Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι βρε fandago αλλα στα 24 μπορείς να το κάνεις;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα απο τους σεισμοπαθείς:P
Καλημέρα Μάνια!!!!! .... κουνηθήκατε καλέμ;;;; :D

Kαλημέρα Μάνια μου!!!

Αααχχχχ .... ο έρωτας και ο βήχας..... τσκ, τσκ, τσκ!!


Εσύ γιατι γελάς; :mad::P:P:P

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα!! Τι έγινε με το σεισμό στη Ρόδο καλέ;;; :(

Αστα γιδάκι χάλια, έπαθα και μικροζημιές στο σπίτι, να τρέχει ο κόσμος με τα σεντόνια στους δρόμους και τα εσώρουχα, μια γυναίκα πάιθανε απο τον πανικό της στις σκάλες κρατώντας αγγαλιά το εγγόνι της και έπεσε απο τις σκάλες, εγώ με τον μικρο ήμασταν αγγαλιά στο κρεββάτι και κρατούσαμε ο ένας τον άλλο, ξαυνικά ακούγετε ένα μπάμ στο σπίτι και πράγματα να πέυτουν και τοτε λέω Μιχάλη θα πεθάνουμε, πρώτη φορά στην ζωή μου φοβήθηκα σεισμό, εκέι που κουνούσε μπρός πίσω μετά πήγενε πέρα δόθε και μετά πάνω κάτω, κρατησε αρκετή ώρα:worry::worry:

Kαλημέρα Μάνια μου!!!

Καλημέρα παίδαρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Youki δεν θα τα πάμε καλά!!! :ropalo::ropalo::ropalo:

Οικονομολόγος βγαίνεις .&- :mad: Ακόμα προσπαθώ να το χωνέψω! Μην μου το χαλάς εσύ τώρα! :P
Δεν ντρέπεσαι να κοροϊδεύεις το παιδί σας; :pfff::P




Εσύ γιατι γελάς; :mad::P:P:P
phoebe is right!! το έχω ψάξει, αφου εγγράφεσαι στο οικονομικό επιμελητήριο θεωρητικά είσαι οικονομολόγος...κοριτσάρα μου στο δεος είσαι;;;;

και μηχανογραφικό με το 10% μπορεί να κάνει ο οποιοσδήποτε, ο ξάδερφος μου είναι στα 26 και ξαναέκανε για να γλιτώσει τον στρατό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι βρε fandago αλλα στα 24 μπορείς να το κάνεις;:worry:
Φυσικά! Μπορείς να δίνεις 10% απ' ότι έχω καταλάβει εφ' όρου ζωής, μέχρι να αλλάξει κάτι. Απλά αν είσαι ήδη φοιτητής, δεν μπορείς να γραφτείς σε άλλη σχολή (δεν επιτρέπεται να είσαι γραμμένος σε δύο σχολές αυτής της βαθμίδας ταυτόχρονα). Για να δίνεις με το 10% φυσικά, πρέπει να έχεις δώσει με το νέο σύστημα από το 2000 και μετά δηλαδή. :)

Προλαβαίνεις πάντως, σήμερα λήγουν οι προθεσμίες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλημέραααα!!!! :beer:

Ρε Borat θα με κάνεις να το σιχαθώ αυτό το "Ηρώ" στο τέλος...
Πες με κάπως αλλιώς έτσι γι΄αλλαγή!:P

Αγαθοκλή;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mπουάχαχα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
phoebe is right!! το έχω ψάξει, αφου εγγράφεσαι στο οικονομικό επιμελητήριο θεωρητικά είσαι οικονομολόγος...κοριτσάρα μου στο δεος είσαι;;;;


Ναι! Που να μην ήμουνα! Όπως βλέπεις τρελαίνομαι για αυτή την σχολή! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ λέω να πάω για ύπνο. Όποιος μπορεί ας με ξυπνήσει κατά τις 6 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.


The best ever......... UNFORGIVEN!!!!!!!!

Είσαι ΘΕΟΣ λέμε!!!!!! Αυτό ακριβώς είχα στο μυαλό μου ..... και το αφιερώνω εξαιρετικά!!! :devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ναι! Που να μην ήμουνα! Όπως βλέπεις τρελαίνομαι για αυτή την σχολή! :P
αμαν.......................μην με δαιμονίζεις πρωινιάτικα!!!:cold::'(:cold: τόσο μάπα είναι; εσύ την ήθελες πιο ανθρωπιστική και λιγότερο οικονομική;; δηλαδή να εύχομαι να ανέβουν οι βάσεις;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
αμαν.......................μην με δαιμονίζεις πρωινιάτικα!!!:cold::'(:cold: τόσο μάπα είναι; εσύ την ήθελες πιο ανθρωπιστική και λιγότερο οικονομική;; δηλαδή να εύχομαι να ανέβουν οι βάσεις;!


Όχι, όχι καλέ! Μην με ακούς! Εγώ άλλο ήθελα και αλλού κατέληξα! Δεν έχει σχέση η σχολή, όσο η δικιά μου επιλογή και η δικιά μου βλακεία πριν συμπληρώσω το μηχανογραφικό! :)


Έχω καταλάβει, απο το προηγούμενο σου ποστ, οτι το έχεις ψάξει το θέμα λίγο παραπάνω και οτι ξέρεις που πας! Μια χαρά θα την βρεις! :)


Συγνώμη δεν ήθελα να σε τρομάξω! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Με βλέπω να περνάω κάνα προσχολικής εκπαίδευσης στο Ρέθυμνο πάντως :D
θα ξαναγίνουμε συνάδελφοι :hehe:
εγώ δήλωσα παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης θεσσαλονίκης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Όχι, όχι καλέ! Μην με ακούς! Εγώ άλλο ήθελα και αλλού κατέληξα! Δεν έχει σχέση η σχολή, όσο η δικιά μου επιλογή και η δικιά μου βλακεία πριν συμπληρώσω το μηχανογραφικό! :)


Έχω καταλάβει, απο το προηγούμενο σου ποστ, οτι το έχεις ψάξει το θέμα λίγο παραπάνω και οτι ξέρεις που πας! Μια χαρά θα την βρεις! :)


Συγνώμη δεν ήθελα να σε τρομάξω! :(

αχ τι καλή που είσαι!! σ'ευχαριστώ πολύ!:):)
πάντως νομίζω ότι μπορείς με κατατακτήριες ή κάτι τέτοιο να αλλάξεις τμήμα και να πας σε κάποιο που να σου ταιριάζει περισσότερο, μην σκας!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Καλημέρα!:D


Ένα είναι το τμήμα ρε σείς... Λο-Χρη! Τα υπόλοιπα είναι απλά για να κάνουν υποστήριξη!:P Το δε ΔΕΟΣ... πασαρέλα η ίδια! Σα το Μάρκετινγκ δηλαδή. Σου λέει που να τρέχουν οι Λοχρητες και οι Πληροφορικάριοι στις Φιλοσοφικές και στα ΠΑΠΕΙ για ταίρια, φτιάξτους το ΔΕΟΣ και το Μάρκετινγκ...

Σοβαρά τώρα, έχουν γίνει όλα αχταρμάς, θεωρητικά απ' όπου κι αν βγείς είσαι Οικονομολόγος, πρακτικά όμως αυτό είναι μια ιστορία αγάπης, κοινώς αν βάλεις έναν Λοχρητη δίπλα σε έναν του ΔΕΟΣ, μάλλον ο πρώτος θα κεράσει φυστίκι τον δεύτερο για πλάκα. Εδώ έχουμε για πλάκα τους Οικονομικάριους... Κάνουν κάτι Μαρξ και δε συμμαζεύεται όσο εμείς κάνουμε σαφώς πιό χρήσιμα και ουσιώδη μαθήματα πχ "Διεθνής Χρηματοοικονομική".

Η είσαι Λοχρη ή δεν είσαι!:D Άντε και με το καλό στα 19.000 μόρια η βάση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εμένα το ΛΟ-ΧΡΗ μου θυμίζει ΛΟΧ-ΝΕΣ!!!!! :P

Άσε που απ' όσα μου χεις πει, το πτυχίο του Λοχρη είναι σαν το τέρας του Λοχνες: Όλοι το κυνηγούν και ελάχιστοι είναι αυτοί που το βλέπουν!!!!! :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top