Ερευνητική εργασία

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Μια συμβουλη για τις παρουσιασεις(κυριως για αυτους που δν εχουν παρουσιασει). Μακραν ο πιο ενδιαφερον τροπος παρουσιασης ειναι μεσα απο ενα σκετσακι ή αλλιως καλογυρισμενα βιντεακια. Οτι αλλο και να κανετε θα ειναι βαρετο για αυτους που παρακολουθουν με αποτελεσμα να κουραστειτε και να κανετε μια τρυπα στο νερο. Ειμαι παθων(περυσι) και ευτυχως φετος καναμε σκετσακι.

Αν και νομιζω πως σε ολα τα σχολεια θα εχουν υπαρξει αναλογες ιδεες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Αύριο θα κάνουμε παρουσίαση και έχω αναλάβει να συγκεντρώσω το υλικό της ομάδας μου :cold:

Wish us luck:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αύριο θα κάνουμε παρουσίαση και έχω αναλάβει να συγκεντρώσω το υλικό της ομάδας μου :cold:

Wish us luck:redface:

Μπράβο:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:Καλή επιτυχία και καλή τύχη :)

Εμάς πήρε ιό το φλασάκι και το pc και άρχισαν να διαγράφονται φάκελοι μαζί και της παρουσίασης :|
Μείναμε κόκκαλο μόλις το είδαμε:whistle::whistle::whistle:
Αλλά σαν καλό παιδί εγώ κοίταξα στον κάδο ανακύκλωσης και σαν σωστός υπολογιστής αυτός το είχε εκεί το αρχείο (στον κάδο :P) :hehe:
Πήραμε μια τρομάρα:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Μπράβο:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:Καλή επιτυχία και καλή τύχη :)

Εμάς πήρε ιό το φλασάκι και το pc και άρχισαν να διαγράφονται φάκελοι μαζί και της παρουσίασης :|
Μείναμε κόκκαλο μόλις το είδαμε:whistle::whistle::whistle:
Αλλά σαν καλό παιδί εγώ κοίταξα στον κάδο ανακύκλωσης και σαν σωστός υπολογιστής αυτός το είχε εκεί το αρχείο (στον κάδο :P) :hehe:
Πήραμε μια τρομάρα:whistle::whistle::whistle:
Κάτι ξέρω εγώ και κρατάω back up παντού:hehe:

Στο φλασάκι, στο pc μου, στο netbook και στο skydrive:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Κάτι ξέρω εγώ και κρατάω back up παντού:hehe:

Στο φλασάκι, στο pc μου, στο netbook και στο skydrive:hehe:

Είσαι έξυπνος τι να πούμε :| τα λόγια περιττά :P
Ευτυχώς ρε που το επαναφέραμε δεν λες;;:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
κι εμεις θα κανουμε την παρουσιαση μετα το πασχα.το θεμα μας ηταν η αρχιτεκτονικη της γεφυρας ριου αντιριου,αλλα δεν εχουμε βρει τιποτα για την αρχιτεκτονικη της.εχουμε κανει ιστορικη αναδρομη γενικα στις γεφυρες,φτιαξαμε ερωτηματολογιο,θεσαμε ερευνητικα ερωτηματα,και μας λεει οτι τελειωσαμε.ομως δεν εχουμε απαντησει στα ερευνητικα ερωτηματα.εσας σας φαινεται φυσιολογικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo156

Νεοφερμένος

Ο theo156 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ παρουσιάζω αύριο με την ομάδα μου το πολίτευμα της ολιγαρχίας-τυραννίδας. Λίγο ανοργάνωτο και της τελευταίας στιγμής (γενικά το project, εμείς συνεπείς ήμασταν), αλλά φαίνεται να καταλήγει σε επιτυχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
κι εμεις θα κανουμε την παρουσιαση μετα το πασχα.το θεμα μας ηταν η αρχιτεκτονικη της γεφυρας ριου αντιριου,αλλα δεν εχουμε βρει τιποτα για την αρχιτεκτονικη της.εχουμε κανει ιστορικη αναδρομη γενικα στις γεφυρες,φτιαξαμε ερωτηματολογιο,θεσαμε ερευνητικα ερωτηματα,και μας λεει οτι τελειωσαμε.ομως δεν εχουμε απαντησει στα ερευνητικα ερωτηματα.εσας σας φαινεται φυσιολογικο?
Χάλια ήταν φέτος το project οπότε μην περιμένεις και πολλά:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Και ναι χάλασε ο μοναδικός υπολογιστής που είχαν την γραπτή μας εργασία και άντε πάλι να ξαναφέρνουμε το φλασάκι 4 ομάδες για να τα περάσουν πάλι σε άλλο αυτή την φορά υπολογιστή τι να πω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valeria..

Νεοφερμένος

Η valeria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Φέτος στην α λυκείου μας είπαν ότι θα κάνουμε το μάθημα του project
και ότι πρέπει να χωριστούμε σε ομάδες.Το θέμα ήταν λίγο βαρετό αλλά
πληροφορίες έπρεπε να βρίσκουμε και δεν με πείραξε γιατί το έχω γενικά το
θέμα με τους υπολογιστές. Μας είπαν ομαδική εργασία αλλά πάλι μόνη μου
τα έκανα όλα γιατί τα υπόλοιπα ήταν άχρηστα και εγώ ήθελα να είναι όλα εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Το μάθημα του πρότζεκτ (επιεικώς) άθλιο.
Κάθε άλλο παρά ενδιαφέρον είναι και κάθε άλλο παρά πλησιάζει το σύστημα του εξωτερικού. Προσθέτει αρκετό βάρος, είναι βαρετό, η δουλειά φορτώνεται στους λίγους :verymad: , ασχολίαστο το γεγονός ότι




βαθμολογείται με τέτοιο τρόπο και γενικά λάθος....λάθος....λάθος!!!

(άκυρο smile απλά μου άρεσε και είπα να το χρησιμοποιήσω)
:alljumpy:

Φέτος στην α λυκείου μας είπαν ότι θα κάνουμε το μάθημα του project
και ότι πρέπει να χωριστούμε σε ομάδες.Το θέμα ήταν λίγο βαρετό αλλά
πληροφορίες έπρεπε να βρίσκουμε και δεν με πείραξε γιατί το έχω γενικά το
θέμα με τους υπολογιστές. Μας είπαν ομαδική εργασία αλλά πάλι μόνη μου
τα έκανα όλα γιατί τα υπόλοιπα ήταν άχρηστα και εγώ ήθελα να είναι όλα εντάξει.
Να ένα από τα βασικά μου επιχειρήματα σχετικά με το γιατί διαφωνώ με τα project τέτοιου είδους

Φέτος στην α λυκείου μας είπαν ότι θα κάνουμε το μάθημα του project
και ότι πρέπει να χωριστούμε σε ομάδες.Το θέμα ήταν λίγο βαρετό αλλά
πληροφορίες έπρεπε να βρίσκουμε και δεν με πείραξε γιατί το έχω γενικά το
θέμα με τους υπολογιστές. Μας είπαν ομαδική εργασία αλλά πάλι μόνη μου
τα έκανα όλα γιατί τα υπόλοιπα ήταν άχρηστα και εγώ ήθελα να είναι όλα εντάξει.
Να ένα από τα βασικά μου επιχειρήματα σχετικά με το γιατί διαφωνώ με τα project τέτοιου είδους!

Φέτος στην α λυκείου μας είπαν ότι θα κάνουμε το μάθημα του project
και ότι πρέπει να χωριστούμε σε ομάδες.Το θέμα ήταν λίγο βαρετό αλλά
πληροφορίες έπρεπε να βρίσκουμε και δεν με πείραξε γιατί το έχω γενικά το
θέμα με τους υπολογιστές. Μας είπαν ομαδική εργασία αλλά πάλι μόνη μου
τα έκανα όλα γιατί τα υπόλοιπα ήταν άχρηστα και εγώ ήθελα να είναι όλα εντάξει.
Να ένα από τα βασικά μου επιχειρήματα σχετικά με το γιατί διαφωνώ με τα project τέτοιου είδους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Το μάθημα του Project, ήταν βαρετό... Τις ώρες αυτές δε κάναμε τίποτα... Πολλοί έκαναν παράπονα ότι τα άλλα μέλη δε βοηθούσαν. Σε κάθε ομάδα το πολύ ένα με δύο άτομα έφτιαχναν την εργασία. Έτσι και εγώ για να το αποφύγω προτίμησα να είμαι μόνη μου. Είχα τον ίδιο καθηγητή και στα δύο τετράμηνα. Δε κάναμε τίποτα. Κάθε φορά μας έβαζε ταινίες, βίντεο, ντοκιμαντέρ ή απλά καθόμασταν. Ήταν πολύ βαρετά. Άσε που στη παρουσίαση μας έβαζαν σε μια αίθουσα (50+ άτομα) για να παρακολουθήσουμε... Αν και κανένας δε τους άκουγε. Γενικά, επικρατούσε ένας χαμός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Το μάθημα του Project, ήταν βαρετό... Τις ώρες αυτές δε κάναμε τίποτα... Πολλοί έκαναν παράπονα ότι τα άλλα μέλη δε βοηθούσαν. Σε κάθε ομάδα το πολύ ένα με δύο άτομα έφτιαχναν την εργασία. Έτσι και εγώ για να το αποφύγω προτίμησα να είμαι μόνη μου. Είχα τον ίδιο καθηγητή και στα δύο τετράμηνα. Δε κάναμε τίποτα. Κάθε φορά μας έβαζε ταινίες, βίντεο, ντοκιμαντέρ ή απλά καθόμασταν. Ήταν πολύ βαρετά. Άσε που στη παρουσίαση μας έβαζαν σε μια αίθουσα (50+ άτομα) για να παρακολουθήσουμε... Αν και κανένας δε τους άκουγε. Γενικά, επικρατούσε ένας χαμός...

Θα συμφωνήσω μαζί σου :pfff:
Το χειρότερο μάθημα έβερ φέτος:P και το πιο βαρετό :hehe:
Το ίδιο ακριβώς γινόταν σε όλες τις ομάδες και σε εμάς:whistle:
Η μόνη που έκανε ουσιαστική δουλειά ήταν μία φίλη μου και εγώ,όσο μπορούσα περισσότερο...Οι άλλες 3 απλά τραγικέςςςςςςςς:confused:,όλο σχολίαζαν τα πάντα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Ερευνετκή εργασία : Κάθεσαι όλη μερά , λες οτι ξεχνας το φλασάκι , τελευταία μέρα googlareis βρίσκεις εργασία έτοιμη την παραδίδεις , 18 και τέλος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StewieFG

Νεοφερμένος

Ο StewieFG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γεια σας! Πηγαίνω Α Λυκείου και δίνω με την Τράπεζα Θεμάτων! Ενώ λοιπόν βγάζω Μ.Ο. πάνω από 19, βλέπω στους βαθμούς του Β' Τετραμήνου να μου έχει βάλει αυτή που μου κάνει Πρότζεκτ 15! Και το κυριότερο είναι ότι η ομάδα μου ήταν αντικειμενικά η καλύτερη και παρόλο που δεν δουλέψαμε όλοι τον ίδιο βαθμό, παρουσιάσαμε μια εξαιρετική εργασία! Μίλησα με την καθηγήτρια και τον διευθυντή και τζίφος...Ο μόνος τρόπος να αλλάξει ο βαθμός είναι να παραδεχτεί η καθηγήτρια ότι έχει κάνει λάθος, αλλά δεν λέει να αλλάξει μυαλό. Με ανησυχεί πολύ μια και ο βαθμός θα μετράει για την εισαγωγή στα ΑΕΙ, αφού μου κόβεται απ'ευθείας 0,5 βαθμός (δεν είχε βάλει βαθμούς στο Α Τετράμηνο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flamingo

Νεοφερμένος

Ο flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Γεια σας! Πηγαίνω Α Λυκείου και δίνω με την Τράπεζα Θεμάτων! Ενώ λοιπόν βγάζω Μ.Ο. πάνω από 19, βλέπω στους βαθμούς του Β' Τετραμήνου να μου έχει βάλει αυτή που μου κάνει Πρότζεκτ 15! Και το κυριότερο είναι ότι η ομάδα μου ήταν αντικειμενικά η καλύτερη και παρόλο που δεν δουλέψαμε όλοι τον ίδιο βαθμό, παρουσιάσαμε μια εξαιρετική εργασία! Μίλησα με την καθηγήτρια και τον διευθυντή και τζίφος...Ο μόνος τρόπος να αλλάξει ο βαθμός είναι να παραδεχτεί η καθηγήτρια ότι έχει κάνει λάθος, αλλά δεν λέει να αλλάξει μυαλό. Με ανησυχεί πολύ μια και ο βαθμός θα μετράει για την εισαγωγή στα ΑΕΙ, αφού μου κόβεται απ'ευθείας 0,5 βαθμός (δεν είχε βάλει βαθμούς στο Α Τετράμηνο).
Όταν μίλησες με την καθηγήτριά σου, τι σου είπε; Πώς δικαιολόγησε το βαθμό που σου έβαλε; Σου εξήγησε πού ακριβώς υστέρησες; Πάντως, στο Project εκτός από την τελική εργασία μετράνε πολλοί παράγοντες στην αξιολόγηση του μαθητή, όπως: η συνολική δουλειά που έκανε στην τάξη σε όλη τη διάρκεια του τετραμήνου, η συνεργασία του με τα άλλα μέλη της ομάδας, η πρωτοτυπία των ιδεών του, η δημιουργικότητα και φαντασία, η ανάληψη πρωτοβουλιών κλπ. Και, βέβαια, στο τέλος βαθμολογείται και η παρουσίαση της εργασίας. Για παράδειγμα, μια εργασία μπορεί να κερδίσει πολλούς πόντους αν στο τέλος η παρουσίαση περιλαμβάνει, εκτός από ένα τυπικό κείμενο με κάποιες εικόνες, ένα θεατρικό δρώμενο, κάποια τραγούδια, καλλιτεχνικές δημιουργίες κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@l3x1k0

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Σε κάθε περίπτωση πιστεύω κακώς σε χαντάκωσε... Αν πραγματικά είναι αδικία επικοινώνησε με τον σύμβουλο και πίεσε τον να βγάλει το φίδι από την τρύπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StewieFG

Νεοφερμένος

Ο StewieFG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Όταν μίλησες με την καθηγήτριά σου, τι σου είπε; Πώς δικαιολόγησε το βαθμό που σου έβαλε; Σου εξήγησε πού ακριβώς υστέρησες; Πάντως, στο Project εκτός από την τελική εργασία μετράνε πολλοί παράγοντες στην αξιολόγηση του μαθητή, όπως: η συνολική δουλειά που έκανε στην τάξη σε όλη τη διάρκεια του τετραμήνου, η συνεργασία του με τα άλλα μέλη της ομάδας, η πρωτοτυπία των ιδεών του, η δημιουργικότητα και φαντασία, η ανάληψη πρωτοβουλιών κλπ. Και, βέβαια, στο τέλος βαθμολογείται και η παρουσίαση της εργασίας. Για παράδειγμα, μια εργασία μπορεί να κερδίσει πολλούς πόντους αν στο τέλος η παρουσίαση περιλαμβάνει, εκτός από ένα τυπικό κείμενο με κάποιες εικόνες, ένα θεατρικό δρώμενο, κάποια τραγούδια, καλλιτεχνικές δημιουργίες κλπ.

Σε κάθε περίπτωση πιστεύω κακώς σε χαντάκωσε... Αν πραγματικά είναι αδικία επικοινώνησε με τον σύμβουλο και πίεσε τον να βγάλει το φίδι από την τρύπα...

Κατ'αρχάς, ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Γενικά, η γυναίκα είναι από αυτές που αδιαφορούν σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς, δεν έχουν ιδέα ποιος κάνει τι και δεν δείχνει ίχνος ευαισθησίας (αμφιβάλλω αν ήξερε καν ότι μετράνε για το πανεπιστήμιο οι βαθμοί). Όταν της ζήτησα να μάθω τον λόγο που μου έβαλε έναν τέτοιο άδικο βαθμό, έλεγε ότι η εργασία μας δεν ήταν για 20, χωρίς να αναφέρει ούτε ένα πειστικό επιχείρημα που να δικαιολογούσε αυτόν τον βαθμό! Η παρουσία μου στην τάξη και η συμμετοχή μου ήταν καλή, θα έλεγα, μια και στην ουσία δεν γινόταν μάθημα καθώς η καθηγήτρια ασχολούνταν με 2-3 συγκεκριμένα άτομα όλη την χρονιά και αδιαφορούσε για τους υπόλοιπους. Με τα παιδιά της ομάδας μου συνεργαστήκαμε πολύ καλά (άσχετα που δεν ασχολήθηκαν όλοι) και πιστεύω ειλικρινά ότι ήμουν από τους πιο σκληρά εργαζόμενους στην τάξη.Σχετικά με την εργασία, ήταν πολύ καλή σύμφωνα και με τους υπόλοιπους συμμαθητές μου, οι οποίοι μας καταχειροκρότησαν ενώ περιλάμβανε υλικό από βιβλία σχετικά με το θέμα και πολλές εικόνες.
Σχετικά με τον σύμβουλο, της είπα αν μπορεί να δει άλλος καθηγητής την εργασία και μου απάντησε ότι θα την δει (απλά) ο σύμβουλος και στο τέλος μου πέταξε ένα "Αλλά να ξέρεις ότι είναι πολύ πιο αυστηρός από εμένα". Γενικά, η γυναίκα είναι η χειρότερη καθηγήτρια που είχα όλα αυτά τα 10 χρόνια και αποφεύγω να τη χαρακτηρίσω. Έχω μιλήσει και με αυτήν και με τον διευθυντή και το μόνο που ακούω είναι "Ο προφορικός βαθμός είναι στην κρίση του καθηγητή" και "Οι βαθμοί έχουν περαστεί".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η ομάδα μας είναι ένα προς ένα αταίριαστα τα άτομα, αλλά thanks god, συνεργαζόμαστε! :P

Στις φετινές πρώτες, τι δώσανε;

Εμάς μας έδωσαν (για το πρώτο τετράμηνο) ηλεκτρομαγνητισμό, ήθη και έθιμα της Μ. Βρετανίας και καλλιτεχνική φωτογραφία.

Εγώ είμαι στο τρίτο θέμα. :) ^_^

Έχει κανένας κάτι παρόμοιο; :3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top