Φροντιστήριο στη Θεσσαλονίκη

nikosgr

Νεοφερμένος

Ο nikosgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια μπορείται να μου πείτε κανενα πολύ καλό φροντιστηριο στη θεσσαλονίκη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Αν και όλα είναι το ίδιο πάνω κάτω και κυρίως μετράει η δική σου προσπάθεια ξέρω ότι λένε για τον Μπαχαράκη ότι είναι καλός στα Θεωρητικά, επίσης ο κρόνος λένε είναι καλός αλλά και το Έλιξ.

αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Και εγω για Μπαχαράκη έχω ακουσει και για Βακάλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jeanne

Νεοφερμένος

Η Γιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 67 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ενα πολυ καλο φροντιστηριο ειναι το Συστημα. Βρισκεται στην Αγια Σοφια και εχει παραρτημα στο Ντεπω, σταση Γεφυρα.Ειναι πολυ κοντα με τους μαθητες και οι τιμες ειναι καλυτερες σχετικα με αλλα.Το συστηνω ανεπιφυλαχτα.:no1:Εστελνα την κορη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Έχω ακούσει για τον Παλμό αλλά δεν ξέρω και πολλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εχω ακουσει για μπαχαρακη, ειρμος και διαγραμμα............. Ολα καλα ειναι, τωρα απο εσενα εξαρταται, οπου και να πας.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Βασικά τι μαθήματα θες; Αν θες θεωρητικά ο Μπαχαράκης μάλλον είναι ο καλύτερος.
Για θετικά μαθήματα δεν ξέρω. Υπάρχουν πολλά καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Στα έλιξ,για θετική και τεχνολογική κατεύθυνση είναι ο,τι πρέπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoula

Νεοφερμένος

Η zouzoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Επειδή σκέφτομαι να αρχίσω φροντιστήριο από την 1η Λυκείου ήθελα να μου πέιτε τη γνώμη σας...Ποιό θεωρείτε το καλύτερο φροντηστήριο στη Θεσσαλονίκη(περιοχή Σοφούλη):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jeanne

Νεοφερμένος

Η Γιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 67 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ειναι υπερογκο το ποσο!! Μη σας παραμυθιαζουν με κατι....πινακες που λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αφού έχει διαδραστικούς πίνακες ρε παιδιά, τι λέμε τώρα.
Αχεχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Βακάλης μάλλον..
Και εγώ εκεί κοντά μένω! :D
αν και θα σου πρότεινα να μην αρχίσεις φροντιστήριο απο τώρα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal-Militiaman

Νεοφερμένος

Ο Metal-Militiaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Συνιστώ <<Βακάλη>> από τα καλύτερα φροντιστήρια της πόλεις για θετική και τεχνολογική κατεύθυνση.Για θεωρητική δεν γνωρίζω.
Μπορείς να ξεκινήσεις με Άλγεβρα, Φυσική και Χημεία αν σκοπεύεις να ακολουθήσεις Τεχνολογική ή Θετική Κατεύθυνση,τίποτα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
θα ηθελα να μου πειτε ενα καλο φροντηστηριο και οικονομικο στην περιοχη ευοσμου...θεσσαλονικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
λοιπον mr strange εγω μενω νεαπολη αλλα παρολα αυτα πηγαινω φροντηστηριο στα ελιξ ευοσμου... εγω ειμαι θετικη και ειμαι υπερευχαριστημενος γιαυτο και αποφασισα να ταλαιπωρηθω λιγο παραπανω και να χρειαζεται να πηγαινω απο νεαπολη ευοσμο καθε φορα που εχω μαθημα...καλο ειναι να κανεις ερευνα αγορας, απλα σου συνιστω να πας να ρωτησεις και στα ελιξ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoula

Νεοφερμένος

Η zouzoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας μου είναι πολύ χρήσιμες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
milaneze92 ξερω οτι εκει ειναι καλοι στη θετικη και στην τεχνολογικη...το ιδιο ισχυει και για την θεωρητικη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tromos3

Νεοφερμένος

Ο Tromos3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια καποιο καλο φροντιστηριο στην περιοχη Νεαπολη-Συκιες η κεντρο.
Θα παω θετικη κατευθυνση και ψαχνομαι.
Δεκτα και στην Πολιχνη,αλλα ας μην γυρναμε την μιση Θεσσαλονικη για φροντιστηρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
λοιπον mr strange εγω μενω νεαπολη αλλα παρολα αυτα πηγαινω φροντηστηριο στα ελιξ ευοσμου... εγω ειμαι θετικη και ειμαι υπερευχαριστημενος γιαυτο και αποφασισα να ταλαιπωρηθω λιγο παραπανω και να χρειαζεται να πηγαινω απο νεαπολη ευοσμο καθε φορα που εχω μαθημα...καλο ειναι να κανεις ερευνα αγορας, απλα σου συνιστω να πας να ρωτησεις και στα ελιξ..
και εγω συκεωτης χρηστο....ειλικρινα δεν ξερω καποιο αξιολογο φροντιστηριο στην νεαπολη
-----------------------------------------
milaneze92 ξερω οτι εκει ειναι καλοι στη θετικη και στην τεχνολογικη...το ιδιο ισχυει και για την θεωρητικη??
κοιτα τωρα που ειπες οτι εισαι θεωρητικη μπαινει και στο παιχνιδι ο μπαχαρακης...εξακολουθω ομως να πιστευω οτι ειναι κορυφαια τα ελιξ και στη θεωρητικη αν κρινω απο την φιλολογο μου...εξαλλου ειχαν και επιτυχιες στη θεωρητικη...παντος καλο ειναι να ψαχτεις λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria92

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
γεια σας παιδια... οσο πλησιαζει η ωρα για την 3ή τοσο πιο δυσκολο μ φαινεται να αποφασισω αν θελω πραγματικα να παω προς αρχιτεκτονικη κ τετοια.
σκεφτηκα λοιπον να περασω απο κανα δυο φροντιστηρια για σχεδιο και να ψαχτω πανω κατω. ποια ειναι τα καλυτερα στην θεσσαλονικη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top