Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χμ, πλάκα-πλάκα πολύς κόσμος το λέει αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νταξει... πιο πολυ στην πλακα το ειπα... Απλα ακομα και εντελος θετικα να το δουμε και να σκευτουμε οτι ο γιατρος θελει καθαρα το καλο μας και οχι τα λευτα μας. Πας για εξετασεις, και το παραμικρο που θα σου βγει που κατα πασα πιθανοτιτα δεν θα το καταλαβενες ποτε σου και ουτε θα σου δημιουργουσε τιποτα, θα πρεπει να στο γιατρεψει, παρε φαρμακα και θεραπιες.... τα φαρμακα ομως εχουν και παρενεργιες, και αν εχεις και ενα μεγαλουτσικο προβλημα και κανα δυο ασημαντα παει... Απο τις παρενεργιες θα γινεις frankenstein :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλησπέρα ελπίζω να είστε όλοι καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλησπερα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αχ, δεν αντέχω άλλο. :(


6 μερούλες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλα ειστε;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
No!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χάλια βασικά. Βαριέμαι τη ζωή μου. :P
(Ευτυχώς που έγραψα σήμερα και κάπως μετρίασε τον πόνο :P)




Val: γερά με τσαμπουκά ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Γιατι Βαλ;;;;;;

Κι εσυ Γιωργο; Τι παθατε; Εγω ειμαι μια χαρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Είμαι στενοχωρημένος για κάτι, προσωπικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Είμαι στενοχωρημένος για κάτι, προσωπικό.

Ελα καημενουλη! Μην στεναχωριεσαι...Θα περασει<!!!:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κουράγιο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Ελα καημενουλη! Μην στεναχωριεσαι...Θα περασει<!!!:console:

Μακάρι! Και πέρα από αυτό, ξέρεις κάτι...; Θέλω να ξυπνήσω μια από αυτές τις μέρες και να νιώσω χαρά, να μάθω ωραία νέα, να με πιάσει η γνωστή μου μούρλια να γουστάρουμε ρε φιλενάδα. Δε μπορώ το μελαγχολείν, μου τη δίνει, εντάξει αυτά έχουν οι ευαισθησίες αλλά του π...τη, μη τις τεστάρουμε σε κάθε ζήτημα. Πόσα να σηκώσει ένας άνθρωπος σε δεδομένη στιγμή;


Ευχαριστώ, επίσης για τα μαθήματα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AfroD91

Νεοφερμένος

Η AfroD91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Valder μην στεναχωριέσαι! Η Ζωή όπως λέω εγώ είναι μια ατέλειωτη προσπαθεια για χαρά. Take your time και όλα θα φτιάξουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Μακάρι! Και πέρα από αυτό, ξέρεις κάτι...; Θέλω να ξυπνήσω μια από αυτές τις μέρες και να νιώσω χαρά, να μάθω ωραία νέα, να με πιάσει η γνωστή μου μούρλια να γουστάρουμε ρε φιλενάδα. Δε μπορώ το μελαγχολείν, μου τη δίνει, εντάξει αυτά έχουν οι ευαισθησίες αλλά του π...τη, μη τις τεστάρουμε σε κάθε ζήτημα. Πόσα να σηκώσει ένας άνθρωπος σε δεδομένη στιγμή;



Ευχαριστώ, επίσης για τα μαθήματα!:)

Αχ εισαι ευαισθητουλη εσυ ε;Καταλαβα.... Δυστυχως δεν μπορω να σε "ακουσω" τωρα γιατι πρεπει να παω για δουλεια...Αν τυχον σε πετυχω εδω το βραδυ θα τα πουμε. Παντως μην στεναχωριεσαι...Θα ερθουν και οι μερες που ζητας...συντομα! Ντατσει;; (οριστε σημερα το παιζω γατουλα για να μην με πεις μαστορα!) Φιλακια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Valder μην στεναχωριέσαι! Η Ζωή όπως λέω εγώ είναι μια ατέλειωτη προσπαθεια για χαρά. Take your time και όλα θα φτιάξουν ;)

Αμ δε φτιάχνονται μόνα τους. Ένα βάζο να σπάσεις και πρέπει να το ξανακολλήσεις εσύ, ένα χαρτί να σκίσεις και πρέπει να πάρεις άλλο και να ξαναγράψεις το κείμενο του πρώτου, κλπ.

Και να σου πω, δεν διστάζω να αναλάβω τις ευθύνες μου για ζημιές που προκαλώ εγώ. Τις ζημιές του κόσμου να μην πληρώνω είναι το θέμα...

Ευχαριστώ πολύ πάντως!:D

Αχ εισαι ευαισθητουλη εσυ ε;Καταλαβα.... Δυστυχως δεν μπορω να σε "ακουσω" τωρα γιατι πρεπει να παω για δουλεια...Αν τυχον σε πετυχω εδω το βραδυ θα τα πουμε. Παντως μην στεναχωριεσαι...Θα ερθουν και οι μερες που ζητας...συντομα! Ντατσει;; (οριστε σημερα το παιζω γατουλα για να μην με πεις μαστορα!) Φιλακια!!!

Κατερινάκι μου σ' ευχαριστώ!!!:clapup::clapup::clapup::clapup: Άμα δεν λείπω καμιά βολτίτσα, ναι μάλλον θα είμαι στο στέκι!:) Καλή δουλειά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλησπέρες κόσμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
καλημέρα!!!! ποιος είναι ξύπνιος;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ζζζζ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top