Πανελλήνιες και ΑΕΝ

anna99zante

Νεοφερμένος

Η anna99zante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γειά σας ,
Είμαι μαθήτρια της Γ λυκείου και θα δώσω πανελλήνιες φετος.
Ενδιαφέρομαι για Ακαδημίες Εμπορικου Ναυτικού και θα ήθελα να μάθω πότε βγαίνει η προκυρηξη
αλλά και τι άλλο χρειάζεται να κάνω( πχ.αίτηση, χαρτία κτλ. )
Σας ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

anna99zante

Νεοφερμένος

Η anna99zante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Την έχω διαβάσει αυτή την προκυρηξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάνω- κάτω τα ίδια ισχύουν κάθε χρόνο. Αρχές Ιουνίου η προκήρυξη και τα ίδια δικαιολογητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna99zante

Νεοφερμένος

Η anna99zante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Οκ ευχαριστώ.
Άρα δν χρειάζεται να κανω κάτι εγώ τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Οχι ακομα. Αν το χεις δηλωσει στην αιτηση που εκανες για τις πανελληνιες, θα σε ενημερωσει και το σχολειο σου οταν ερθει η ωρα για το τι πρεπει να κανεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna99zante

Νεοφερμένος

Η anna99zante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Οκ
Σας ευχαριστώ όλους! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top