Γενικό -  Απορίες για την Α' Λυκείου

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Α, και κάτι άλλο : Με την ενισχυτική διδασκαλία τι παίζει στο Λύκειο; Όποιο σχολείο θέλει κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Α, και κάτι άλλο : Με την ενισχυτική διδασκαλία τι παίζει στο Λύκειο; Όποιο σχολείο θέλει κάνει;
όποιο σχολείο έχει την δυνατότητα να κάνει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Τι εννοείς για το ετος 2013; Ποτέ η γυμναστική δεν υπολογιζόταν στον μέσο όρο...:confused:
Ρωταω γιατι ο γυμναστης μας επε πως παιζει ρολο στο μο;(Νταξει,μπορει να το πε για να μας ψαρωσει!)Δηλαδη ειτε εγω παρω 12 ειτε 20 θα εχω τον ιδιο μο;Δεν ειναι οπως το γυμνασιο που μετρουσε στο μο;'Η μηπως εχει αλλαξει με το νεο συστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Ρωταω γιατι ο γυμναστης μας επε πως παιζει ρολο στο μο;(Νταξει,μπορει να το πε για να μας ψαρωσει!)Δηλαδη ειτε εγω παρω 12 ειτε 20 θα εχω τον ιδιο μο;Δεν ειναι οπως το γυμνασιο που μετρουσε στο μο;'Η μηπως εχει αλλαξει με το νεο συστημα;

Η γυμναστική στο Λύκειο μέχρι τώρα δεν επηρέαζε τον μέσο όρο. Τώρα αν θα αλλάξει κάτι με το νέο σύστημα δεν γνωρίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μην ψαρώνετε γαμώτο σας:P Ψάξτε και καμιά εγκύκλιο... Ρωτήστε κανέναν διευθυντή...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Η γυμναστική στο Λύκειο μέχρι τώρα δεν επηρέαζε τον μέσο όρο. Τώρα αν θα αλλάξει κάτι με το νέο σύστημα δεν γνωρίζω

Μην ψαρώνετε γαμώτο σας:P Ψάξτε και καμιά εγκύκλιο... Ρωτήστε κανέναν διευθυντή...:hehe:
Ευχαριστω για τις απαντησεις και ελπιζω να εχετε δικιο!Ευχαριστω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παιδιά μου:P

Σήμερα το πρωί μάς ενημέρωσαν ότι οι άρρενες της γενιάς του '97, πρέπει να πάνε να κάνουν τα χαρτιά τους για τη στρατολογία στο δήμο. Πάω εγώ στο δήμο με την ταυτότητά μου. Τι κάνω μετά;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Παιδιά μου:P

Σήμερα το πρωί μάς ενημέρωσαν ότι οι άρρενες της γενιάς του '97, πρέπει να πάνε να κάνουν τα χαρτιά τους για τη στρατολογία στο δήμο. Πάω εγώ στο δήμο με την ταυτότητά μου. Τι κάνω μετά;:P

What, γιατί αυτό;:confused: Εδώ πάντως δεν έχει ακουστεί κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
What, γιατί αυτό;:confused: Εδώ πάντως δεν έχει ακουστεί κάτι.
Εμάς έτσι μάς είπαν, πάντως. Λογικά θα είναι η "επιλογή", που λέμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εμάς έτσι μάς είπαν, πάντως. Λογικά θα είναι η "επιλογή", που λέμε:P

Και τι είναι αυτή η "επιλογή", που λέμε, δηλαδή;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Και τι είναι αυτή η "επιλογή", που λέμε, δηλαδή;:P
Ότι σε καταγράφουν στα αρχεία, για να πας στρατό. Δε σας νοιάζουν αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ότι σε καταγράφουν στα αρχεία, για να πας στρατό. Δε σας νοιάζουν αυτά:P

Τώωωρα κατάλαβα.:D
Δεν είχα ασχοληθεί γιατί όντως δεν με ενδιαφέρουν, αλλά όσο πιο πολύ ρωτάς, τόσο περισσότερο μαθαίνεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τώωωρα κατάλαβα.:D
Δεν είχα ασχοληθεί γιατί όντως δεν με ενδιαφέρουν, αλλά όσο πιο πολύ ρωτάς, τόσο περισσότερο μαθαίνεις.:P
Στο δήμο Βύρωνα (στην Αθήνα είναι αυτός; :P), τους πήραν πιο νωρίς.

Χμμ, οπότε είναι ανάλογως τις αποφάσεις των αντίστοιχων δημοτικών αρχών η ημερομηνία κλπ. Το θέμα είναι τι θα πάω να πω εκεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Στο δήμο Βύρωνα (στην Αθήνα είναι αυτός; :P), τους πήραν πιο νωρίς.

Χμμ, οπότε είναι ανάλογως τις αποφάσεις των αντίστοιχων δημοτικών αρχών η ημερομηνία κλπ. Το θέμα είναι τι θα πάω να πω εκεί:P

Ναι, στην Αθήνα είναι.:P

Μάλλον ναι, έτσι γίνεται. Υποθέτω πως απλά πας στο δημαρχείο, ρωτάς που ακριβώς πρέπει να απευθυνθείς και όλα τα υπόλοιπα είναι εύκολα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ναι, στην Αθήνα είναι.:P

Μάλλον ναι, έτσι γίνεται. Υποθέτω πως απλά πας στο δημαρχείο, ρωτάς που ακριβώς πρέπει να απευθυνθείς και όλα τα υπόλοιπα είναι εύκολα.:P
Σκατά:P

Θα πάω την ερχόμενη Τρίτη που έχω 6ωρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannhsLL

Νεοφερμένος

Ο GiannhsLL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ρε παιδιά ήρθα πρώτος στο τμήμα με 19,7 και έχει πάρει κι ένα κορίτσι στην τάξη μου τόσο..

Βραβείο παίρνουμε και οι 2 ή κανένας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
και οι δυο.... αλλα τι πρεμουρα ειναι αυτη???? [ ψωνιο mode ON] ουτε εγω που επαιρνα καθε χρονο δεν εκανα ετσι [ψωνιο mode OFF]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannhsLL

Νεοφερμένος

Ο GiannhsLL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τελικά και οι 2 παίρνουμε βραβείο ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τελικά και οι 2 παίρνουμε βραβείο ε;
Ναι, αλλά γιατί τόσο καίγεσαι; Θέλεις να το δείξεις στην θεία σου την Ευτέρπη στα Κάτω Κρεμαστά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εντάξει ρε παιδιά, δούλεψε και θέλει να πάρει το βραβείο του. Δηλαδή εσείς αν ήσασταν στο όριο να πάρετε βραβείο προόδου δεν θα σας ένοιαζε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top