καλύτερη επιλογή, γιατί ακριβώς είναι επαρχειακό πανεπιστήμιο και μάλιστα το καλύτερο αυτή την στιγμή στην Ελλάδα. Όντας κι εγώ σε επαρχειακό, μπορώ να πω ότι γίνεται καλύτερη δουλειά, γιατί είμαστε λιγότερα άτομα :P

Είναι πολύ δυνατό το Ηράκλειο.

Αν πάντως σε ενδιαφέρει κατι σε τροφιμα, ψάχνεις αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Γεια σας.

Ειμαι απο χανια κρητης δινω πανελληνιες σε 1 μηνα και η πολη που θα ηθελα και θα μου αρεσε πολυ να σπουδασω ειναι η Αθηνα.

Σε οσους το λεω ομως οτι θελω να σπουδασω εκει μου λενε να μην κανω αυτο το μεγαλο λαθος και παω γιατι ειναι λεει χαοτικη πολη, ζουγκλα αποπνηκτικη, ασχημη οτι οι περισσοτεροι φοιτητες ειναι Αθηναιοι και δεν ψαχνονται για νεες φιλιες κ.α.

Εμενα ομως 2 φορες που εχω παει δν με εχει ενοχλησει αυτο, αντιθετα μαλιστα μαρεσει πολυ το μεγαλο της μεγεθος, ο πολυς κοσμος, η πολη κινηση, το μετρό και γενικοτερα η πολη.
Αυτοι που μπορουν να με βοηθησουν πιο πολυ ειναι οσοι σπουδαζουν αθηνα.

Δεν θα ηθελα να παω σε μια μικρη επαρχιακη πολη. Μου λενε ολοι να παω στο χημικο στο ηρακλειο.

Δεν ξερω ποιο χημικο(αθηνα η ηρακλειο) να βαλω πρωτο και σκεφτομαι μηπως τελικα για να λενε τοσοι πολλοι το ιδιο πραγμα για την αθηνα ισως να εχουν δικιο και οτι αν παω και ζησω εκει θα αλλαξω γνωμη και θα περναω χαλια καθε μερα και θα το μετανιωσω.

Και κατι τελευταιο που ελεγα να μην το πω αλλα θα το πω η αθηνα εχει καλητερη γκει ζωη και με ενδιαφερει εμενα αυτο :/: Προκειτε για την φοιτητικη μ ζωη κ ετσι δεν θελω να κανω μια λαθος επιλογη.

Βαλε σε σειρα προτιμησης τα εξης παρακαλω : Επιπεδο σπουδων η πανεπιστημιου,Πολη φοιτησης η αλλιως φοιτητικη ζωη,Ανεκτικοτητα στους ομοφυλοφιλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα τι εννοείς με την γκει ζωη ; Δεν σε πιάνω
Πως μπορεί αυτο να επηρεασει τις σπουδες σου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Έχεις περπατήσει πάντως στα περίχωρα του Ηρακλείου βραδινές ώρες;

Μου την έχουν πέσει άνδρες παραπάνω της μιας φοράς.

Αλλο το ότι επισημα οι ντόπιοι κάνουν πως δε σηκώνουν τέτοια. :P
Που γίνεται αυτό ακριβώς; Έτσι, για εγκυκλοπαιδικούς λόγους. :P
Δεν βγαίνω συχνά έξω τα βράδια (αλλά και αν βγω, θα πάω για τρέξιμο στον Κούλε που δεν έχει πολύ κόσμο), οπότε δεν ξέρω τι γίνεται.
Σίγουρα, η πλειοψηφία κάνει πως δεν σηκώνει τέτοια και την ίδια μέρα μπορεί και να σε πάρει στο αυτοκίνητο της, αλλά το point είναι ότι υπάρχει διαφορά μεταξύ ενός gay bar της Αθήνας, με ένα gay bar της επαρχίας ( ειδικά της Κρήτης). Όχι ότι είναι ειδυλλιακό, απλά οι συνθήκες είναι σίγουρα καλύτερες.


mardom8 επί του θέματος τώρα. Σκέψου και ζύγισε πως ακριβώς φαντάζεσαι την φοιτητική σου ζωή και πράξε ανάλογα. Το Χημικό της Κρήτης είναι δυνατό τμήμα, έχω φίλο που σπουδάζει εκεί. ( εγώ είμαι στο csd) Το μόνο αρνητικό που θα του έδινα είναι ίσως οι εγκαταστάσεις; Όχι ότι δεν είναι σύγχρονες, αλλά όσες φορές μπαίνω, με πιάνει μια αδιευκρίνιστη νταουνίλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Που γίνεται αυτό ακριβώς; Έτσι, για εγκυκλοπαιδικούς λόγους. :P
Για εγκυκλοπαιδικούς λόγους στο Γιόφυρο. :Ρ



mardom8 επί του θέματος τώρα. Σκέψου και ζύγισε πως ακριβώς φαντάζεσαι την φοιτητική σου ζωή και πράξε ανάλογα. Το Χημικό της Κρήτης είναι δυνατό τμήμα, έχω φίλο που σπουδάζει εκεί. ( εγώ είμαι στο csd) Το μόνο αρνητικό που θα του έδινα είναι ίσως οι εγκαταστάσεις; Όχι ότι δεν είναι σύγχρονες, αλλά όσες φορές μπαίνω, με πιάνει μια αδιευκρίνιστη νταουνίλα.
Το Χημικο Κρήτης από αποψη εγκαταστασεων είναι στολιδι ρε. Αν μπεις εσύ στο ΕΚΠΑ βλέπω να αυτοκτονεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Για εγκυκλοπαιδικούς λόγους στο Γιόφυρο. :Ρ



Το Χημικο Κρήτης από αποψη εγκαταστασεων είναι στολιδι ρε. Αν μπεις εσύ στο ΕΚΠΑ βλέπω να αυτοκτονεις :P
Θα το συνδυάσω με βόλτα στο Jumbo τότε :P

Ναι δεν αντιλέγω σε καμία περίπτωση! Ίσως έχω συνηθίσει το δικό μας κτήριο που φωτίζεται από παντού, δεν ξέρω. Όσες φορές μπαίνω χημικό νιώθω αυτή τη νταουνίλα, έχω βέβαια επιρρέπεια σ'αυτό όπως και να'χει. Μάλλον είναι η φύση του τμήματος έτσι που απαιτεί τέτοιο περιβάλλον, αν καταλαβαίνεις τι εννοώ.

Μην παρεξηγηθώ μελλοντικοί φοιτητές, όλες οι σχολές στο Ηράκλειο έχουν καλές&σύγχρονες εγκαταστάσεις. Ακόμα και το Βιολογικό/Φυσικό που έχουν πιο παλιό κτήριο από τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Αυτές τις ώρες το jumbo δε λειτουργεί. :P

Edit: τι υπέρτατη μαλακία αυτος ο μικρός κυκλικός κομβος που ειχαν κάνει έξω από το Jumbo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γεια σας.

Ειμαι απο χανια κρητης δινω πανελληνιες σε 1 μηνα και η πολη που θα ηθελα και θα μου αρεσε πολυ να σπουδασω ειναι η Αθηνα.

Σε οσους το λεω ομως οτι θελω να σπουδασω εκει μου λενε να μην κανω αυτο το μεγαλο λαθος και παω γιατι ειναι λεει χαοτικη πολη, ζουγκλα αποπνηκτικη, ασχημη οτι οι περισσοτεροι φοιτητες ειναι Αθηναιοι και δεν ψαχνονται για νεες φιλιες κ.α.

Εμενα ομως 2 φορες που εχω παει δν με εχει ενοχλησει αυτο, αντιθετα μαλιστα μαρεσει πολυ το μεγαλο της μεγεθος, ο πολυς κοσμος, η πολη κινηση, το μετρό και γενικοτερα η πολη.
Αυτοι που μπορουν να με βοηθησουν πιο πολυ ειναι οσοι σπουδαζουν αθηνα.

Δεν θα ηθελα να παω σε μια μικρη επαρχιακη πολη. Μου λενε ολοι να παω στο χημικο στο ηρακλειο.

Δεν ξερω ποιο χημικο(αθηνα η ηρακλειο) να βαλω πρωτο και σκεφτομαι μηπως τελικα για να λενε τοσοι πολλοι το ιδιο πραγμα για την αθηνα ισως να εχουν δικιο και οτι αν παω και ζησω εκει θα αλλαξω γνωμη και θα περναω χαλια καθε μερα και θα το μετανιωσω.

Και κατι τελευταιο που ελεγα να μην το πω αλλα θα το πω η αθηνα εχει καλητερη γκει ζωη και με ενδιαφερει εμενα αυτο :/: Προκειτε για την φοιτητικη μ ζωη κ ετσι δεν θελω να κανω μια λαθος επιλογη.

Αμα σ αρεσει η ζωη στην πολη, δε θα εχεις κανενα θεμα στην Αθηνα. Μην ακους αηδιες. Ειναι απλα μια μεγαλουπολη, δεν τρωμε ανθρωπους. Εχει τα καλα και τα κακα της μεγαλουπολης. Απειρες δυνατοτητες διασκεδασης, εξαιρετικη συνδεση με ολη την Ευρωπη για εκδρομες, ανωνυμια, περισσοτερες ευκαιριες εργασιας. Αυτα ειναι τα καλα. Το μοναδικο κακο για ενα φοιτητη που στηριζεται στα ΜΜΜ ειναι οι αποστασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Αμα σ αρεσει η ζωη στην πολη, δε θα εχεις κανενα θεμα στην Αθηνα. Μην ακους αηδιες. Ειναι απλα μια μεγαλουπολη, δεν τρωμε ανθρωπους. Εχει τα καλα και τα κακα της μεγαλουπολης. Απειρες δυνατοτητες διασκεδασης, εξαιρετικη συνδεση με ολη την Ευρωπη για εκδρομες, ανωνυμια, περισσοτερες ευκαιριες εργασιας. Αυτα ειναι τα καλα. Το μοναδικο κακο για ενα φοιτητη που στηριζεται στα ΜΜΜ ειναι οι αποστασεις.

Tα ΜΜΜ δεν ειναι το προβλημα...αυτα που υπαρχουν μεσα ειναι το προβλημα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top