Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Θα μιλάω όποτε θέλω να μιλάω και δε θα μου ζητήσει κανείς το λόγο γιατί δε μιλάω συχνά γιατί απλούστατα δεν υπάρχει κάποιος κανονισμός που να το επιβάλλει.

Καλά δεν σε ζορίσαμε κιόλας, άλλωστε όποτε θες μιλάς :)
Ακόμα δεν δικαιολόγησες όμως την ψήφο σου...Είναι δικαιολογία επειδή το θέλω με ψηφίζεις; Έτσι υποστηρίζεις την ομάδα σου;Καλά το πας συνέχισε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τί να σου πω, μου φαίνεται στημένο όλο αυτό με τη RE. Έχω την αίσθηση ότι εσείς οι δύο είστε δολοφόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Τουλάχιστον είναι καλύτερα όταν μιλάς για να μην βγάζουμε λάθος συμπεράσματα...Ήταν απλό να πεις κάτι αφού το πιστεύεις..Το θέμα είναι να μπορέσουμε να βγάλουμε τους δολοφόνους έξω και όχι να υποπτευόμαστε λάθος άτομα για λάθος λόγους.Δεν πιστεύω να διαφωνείς...Και επίσης είναι παιχνίδι μην το ξεχνάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δε μου λες, από τη μία θες να φύγεις και από την άλλη διαμαρτύρεσαι που σε διευκολύνουμε; Πολύ περίεργο μου φαίνεται αυτό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Που ακριβώς διαμαρτυρήθηκα μπορείς να μου πεις;Τα λάθος συμπεράσματα για σένα πηγαίνανε αν δεν το κατάλαβες...Δεν με νοιάζει που με ψήφισες με νοιάζει όμως να δούμε όλοι πως σκέφτεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Όπως σκέφτεται κάθε απλός και φιλήσυχος πολίτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill - > Vkey
  2. Corpse Bride-> xanp
  3. dooo - > Corpse Bride
  4. fantasmenos - > Corpse Bride
  5. Phoebe -> xanp
  6. pitg21 -> xanp
  7. Resident Evil -> dooo
  8. Vkey
  9. vendetta - > Corpse Bride
  10. xanp -> Resident Evil
  11. Youki -> xanp


Yποψήφιοι
4 - > xanp
3- > Corpse Bride
1 - > Vkey
1 -> dooo
1 -> Resident Evil




Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα ΠΕΜΠΤΗ μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που αποχωρεί


Όχι xanp, με αυτά που βλέπω, καλύτερα ΣΕ! Καλύτερα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Όπως σκέφτεται κάθε απλός και φιλήσυχος πολίτης...
Που ακριβώς διαμαρτυρήθηκα δεν μου είπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Billάκος:
Έκανε 2 απανωτά ποστ.Και είναι από τους πιο χαμηλών τόνων παίχτρια,οπότε είναι ύποπτο.

Ξανα excuse me!!!
Είναι αυτό πάτημα;
Νταξ....

Αλλά είναι άκυρο :P


Xanp ή Corpse λεπόν....

Έχουμε και λέμε...η χανπ :P κάνει σεντόνια και μετά θυσιάζεται....
Είναι η μέρα όμως που φαίνεται η ταυτότητα...
Οπότε δύο τινά συμβαίνουν....
'Η το κάνει για παραπλάνησει... ένας σωστός δολοφόνος δεν θα ρίσκαρε κάτι τέτοιο...οπότε γουατ δε φακ ....
Την πιστεύουμε και γυρνάμε στην Corpse....
'Η όντως κάνει λάθος και την πατάει...

Από την άλλη η Κορπς γενικά μιλούσε για να πετάξει ατάκες και ανέλυε ελάχιστα....
Κι επίσης

Αρχική Δημοσίευση από doo:
αν η corpse ήτο δολοφόνα δε θα συνομοτούσε με τους υπόλοιπους να σκοτώσουν τον vendetta, μιας που όλοι θα σκέφτονταν ότι "σκότωσαν αυτόν που τους ανακάλυψε" (πολύ προφανές).
Από την άλλη, την βολεύει πολύ ο θάνατος του vendetta, γιατί οι υποψίες φεύγουν από πάνω της (όλοι θα πουν "σιγά μην ισχύει το προφανές") και ίσως σωθεί.

Κι επειδή ξέρω ότι με αγαπάει τρελά της χαρίζω την ψήφο μου :-*
Corpse for me....

A...και Bill είσαι ο επόμενος... :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill - > Vkey
  2. Corpse Bride-> xanp
  3. dooo - > Corpse Bride
  4. fantasmenos - > Corpse Bride
  5. Phoebe -> xanp
  6. pitg21 -> xanp
  7. Resident Evil -> dooo
  8. Vkey - > Corpse Bride
  9. vendetta - > Corpse Bride
  10. xanp -> Resident Evil
  11. Youki -> xanp


Yποψήφιοι
4 - > xanp
4 - > Corpse Bride
1 - > Vkey
1 -> dooo
1 -> Resident Evil




Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα ΠΕΜΠΤΗ μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που αποχωρεί



=============================================


απ ότι βλέπω θα πάμε σε ψηφοφορία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αλλάζω ψήφο...
ψηφίζω...





























pitg21....[:P]... δεν πρόκειται να το κάνω αλλά φλερτάρω κι εγώ με την ιδέα του string στο σύνταγμα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αλλάζεις και ψηφίζεις κάποιον που απλά υπάρχει;:hmm:
Δεν υπάρχει καμία ανατροπή έτσι :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ποιο καλό παιδάκι θα αναλάβει τώρα;:rolleyes:

Έτσι που τα κάνατε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ποιο καλό παιδάκι θα αναλάβει τώρα;:rolleyes:

Έτσι που τα κάνατε!:P

Έβαλα poll.Τα διαδικαστικά τα αναλαμβάνει η ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η ψηφοφορία θα διαρκέσει ακριβώς 1 ώρα.

Στις 9.15 κλείνει.

Προλάβετε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ψηφιζουμε ποιον θα μεινει η ποιον θα φυγει?:P

(Εγω κι η χανπ ψηφιζουμε?..πετε ρε παιδια και δεν θυμαμαιαιαιαιι.. :blondie: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ψηφιζουμε ποιον θα μεινει η ποιον θα φυγει?:P


Λογικά αυτός που θέλουμε να φύγει! Εγώ έτσι ψήφισα πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ποιον θα φύγει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Φαινεται ε? :redface:

Τι πηγα να παθω.:X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top