Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
το έσβησα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:worship:

Lorien από εμένα ε; Τα είπαμε.. και αν φύγει, Niyia θα σε περιμένω στη γωνία! :P

κ εγώ θα σου κρύβομαι....:P


(καλά ρε, ακόμα να κτλβτε τι είμαι...έλεος δλδ...ή μήπως είσαι εσύ ο 2ος δολοφόνος? ε????? αχαααααα:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
όχι πως έχει νόημα που το έβαλα (είμαστε πολύ λίγοι πλέον) αλλά έτσι για τους τύπους :P

Λίστα για Πέμπτη
  1. Idril: Lorien
  2. Lorien: Molka
  3. Metal_Lover :
  4. Molka: Lorien
  5. Niyia: Lorien
Lorien : 3
Molka : 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
hey!!!

αυτό απαιτεί σβήσιμο!!!!


γτ? :hmm:


ΥΣ.: Συγχωρήστε με, με έχει πιάσει ντελίριο σήμερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Χμμ...υποπτο αυτο που λες...:hmm:



Αφου παραλειπονται γιατι τα γραφεις δλδ μανδάμ ; ε ;

Αμεσως οποιος δε ψηφισε, ειναι δολοφονος. Ενισταμαι ! Με ψηφιζουν γιατι ειμαι μαυρο προβατο του φορουμ !

Ψηφιζω Idril γιατι εκει που νομιζα οτι θα μου πει κατι καλο, με ειπε δολοφονο :mad:

με τις λίστες εδώ πάλι η Niyia δεν τα πάει καλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
γτ? :hmm:


ΥΣ.: Συγχωρήστε με, με έχει πιάσει ντελίριο σήμερα :D

γιατί οι πεθαμένοι μόνο ως spammers μπορούν να λειτουργούν [με την ανοχή της μανδαμ καγιρα] και δεν επιτρέπεται να λένε τη γνώμη τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν ήξερα οτι οι δολοφονημένοι δε μπορούν να μιλήσουν αλλά όσοι έχουν φύγει με ψηφοφορία μπορούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
@ ΧΡΖ : ναι αλλά κ εσύ είπες την γνώμη σου εδώ >> #709 ;)



Όπως κ νά 'χει, επαναφέραμε ζωή σε ένα μουντό μισοτελειωμένο παιχνίδι :clapup::clapup::clapup::clapup:


ΥΣ.: ΧΡΖ, μη ξεχάσεις το βραβείο μου, έτσι??? Κ δωράκι δλδ άμα θέλετε να μου κάνετε...δεν έχω πρόβλημα εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν μιλάω, δεν μιλάω τόσες μέρες....θα σκάσω....
Αντε τελειώνετε να ξαναπάιξουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν ήξερα οτι οι δολοφονημένοι δε μπορούν να μιλήσουν αλλά όσοι έχουν φύγει με ψηφοφορία μπορούν...


oι από ψηφοφορία μιλάνε ΜΙΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΗ φορά αναφορικά με το παιχνίδι στα famous last words τους! όχι 100 χρόνια μετά και πολλαπλές φορές!:P. Οι δολοφονημένοι σιωπούν για ΠΑΝΤΑ αναφορικά με το παιχνίδι απαξ και δολοφονηθουν (όπως γράφει και η kajira συνήθως.. "ο τάδε αποχωρεί και δεν έχει δικαίωμα να ξαναγράψει εδώ")

@Niyia: καλά θα με τρελάνεις? Εκφέρω γνώμη ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ όταν χιουμοριστικά σου λέω ότι έκανες λάθος και έβαλες το Lorien ότι έχει ψηφίσει Molka ενώ έχει ψηφίσει Idril????? :worry::worry::worry:

[το βραβείο είναι δεδομένο... το μέγεθος θα εξαρτηθεί από την ... εγγυρότητα των αποτελεσμάτων σου :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Η "παλιά" σε λίγο θα πάει για ..μπαν-άκι, αν συνεχίσει έτσι! :ropalo::crazy::P

μπανακι νο νο νο ακομα εχει κρυυυυυυυυυυυυυυυυοοοο..
το καλοκαιρι μπανακι στη θαλασσιτσα... :P
ε φανταστικο μου καγιριιιιιι;;;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
....

@Niyia: καλά θα με τρελάνεις? Εκφέρω γνώμη ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ όταν χιουμοριστικά σου λέω ότι έκανες λάθος και έβαλες το Lorien ότι έχει ψηφίσει Molka ενώ έχει ψηφίσει Idril????? :worry::worry::worry:

[το βραβείο είναι δεδομένο... το μέγεθος θα εξαρτηθεί από την ... εγγυρότητα των αποτελεσμάτων σου :P]

:whistle::whistle::whistle::whistle:

κ να φανταστείς λέω πως δεν είμαι ξανθιά....:redface::redface::redface: θορρυυυυυυυυυ, άλλο κτλβα :D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη
(σωστή ελπίζω αυτή τη φορά):redface: (που κ να ήταν περισσότεροι παίκται...χεχεχ)

  1. Idril: Lorien
  2. Lorien: Idril
  3. Metal_Lover : Idril
  4. Molka: Lorien
  5. Niyia: Lorien
Lorien : 3
Idril : 2


---------------------------------------------------------------
Να τα κοιτάτε καλά τα Πινακάκια που φτιάχνω εγώ...
σκέφτομαι άλλα, γράφω άλλα κ τα κάνω πάντα λάθος :redface:



& επίσης, θέλω το βραβείο της ΧΡΖ :clapup::clapup:
(μου φαίνεται θα πάρω μια περιποιημένη δολοφονία για βραβείο να ησυχάσω :D αλλά κουυυυυυλλλλλ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Idril
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
γιατί οι πεθαμένοι μόνο ως spammers μπορούν να λειτουργούν [με την ανοχή της μανδαμ καγιρα] και δεν επιτρέπεται να λένε τη γνώμη τους :P

Μανδάμ να πεις το πρώτο σου παιδι! :mastigio :P

μπανακι νο νο νο ακομα εχει κρυυυυυυυυυυυυυυυυοοοο..
το καλοκαιρι μπανακι στη θαλασσιτσα... :P
ε φανταστικο μου καγιριιιιιι;;;;; :P


Δεν εξαρτάται από μένα αυτό.. :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Aπό εσένα;... :whistle:

αααααααα....... ναι, απο εμενα... :P







































ε, λοιπον, εγω δεν νομιζω οτι εχω κανει κατι το μεμπτο.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έχω ακριβώς την ίδια άποψη.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top