Αστυνομικά Μυθιστορήματα

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λοιπόν, ένα που μου άρεσε αρκετά ήταν το ''Σκέψουν έναν αριθμό'' του John Verdon
έχω αγοράσει και το ''Σκοτεινά Μυστικά'' αλλά δεν το ξεκίνησα ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Επίσης, πολύ καλός και ο Ίαν Ράνκιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Τζίλιαν Φλιν παιδιά είναι θεά.....!!!!!!!!! αιχμηρά αντικείμενα σκοτεινός τόπος ήταν τέλεια και τώρα περιμένω να διαβάσω το τρίτο μυθιστόρημα '' Το κορίτσι που εξαφανίστηκε'':clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Απλά JOy Fielding!! ΣΕ ΚΩΜΑ!! Τρομορε βιβλιο!! Το διαβαζω απο χτες το βραδυ και εχω διαβασει 202 σελιδες!! Μιλαμε για αριστουργημα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki.18

Νεοφερμένος

Ο Aggeliki.18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ενα πολυ καλο βιβλιο αστυνομικο ειναι επισης του john verdon (του συγγραφεα απο τον σκεψου εναν αριθμο) το "κρατα τα ματια σου κλειστα ":)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ενα πολυ καλο βιβλιο αστυνομικο ειναι επισης του john verdon (του συγγραφεα απο τον σκεψου εναν αριθμο) το "κρατα τα ματια σου κλειστα ":)
Πολύ καλό το σκέψου έναν αριθμό, μόλις μου είπες το επόμενο που θα αγοράσω χεχε:)
Τώρα που τελείωσε η εξεταστικη θα τελειώσω το Σκοτεινά Μυστικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Ας προτείνω και εγώ ένα, αν και είναι γαλλικό: Le mystère de la chambre jaune(= Το μυστήριο του κίτρινου δωματίου), του Gaston Leroux (πολύ καλή εξάσκηση των γαλλικών :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Παιδια τα καλυτερα αστυνομικα τα εχει γραψει ο Γιαννης Μαρης...Ψαξτε το λιγο...Ο καλυτερος συγγραφεας αστυνομικων στην Ελλαδα,κατα την ταπεινη μου αποψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Λοιπόν, ένα που μου άρεσε αρκετά ήταν το ''Σκέψουν έναν αριθμό'' του John Verdon
έχω αγοράσει και το ''Σκοτεινά Μυστικά'' αλλά δεν το ξεκίνησα ακόμα

Ενα πολυ καλο βιβλιο αστυνομικο ειναι επισης του john verdon (του συγγραφεα απο τον σκεψου εναν αριθμο) το "κρατα τα ματια σου κλειστα ":)

Το σκέψου έναν αριθμό ήταν τέλειο:-D Είναι εξίσου καλό το Κράτα τα μάτια σου κλειστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
john nesbo..νεμεσις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Γενικά η Σκανδιναβία είναι ανεξάντλητη πηγή αστυνομικών μυθιστορημάτων.

Θα σας πρότεινα να διαβάσετε και Kathy Reichs (όσοι βλέπετε Bones θα την ξέρετε ήδη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μολις το τελείωσα και πραγματικά με άφησε ενθουσιασμένο. Πολυ ωραία και ανατρεπτική πλοκή, που σίγουρα σε αφήνει με πολλά ερωτήματα την ώρα που το διαβάζεις. Το τέλος ήταν αρκετα ωραίο, το συστήνω ανεπιφύλακτα αν σας αρέσουν τέτοιου είδους βιβλία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina Winchester

Νεοφερμένος

Η Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Φέτος το καλοκαίρι ξεκίνησα να διαβάζω ατυνομικά και προς το παρόν έχω διαβάσει:
1.Αγκάθα Κρίστι-Πτώμα στην βινλιοθήκη
2.Έντγαρ Ουάλας-Το παιχνίδι της τυφλόμυγας(Αυτό ήταν υπέροχο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θέλω να προτείνετε κάποιο του verdon...έχω διαβάσει το Σκέψουν έναν αριθμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αριστούργημα ο αριθμός!! Τώρα μπορείς να διαβάσεις το ''Κράτα τα μάτια σου κλειστά" από τον Verdon;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Άμα θέλεις πραγματικά να διαβάσεις αστυνομικό μυθιστόρημα και να το ευχαριστηθείς θα διαβάσεις τα παρακάτω:
- Το σημάδι των τεσσάρων του Αρθουρ Κονάν Ντόυλ
- Έγκλημα στην Μύκονο του Γιάννη Μαρή
- Ποιος σκότωσε τον Ακρόυντ της Άκγαθα Κρίστι
- Έγκλημα στο Όριεντ Εξπρές της Άγκαθα Κρίστι

Και κάτι πιο φιλοσοφημένο είναι το "4.50 από το Πάντιγκτον" της Άκγαθα Κρίστι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Βασικα για μενα οταν ακουω αστυνομικο σκεφτομαι Γιαννη Μαρη- Ο δολοφονος φορουσε σμοκιν και Αγκαθα Κριστι (ειναι πολλα που μ'αρεσουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Μαρεσει παρα πολυ η σειρα βιβλιων του Χενινγκ Μανκελ με τον επιθεωρητη Κουρτ Βαλλαντερ! Εχω διαβασει ηδη 2 φετος το καλοκαιρι και σημερα ξεκινησα το τριτο! Διαβαζονται πολυ ευκολα, σε κρατανε συνεχεια σε αγωνια με την πλοκη τους και εχουν πολυ καλο ψυχογραφημα των χαρακτηρων! Προτεινω το Εντολες Θανατου αρχικα για οποιον ενδιαφερεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fap.

Νεοφερμένος

Ο fap. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ειχα ξεκινησει το Ρετρο στην ομιχλη της αγκαθα κριστι. για καποιο λογο το παρατησα αλλα τεσπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Αγκάθα Κρίστι-10 μικροί νέγροι ( έχω φάει τρελό κόλλημα, αυτό το βιβλίο σε κάνει να έχεις αγωνία μέχρι την τελευταία σελίδα και μετά να απορείς...)
και κώδικας ντα βίντσι βεβαια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top