Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Αρκτούρος : Dark_kronos
  2. adespoto: mania
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: mania
  6. Dark_Kronos:
  7. dooo: phoebe
  8. evouli: phoebe
  9. faithplus1: burbuja
  10. fandago: Kakerlak
  11. Founes: Kakerlak
  12. Hunter: thodoris28
  13. misslittledevil: adespoto
  14. Molka: Kakerlak
  15. Kakerlak: Molka
  16. mania : Youki
  17. Niyia: fandago
  18. Phoebe: Niyia
  19. thodoris28: mania
  20. XRZ: Niyia
  21. Youki: mania
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.

Eτσι καλύτερα fandago? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μμμ.. η phoebe νομίζω ότι επιμένει πολύ.. :hmm: δεν μπορώ ρε γμτ να ξέρω σίγουρα και να βγάλω συμπεράσματα απ'την μέρα, αλλά τουλάχιστον για σήμερα και σύμφωνα με τις απαντήσεις της, μου κάνει "κάπως"... τεσπα, ψηφίζω phoebe... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εμένα πάντως μ' αρέσει έτσι! :)

Και επίσης :clapup: για τις σκέψεις σου fandago! Ακόμα κι αν δεν με συμφέρουν :P Δεν μπορώ να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας though :D Όχι ακόμα τουλάχιστον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
- μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεται ο Youki θα ενδιαφέρομαι πολύ για την άποψη του από εδώ και πέρα.
Ευχαριστώ πολύ.
υγ:είμαι κοριτσάκι.

Είπα να το παίξω τρελός ντεντέκτιβ και μπερδεύτηκα χειρότερα...:(
Στο προηγούμενο παιχνίδι οι δολοφόνοι ψήφιζαν σχεδόν όλοι τον ίδο παίχτη και 1-2 διαφοροποιούσαν την ψήφο τους (άλλος κάθε φορά). Προσπαθώ λοιπόν να επικεντρωθώ στους παίχτες με τις περισσότερες ψήφους αυτή τη στιγμή. Είναι η mania, η Phoebe, και η Kakerlak.
Tη Phoebe την ψηφίζουν 3 άτομα εκ των οποίων τα 2 ήταν δολοφόνοι στο προηγούμενο παιχνίδι και άρα δύσκολα θα τους ξανακάναν δολοφόνους.
Την Kakerlak παλι την ψηφίζει ένας πρώην δολοφόνος.
Την mania την ψηφίζουν άτομα που δεν ήταν δολοφόνοι πριν άρα μεγαλύτερες πιθανότητες να είναι τώρα.
ΚΑι καταλήγω στο αδίεξοδο:ή η Μάνια ειναι αθώα και βοηθάω τους δολοφόνους να τη βγάλουν είτε είναι δολοφόνος και οι υπόλοιποι δολοφόνοι ψηφίζουν είτε phoebe είτε kakerlak για να τη σώσουν. Σε αυτή την περίπτωση μου φαίνεται πιο πιθανό οι δολοφόνοι να είναι αυτοί που ψηφίζουν kakerlak μιας και έχουν μαζί τους μόνο έναν πρωην δολοφόνο.
Ουφ, τώρα που τα έγραψα μπερδεύτηκα περισσότερο...:(
Τες πα, θα επιμείνω στη Μανια και αν είναι και πάλι αθώα θα το χω βάρος που φεύγει τόσο νωρίς από το παιχνιδι! Sorry Μανια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Και γιατί να μην είναι και η Μάνια και η Phoebe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
εγώ πάντως έχω αγωνία... έλεος? η αγωνία του πρωτάρη είναι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Eτσι καλύτερα fandago? :)
Πολύ καλύτερα, ευχαριστώ!!:clapup:
Μια μικρή προσθήκη ακόμη είναι το πλήθος των ψήφων που έχουν δεχτεί οι 3 επικρατέστεροι για αποχώρηση (για να μην μετράμε και χανόμαστε, τώρα που είμαστε πολλοί). Ε αγαπητή συντονιστική επιτροπή;
Εμένα πάντως μ' αρέσει έτσι! :)

Και επίσης :clapup: για τις σκέψεις σου fandago! Ακόμα κι αν δεν με συμφέρουν :P Δεν μπορώ να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας though :D Όχι ακόμα τουλάχιστον :)
Η αλήθεια είναι ότι η πολύ υψηλή δημοτικότητα στο παιχνίδι δεν είναι και τόσο καλή, αλλά δεν κρατιέμαι να μην πω τις σκέψεις μου:)
Ευχαριστώ πολύ.
υγ:είμαι κοριτσάκι.
:redface:Ωχ χίλια συγνώμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:hmm::hmm:

λοιπόν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
  1. Αρκτούρος : Dark_kronos
  2. adespoto: mania
  3. Bill_Slayer: mania
  4. burbuja: phoebe
  5. Corpse Bride: mania
  6. Dark_Kronos:
  7. dooo: phoebe
  8. evouli: phoebe
  9. faithplus1: burbuja
  10. fandago: Kakerlak
  11. Founes: Kakerlak
  12. Hunter: thodoris28
  13. misslittledevil: adespoto
  14. Molka: Kakerlak
  15. Kakerlak: Molka
  16. mania : Youki
  17. Niyia: fandago
  18. Phoebe: Niyia
  19. thodoris28: mania
  20. XRZ: Niyia
  21. Youki: mania
Μάνια περιμένουμε last famous words....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
:/: Αδικία νομίζω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Η πρώτη ψηφοφορία είναι λίγο άδικη όντως. Λέμε στην τύχη ένα όνομα και τέλος.:/:
Και τελικά την πληρώνει η καημένη η mania κάθε φορά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εφυγε η μανια;;; Κριμα μωρε...:( Τουλαχιστον ελπιζω να ηταν δολοφονος και να ειχα πεσει εξω... :P

Και γιατί να μην είναι και η Μάνια και η Phoebe?

Και γιατι να μην εισαι εσυ;;; :hmm::P Την προηγουμενη φορα δεν ησουν αλλα εισαι τωρα!!! :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Η πρώτη ψηφοφορία είναι λίγο άδικη όντως. Λέμε στην τύχη ένα όνομα και τέλος.:/:

+1

:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εφυγε η μανια;;; Κριμα μωρε...:( Τουλαχιστον ελπιζω να ηταν δολοφονος και να ειχα πεσει εξω... :P



Και γιατι να μην εισαι εσυ;;; :hmm::P Την προηγουμενη φορα δεν ησουν αλλα εισαι τωρα!!! :whistle::P

Με την ίδια λογική θα έπρεπε να είχαμε 12 δολοφόνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ.. Μαλλον δεν το εχω καταλαβει και καλα το παιχνιδι, και δεν προλαβα και να ψηφισω....

Γιατι γραφετε δυο ονοματα μαζι; Πια η σχεση μεταξυ τους;
Τωρα που δεν ψηφισα τι γινετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Τώρα, αφού δεν ψήφισες μέχρι τις 20.00, λογικά αποχωρείς..


ΥΓ: Πάλι τη mania φάγατε βρε παιδιά;; Ας της δίνατε λίγο χρόνο να παίξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπορώ να πώ τελευταία λόγια;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Είσαστε πολλύ κακοί άνθρωποι θα ξαναπώ αυτό που είπα και την προηγούμενοι, έυχομαι να χάσουν οι πολίτες για να μάθουν να μην κρίνουν, δέυτερη φορά με πετάτε έξω και η βλακεία που κάνατε ήταν πάλι να σας παραπλανήσουν οι δολοφόνοι, δέν μου δώσατε για δέυτερη φορά μια έυκερία ακόμα κιάν την πρώτη έπεσα σε αρκετούς μέσα.

Ας γίνει το θέλημα σας, δολοφόνοι φάτε τους:devil::devil:

:P:P

Καλή διασκέδαση:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
  1. Αρκτούρος : Dark_kronos
  2. adespoto: mania
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja: phoebe
  5. Corpse Bride: mania
  6. Dark_Kronos:
  7. dooo: phoebe
  8. evouli: phoebe
  9. faithplus1: burbuja
  10. fandago: Kakerlak
  11. Founes: Kakerlak
  12. Hunter: thodoris28
  13. misslittledevil: adespoto
  14. Molka: Kakerlak
  15. Kakerlak: Molka
  16. mania : Youki
  17. Niyia: fandago
  18. Phoebe: Niyia
  19. thodoris28: mania
  20. XRZ: Niyia
  21. Youki: mania
Μάνια περιμένουμε last famous words....
Εγώ έχω ψηφίσει:confused:
https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=347420&postcount=82
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top